W hali Gorce ropoczęła rozgrywki Nowotarska Liga Piłki Halowej, która nosi teraz nazwę MAXXSport.
Odbyły się już mecze I kolejki.
W poszczególnych ligach na czele tabeli znajdują się: I liga Gladiator , II liga MIX 40, III liga Kostmar.
wyniki
I liga
Gladiator - Kalata Team 13 : 6 (7:2)
Bramki:
B.Szewczyk 3,Zapała 2,Pucharski 2,Karpiel 2,P.Szewczyk,Słowakiewicz,Spyra,Adamczyk – Łach 4, Węglarczyk,Kowalski
Gladiator:
Słowakiewicz - Zapała, Pucharski, Karpiel, P.Szewczyk, Spyra, Adamczyk, Kasperek, Gotkiewicz, Panczakiewicz, Ossowski, Szewczyk
Kalata Team:
Kowalski -Łach,Węglarczyk,Janerko,Siemek,Tolala
Paka Jana - Piekarnia Hajnos 3 : 1 (1:1)
Bramki:
Kokoszka 2,Anioł – L.Grzybek
Paka Jana:
Gędłek-Anioł,K.Grzybek,Subik,Kokoszka,DudekDługopolski,Maciaś,Mrugała,Rogal
Piekarnia Hajnos:
Papuga-A.Hajnos,Leśniakiewicz,Potaczek,Kulesza,ŚwiętekL.Grzybek,Szlachtowski,Spanier,
Gazda - Paka Oldboys 6 : 3 (1:0)
Bramki:
Zięba 4,Niedermaier,Śmieszek – Hornik 2,Wyszyński
Gazda:
Kostrzewa-Śmieszek,Pędzimąż,Czech,Pietrzak,Bazuń,Batkiewicz,Rudnik,Niedermaier,Zięba
Paka Oldboys:
Plewa-Hornik,Jankowski,Wyszyński,Sobczak,Słowakiewicz,Sulka,Luberda,Korczak
Supra -- Asy 3 : 10 (1:2)
Bramki:
Strama,Kobylarczyk,Kukliński – Rak 4,Leski,G.Nowak,T.Nowak,Hełdak,M.Dudek,Kusiak
Supra:
Goryl-Strama,Możdżeń,Mozdyniewicz,Łukaszczyk,Kukliński
Asy:
Batkiewicz-Rak,Leski,G.Nowak,T.Nowak,Hełdak,M.Dudek,Kusiak,Gromczak,Słowakiewicz.
Tabela I liga
Drużyna |
M |
W |
R |
P |
Pkt |
Bramki |
1. Gladiator |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
13 |
6 |
2. Asy |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
10 |
3 |
3. Gazda |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
6 |
3 |
4. Paka Jana |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
3 |
1 |
5. Piekarnia Hajnos |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
3 |
6. Paka Oldboys |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
6 |
7. Supra |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
10 |
8. Kalata Team |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
6 |
13 |
Kolejne mecze 25 października
Gazda - : - Asy 19:10
Hajnos - : - Gladiator 20:00
Supra - : - Paka Jana 20:50
Paka Oldboys - : - Kalata 21:40
**********
II liga:
I kolejka
Sherco - Drużyna A 1 : 8
Kegel - Ponice 1 : 4
Verde - Electro 7 : 2
Mix40 - Domin 17 : 0
Gorce Dwa - Hreśka 1 : 8
Tabela II liga
Drużyna |
M |
W |
R |
P |
Pkt |
Bramki |
1. Mix40 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
17 |
0 |
2. Drużyna A |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
8 |
1 |
3. Hreśka |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
8 |
1 |
4. Verde |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
7 |
2 |
5. Ponice Chłopcy Nasi |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
4 |
1 |
6. Kegel Błażusiak |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
4 |
7. Electro |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
7 |
8. Gorce Dwa |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
8 |
9. Sherco-Motocykle |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
8 |
10. Domin |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
17 |
Następna kolejka (2) 19.10.2010
Ponice - : - Mix40 19:10
Drużyna A - : - Hreśka 19:50
Sherco - : - Kegel 20:30
Gorce Dwa - : - Electro 21:10
Verde - : - Domin 21:50
*************
III Liga:
07.10.2010
Kunka - Bez Sponsora 4 : 2
Pub - Novum 11 : 3
Jaga - Leclerc 7 : 1
Styromast - Kostmar 3 : 9
Ememkaes - Team 69 10 : 1
****
(2) 11.10.2010
Bez Sponsora - Novum 6 : 3
Ememkaes -Jaga 4 : 2
Pub- Kostmar 1 : 7
Styromast - Kunka 2 : 8
Team 69 -Leclerc 8 : 2
Tabela III liga
Drużyna |
M |
W |
R |
P |
Pkt |
Bramki |
1. Kostmar |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
16 |
4 |
2. Ememkaes |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
14 |
3 |
3. Kunka Team |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
12 |
4 |
4. Jaga |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
9 |
5 |
5. Pub po Bandzie |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
12 |
10 |
6. Bez Sponsora |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
8 |
7 |
7. Team 69 |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
9 |
12 |
8. Novum |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
6 |
17 |
9. Styromast |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
5 |
17 |
10. Leclerc |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3 |
15 |
III kolejka
(3) 21.10.2010
Leclerc - : - Kunka 19:10
Team 69 - : - Styromast 19:50
Kostmar - : - Ememkaes 20:30
Bez Sponsora - : - Pub 21:10
Novum - : - Jaga 21:50