W miniony weekend rozegrano czwartą kolejke jesiennej rundy Podhalańskiej A klasy.
Na czele tabeli znajdują się piłkarze z Czarnego Dunajca, którzy z 12 pkt wyprzedzaja Orawę Jabłonka i Babią Gorę Lipnica Wielka Czwarta jest Jarmuta
wyniki dotychczasowych kolejek.
Kolejka 1 - 8 sierpnia
KS Chabówka - ZOR Frydman 7 listopada
zmiana terminu z powodu wyjazdu drużyny KS Chabówka na zgrupowanie
Czarni Czarny Dunajec -Jarmuta Szczawnica 3-1
Huragan Waksmund - Babia Góra Lipnica Wielka 0-1
Lubań Tylmanowa - Orkan Raba Wyżna 1-6
Sokolica Krościenko nad Dunajcem -Wiatr Ludźmierz 2-5
Zapora Kluszkowce - Poroniec Poronin 1-4
Wierchy Rabka Zdrój - Orawa Jabłonka 1-6
Kolejka 2 - 15 sierpnia
Orawa Jabłonka - KS Chabówka 3-3
Poroniec Poronin - Wierchy Rabka Zdrój
w pierwotnym terminie (15 sierpnia) odwołany z powodu ulewy
Wiatr Ludźmierz - Zapora Kluszkowce 2-1
Orkan Raba Wyżna - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-2
Babia Góra Lipnica Wielka - Lubań Tylmanowa 1-2
Jarmuta Szczawnica - Huragan Waksmund 2-1
ZOR Frydman -Czarni Czarny Dunajec 0-3
Kolejka 3 - 22 sierpnia
KS Chabówka 1-5 Czarni Czarny Dunajec 1-5
Huragan Waksmund 4-2 ZOR Frydman 4-2
Lubań Tylmanowa 0-1 Jarmuta Szczawnica 0-1
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-3 Babia Góra Lipnica Wielka 1-3
Zapora Kluszkowce 8-2 Orkan Raba Wyżna 8-2
Wierchy Rabka Zdrój 3-2 Wiatr Ludźmierz 3-2
Orawa Jabłonka 3-2 Poroniec Poronin 3-2
Kolejka 4 - 29 sierpnia
Poroniec Poronin - KS Chabówka 7-1
Wiatr Ludźmierz - Orawa Jabłonka 0-4
Babia Góra Lipnica Wielka - Zapora Kluszkowce 5-1
Jarmuta Szczawnica - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-1
ZOR Frydman - Lubań Tylmanowa 1-4
Czarni Czarny Dunajec - Huragan Waksmund 2-0
Wierchy Rabka Zdrój - Orkan Raba Wyżna 1-1
Tabela:
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Czarni Czarny Dunajec |
4 |
12 |
4 |
0 |
0 |
13-2 |
2. |
Orawa Jabłonka |
4 |
10 |
3 |
1 |
0 |
16-6 |
3. |
Babia Góra Lipnica Wielka |
4 |
9 |
3 |
0 |
1 |
10-4 |
4. |
Jarmuta Szczawnica |
4 |
9 |
3 |
0 |
1 |
6-5 |
5. |
Orkan Raba Wyżna |
4 |
7 |
2 |
1 |
1 |
12-12 |
6. |
Poroniec Poronin |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
13-5 |
7. |
Wiatr Ludźmierz |
4 |
6 |
2 |
0 |
2 |
9-10 |
8. |
Lubań Tylmanowa |
4 |
6 |
2 |
0 |
2 |
7-9 |
9. |
Wierchy Rabka Zdrój |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
5-9 |
10. |
Zapora Kluszkowce |
4 |
3 |
1 |
0 |
3 |
11-13 |
11. |
Huragan Waksmund |
4 |
3 |
1 |
0 |
3 |
5-7 |
12. |
KS Chabówka |
3 |
1 |
0 |
1 |
2 |
5-15 |
13. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
4 |
0 |
0 |
0 |
4 |
6-13 |
14. |
ZOR Frydman |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
3-11 |
Kolejka 5 - 5 września
KS Chabówka - Huragan Waksmund
Lubań Tylmanowa - Czarni Czarny Dunajec
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - ZOR Frydman
Zapora Kluszkowce - Jarmuta Szczawnica
Wierchy Rabka Zdrój - Babia Góra Lipnica Wielka
Orawa Jabłonka - Orkan Raba Wyżna
Poroniec Poronin - Wiatr Ludźmierz