Podwójna wygrana Juniorek KS Worwa Szarotki

W miniony weekend  juniorki KS Worwa Szarotka Nowy Targ  dwukrotnie pokonały na wyjeździe PUKS 3 Trzebinia.

PUKS 3 Trzebinia -  KS Worwa Szarotka   1-7

24.10.2010
PUKS 3 Trzebinia - KS Worwa Szarotka  0-4

Komentarz po pierwszym meczu.
W pierwszej tercji nasze zawodniczki grały troszkę nerwowo i zbyt ciasno, wyraźnie nie mogły się przyzwyczaić do dość szerokiego boiska i maty. Stwarzały wiele sytuacji strzeleckich, jednak bramkarka z Trzebini była nie do pokonania. Dopiero w ostatniej minucie z rzutu karnego Magda Chowaniec ulokowała piłeczkę w bramce i na przerwę nowotarżanki schodziły z jedno bramkową przewagą. Inaczej wyglądała druga tercja nasze zawodniczki mocno naciskały gospodynie spotkania i jedna z nich chcąc podać za bramkę ulokowała piłeczkę we własnej bramce tuż przy słupku dając naszym zawodniczka dwu bramkową przewagę. Od 34 minuty Szarotki strzelały bramkę za bramką a strzelecki maraton rozpoczęła Magda Chowaniec zdobywając drugą swoją bramkę w tym meczu. W 36 minucie Joanna Czaja trafia do bramki Trzebini a w 39 Karolina Bujak. Trzecia tercja podobna do drugiej mnóstwo sytuacji strzeleckich jednak bramkarka z Trzebini popisuje się niezwykłym kunsztem ale przy strzale Joanny Chlebdy w 47 minucie musiała skapitulować, dwie minuty później poprawia Anna Kubowicz. W 56 minucie gospodynie strzelają honorową bramkę a mecz kończy się wynikiem 7-1 dla Szarotek.
Dziewczyny zagrały dobry mecz, pierwsza tercja troszkę nerwowa ale w drugiej i trzeciej dziewczyny spisywały się bardzo dobrze, rewelacyjnie zagrały w obronie nie dopuszczając do czystych sytuacji bramkowych, dobrze broniła Magda Zapała zachowując czyste konto do 56 minuty mimo wielu strzałów zdołała je wybronić. Słaba skuteczność strzelecka ale to bardziej zasługa świetnie broniącej bramkarki  z Trzebini ( zawodniczka w zeszłym sezonie broniła bramki  Multi Killer's Kraków ). Zagraliśmy na trzy piątki wszystkie dziewczyny grały dobrze nawet te najmłodsze w zespole stwarzały sytuacje bramkowe co cieszy i napawa optymizmem na następne mecze. ( Trener: Leszek Ossowski )