Trwają rozgrywki Nowotarskiej Ligi Piłki Halowej Maxx Sport. Na czele tabeli w poszczególnych ligach znajdują się: Paka Jana, Mix 40 i Kunka Team.
I liga
25.10.2010
Gazda - Asy 1-6
Hajnos 6 : 5 Gladiator 6-5
Supra - Paka Jana 2-6
Paka Oldboys - Kalata 3-6
08.11.2010
Kalata - Supra 3-7
Gladiator - Paka Oldboys 5-0
Asy - Paka Jana 3-10
Hajnos - Gazda 1-8
15.11.2010
Gladiator - Asy 9-1
Paka Jana - Kalata 6-3
Gazda - Supra 5-3
Paka Oldboys - Hajnos 5-8
22.11.2010
Kalata - Gazda 6-8
Asy- Hajnos 7-3
Supra - Paka Oldboys 4-0
Paka Jana - Gladiator 2-2
29.11.2010
Paka Oldboys- Asy 2-4
Gladiator - Supra 3-5
Gazda - Paka Jana 5-6
Hajnos - Kalata 7-8
Tabela
Druzyna |
M |
W |
R |
P |
Pkt |
Bramki |
1. Paka Jana |
6 |
5 |
1 |
0 |
16 |
33 |
16 |
2. Asy |
6 |
4 |
0 |
2 |
12 |
31 |
28 |
3. Gazda |
6 |
4 |
0 |
2 |
12 |
33 |
25 |
4. Gladiator |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
37 |
20 |
5. Supra |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
24 |
27 |
6. Kalata Team |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
32 |
44 |
7. Piekarnia Hajnos |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
26 |
36 |
8. Paka Oldboys |
6 |
0 |
0 |
6 |
0 |
13 |
33 |
Następna kolejka:
(7) 06.12.2010
Gladiator - : - Gazda 19:10
Paka Jana - : - Paka Oldboys 20:00
Asy - : - Kalata 20:50
Supra - : - Hajnos 21:40
*****************
II liga
26.10.2010
Electro - Mix40 2-5
Kegel - Hreśka 2-10
Drużyna A - Verde 3-3
Sherco - Ponice 0-9
Domin - Gorce Dwa 1-7
16.11.2010
Mix40 - Verde 7-2
Drużyna A- Electro 3-2
Sherco- Hreśka 2-11
Ponice - Domin 10-4
Kegel - Gorce Dwa 4-3
23.11.2010
Gorce Dwa - Mix40 5-7
Verde - Kegel 3-1
Drużyna A - Ponice 3-2
Hreśka - Domin 6-6
Electro - Sherco 7-1
Tabela:
Drużyna |
M |
W |
R |
P |
Pkt |
Bramki |
1. Mix40 |
5 |
5 |
0 |
0 |
15 |
42 |
10 |
2. Drużyna A |
5 |
4 |
1 |
0 |
13 |
25 |
12 |
3. Hreśka |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
39 |
19 |
4. Ponice Chłopcy Nasi |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
26 |
14 |
5. Verde |
5 |
2 |
2 |
1 |
8 |
22 |
18 |
6. Electro |
5 |
2 |
0 |
3 |
6 |
17 |
19 |
7. Kegel Błażusiak |
5 |
2 |
0 |
3 |
6 |
11 |
20 |
8. Gorce Dwa |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
19 |
24 |
9. Domin |
5 |
0 |
2 |
3 |
2 |
17 |
46 |
10. Sherco-Motocykle |
5 |
0 |
0 |
5 |
0 |
4 |
39 |
Następna kolejka
30.11.2010
Hreśka - : - Verde 19:10
Domin - : - Drużyna A 19:50
Sherco - : - Mix40 20:30
Kegel - : - Electro 21:10
Ponice - : - Gorce Dwa 21:50
07.12.2010
Gorce Dwa - : - Sherco 19:10
Domin - : - Kegel 19:50
Drużyna A - : - Mix40 20:30
Verde - : - Ponice 21:10
Hreśka - : - Electro 21:50
*******************
III Liga
21.10.2010
Leclerc - Kunka 3-13
Team 69 7 : 3 Styromast 7-3
Kostmar - Ememkaes 4-4
Bez Sponsora - Pub 4-5
Novum - Jaga 4-8
28.10.2010
Styromast- Bez Sponsora 6-4
Kunka - Pub 5-1
Jaga- Team 69 5-5
Novum- Kostmar 3-11
Ememkaes - Leclerc 11-3
17.11.2010
Bez Sponsora - Ememkaes 6-13
Kunka - Novum 13-2
Leclerc - Styromast 2-3
Team 69 - Kostmar 1-2
Jaga- Pub 4-3
25.11.2010
Team 69 - Kunka 3-4
Novum - Styromast 3-7
Bez Sponsora - Leclerc 6-3
Pub - Ememkaes 3-10
Kostmar - Jaga 4-5
Tabela:
Drużyna |
M |
W |
R |
P |
Pkt |
Bramki |
1. Kunka Team |
6 |
6 |
0 |
0 |
18 |
47 |
13 |
2. Ememkaes |
6 |
5 |
1 |
0 |
16 |
52 |
19 |
3. Kostmar |
6 |
4 |
1 |
1 |
13 |
37 |
17 |
4. Jaga |
6 |
4 |
1 |
1 |
13 |
31 |
21 |
5. Styromast |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
24 |
33 |
6. Team 69 |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
25 |
26 |
7. Bez Sponsora |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
28 |
34 |
8. Pub po Bandzie |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
24 |
33 |
9. Leclerc |
6 |
0 |
0 |
6 |
0 |
14 |
48 |
10. Novum |
6 |
0 |
0 |
6 |
0 |
18 |
56 |
Następna kolejka
02.12.2010
Ememkaes - : - Novum 19:10
Kunka - : - Jaga 19:50
Leclerc - : - Kostmar 20:30
Team 69 - : - Bez Sponsora 21:10
Styromast - : - Pub 21:50