W ramach Nowotarskiej Ligi Open rozgrywki w Hali Gorce rozpoczęły piłkarskie drużyny.
Swój udział zgłosiło 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy i grają systemem każdy z każdym - mecz i rewanż. Mistrza ligi wyłoni dwumecz pomiędzy drużynami, które zajmą pierwsze miejsce w grupie.
Rozgrywki organizuje TKKF Gorce Nowy Targ.
Grupę A tworzą:
Copacapana, Unia Naprawa, NKP II Podhale, Miground Ostrowsko oraz Mela z kolei w skład Grupy B wchodzą: Ultra, Łopuszna, NKP Podhale I, Mauritiana oraz Wierchy Lasek.
Grupa I
I kolejka
Copacabana – Unia Naprawa 18:6 (5:4)
Bramki: A. Hajnos 5, G.Hajnos 4, Teper 4, Bochnak 2, Nykaza 2, Żółtek – M.Rypel 2, P.Rypel 2, Sumara, Gacek.
NKP Podhale II Nowy Targ – Migrond 5:14 (1:5)
Bramki: Bierówka 4, Stopka Studencki – B.Waksmundzki 5, Młynarczyk 2, F.Kamiński 2, A.Mroszczak 2, Sral, T.Żegleń, Szewczyk.
II kolejka
Migrond – Mela Team 4:5 (1:2)
Bramki: T.Żegleń 2, B.Waksmundzki, F.Kamiński – N.Gacek 2, G.Gacek, K.Grzęda, M.Leski
Unia Naprawa - NKP Podhale II 3-0
Tabela:
Drużyna |
M |
W |
R |
P |
Pkt |
Bramki |
1. Copacabana |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
18 |
6 |
2. Ostrowsko Migrond |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
18 |
10 |
3. Mela Team |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
5 |
4 |
4. Unia Naprawa |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
9 |
18 |
5. NKP Podhale II |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
5 |
17 |
Lista strzelców
1. Bartłomiej Waksmundzki 6
2. Adam Hajnos 5
3. Michał Bierówka 4
4. Robert Teper 4
5. Grzegorz Hajnos 4
6. Tomasz Żegleń 3
7. Florian Kamiński 3
8. Robert Nykaza 2
9. Łukasz Młynarczyk 2
10. Mariusz Rypel 2
11. Piotr Rypel 2
12. Nikodem Gacek 2
13. Adrian Mroszczak 2
14. Kamil Bochnak 2
15. Grzegorz Gacek 1
16. Karol Grzęda 1
17. Maciej Leski 1
18. Daniel Żółtek 1
19. Bartosz Stopka-Studencki 1
20. Tadeusz Sumara 1
21. Franciszek Gacek 1
*****************************
Grupa II
Ultra – Łopuszna 10:5 (8:0)
Bramki: Krzystyniak 4, Gąsiorek, Potoczak, Mikos, Worwa, Babik, Żołądź - Ł. Ambroż, Hołyst, Chowaniec, Dudzik, Walczak.
Mauritiana – Wierchy Lasek 5:4 (2:1)
Bramki: J.Słowakiewicz, K.Dudek,Pańszczyk, M.Handzel 2 – M.Gał 2, J.Fic, M.Sojka
Tabela grupa II
Drużyna |
M |
W |
R |
P |
Pkt |
Bramki |
1. Mauritiana |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
5 |
4 |
2. Ultra |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
10 |
5 |
3. NKP Podhale I |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4. Łopuszna |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
5 |
10 |
5. Wierchy Lasek |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
5 |
Lista strzelców 1. Robert Krzystyniak 4
2. Marcin Gał I 2
3. Maciej Handzel 2
4. Marek Żołądź 1
5. Krystian Dudek 1
6. Jakub Słowakiewicz 1
7. Michał Walczak 1
8. Tomasz Pańszczyk 1
9. Janusz Fic 1
10. Łukasz Babik 1
11. Witold Worwa 1
12. Mikoś 1
13. Potoczak 1
14. Sebastian Gąsiorek 1
15. Łukasz Ambroż 1
16. Maciej Hołyst 1
17. Witold Chowaniec 1
18. Ireneusz Dudzik 1
19. Mateusz Sojka 1
Następne mecze
01.12.2010
19:10 Wierchy Lasek - NKP Podhale I
20:00 Ultra - Mauritiana
20:50 Copacabana - Migrond
08.12.2010
19:10 Unia Naprawa - Mela Team
20:00 Copacabana - NKP Podhale II
20:50 Łopuszna - NKP Podhale I