W 18 kolejce A klasy lider odniósł porażkę - Poroniec przegrał spotkanie z Wiatrem Ludźmierz . Najwięcej bramek wpadło w meczu Czarni Czarny Dunajec- Lubań Tylmanowa - który zakończył się wynikiem 3-5 dla Lubania
W tabeli bez większych zmian - jedynie awansowały o jedno miejsce Huragan i Wiatr.
Huragan Waksmund – KS Chabówka 6-1 (4-1)
1-0 S. Drożdż 4, 2-0 Rogal 15 z karnego, 3-0 S. Drożdż 20, 4-0 B. Waksmundzki 24, 4-1 Czyszczoń 42, 5-1 B. Drożdż 50, 6-1 B. Waksmundzki 68.
Sędziował Andrzej Opacian z Ratułowa.
Żółte kartki: M. Garcarz – Warciak. Czerwona: M. Garcarz (42 za drugą żółtą).
Huragan: Cyrwus – Budz (84 Szal), Bryja, Jędrol, W. Waksmundzki (74 Oraczko), B. Waksmundzki, M. Garcarz, S. Garcarz, Handzel, Rogal, S. Drożdż (46 B. Drożdż)
Chabówka: Kaliński – Chojecki, Kołodziej (51 K. Zając), Repelowicz, Krzysztof Rapacz, Warciak, M. Zając, Chryc, Czyszczoń, Kamil Rapacz, Nawara.
****
Czarni Czarny Dunajec – Lubań Tylmanowa 3-5 (2-3)
0-1 W. Noworolnik 4, 0-2 Podgórski 15, 0-3 Kurnyta 21, 1-3 Pająk 26, 2-3 Pająk 39, 2-4 Ł. Kozielec 54, 3-4 Kolbrecki 57, 3-5 Podgórski 70.
Sędziował Grzegorz Sewioło z Naprawy.
Żółte kartki: Pająk - P. Ciesielka.
Czarni: Jakubczak – Papierz, Długa, Kolbrecki (69 Czyszczoń), Rawicki, Cholewa, A. Głowacz, Obrochta, M. Głowacz, Bandyk, Pająk.
Lubań: Gołdyn – Kasprzak, R. Kozielec, P. Ciesielka, Ł. Kozielec, W. Noworolnik, Krupa, Michalik (77 Pierzchała), Podgórski, Kurnyta (85 Ziajkiewicz), K. Ciesielka (69 P. Noworolnik).
***
ZOR Frydman – Sokolica Krościenko 2-0 (0-0)
1-0 J. Iglar 75 z karnego, 2-0 H. Iglar 82.
Sędziował Czesław Żądło z Rokicin Podhalańskich.
Żółte kartki: Pojedyniec – Kacwin, Zachwieja.
ZOR: M. Janczy – J. Iglar, M. Błachut, Kutarnia (75 Sukiennik), S. Janczy, G. Błachut, H. Iglar, Pojedyniec, Zygmunt (88 Pisarczyk), S. Błachut (55 Plewa), E. Brynczka.
Sokolica: Kacwin – Dyda, Bobak, Adamczyk, Plewa (80 Wybraniec), Chrobak, Waksmundzki, Czubiak (46 Gawęda), Zając, Zachwieja, Jawor.
***
Orkan Raba Wyżna – Orawa Jabłonka 2-2 (2-1)
0-1 Mateusz Nowak 15, 1-1 T. Rapta 23, 2-1 T. Rapta 27 z karnego, 2-2 Mateusz Nowak 70.
Sędziował Mateusz Pietruch z Nowego Targu.
Żółte kartki. Pustułka, K. Rapta – Marcin Nowak.
Orkan: Szklarz – Czyszczoń, Pustułka, Pałka (55 Filipek), Chrobak, M. Nuciak, Możdżeń, Traczyk, Szepelak (41 K. Rapta), K. Bochnak, T. Rapta (69 H. Bochnak).
Orawa: Guzik – Marcin Nowak, Stokłosa, Kucek, Mateusz Nowak, T. Nowak, Matonóg, Stańdo (46 Jazowski), Janiczak (70 Zembal), Owsiak, Cieluch
***
Jarmuta Kolex Szczawnica – Zapora Kluszkowce 2-1 (1-0)
1-0 samobójcza 17, 2-0 Borucki 61 z karnego, 2-1 Potoczak 78.
Sędziował Damian Szczerba z Nowego Sącza.
Żółte kartki: D. Wiercioch, Borucki – Krzystyniak, Okręglak.
Jarmuta: Bobak – Mastalski, D. Wiercioch (75 Gałuszka), Diop, Adamczuk, Latawiec, Szczepaniak (40 Ł. Wiercioch), Hrydziuszko (80 Wójcikiewicz), Borucki, Michalik, Kaliciecki.
Zapora: Okręglak – Potoczak, Anioł (46 Talarczyk), Kaczmarczyk, Firek, Skupień, Kobylarczyk, Jędrol, Świątkowski, Hołyst, Ciesielka (46 Krzystyniak)
***
Wiatr Ludźmierz – Poroniec Poronin 1-0 (0-0)
1-0 Borkowski 85 z karnego.
Sędziował Paweł Kupczak z Nowego Sącza.
Żółte kartki: Rajczak, Tylka, Słaboń – Galica, Ustupski. Czerwona: Galica (86 za drugą żółtą).
Wiatr: Byrnas – Handzel, Bobek, Luberda, Cebulski, Rajczak, R. Siuta (80 Granat, 90 Ulman), Krużel (60 Czaja), Tylka (58 Słaboń), W. Siuta, Borkowski
Poroniec: Bużek - Bobak, Wysocki, Galica, Matkowski (60 Tatar), M. Grela (75 Stasik), Chrobak, Ustupski, Łukaszczyk, D. Grela.
****
Babia Góra Lipnica Wielka – Wierchy Rabka 1-1 (0-0)
1-0 P. Kucek 81, 1-1 Dachowski 89.
Sędziował Andrzej Brzeziński z Nowego Sącza.
Żółte kartki: Kudzia, Machajda, Lichosyt, T. Lach – Śmieszek.
Babia Góra: Janowiak – S. Skoczyk, K. Kucek, Kudzia, G. Lach, Machajda, T. Mikłusiak, G. Skoczyk, Lichosyt, T. Lach, P. Kucek.
Wierchy: Karnicki – Nawara, Dachowski, Mitoraj, Tupta, Śmieszek, W. Zachara (15 Czyszczoń), K. Pędzimąż, Gacek, Świder, Wójciak (60 S. Pędzimąż).
Tabela |
|
|
|
|
1. |
Poroniec |
18 |
39 |
55-26 |
2. |
Jarmuta |
18 |
38 |
31-21 |
3. |
Lubań |
18 |
35 |
36-22 |
4. |
Orawa |
18 |
32 |
46-31 |
5. |
Czarni |
18 |
29 |
38-28 |
6. |
Wierchy |
18 |
28 |
23-27 |
7. |
Babia Góra |
18 |
27 |
33-36 |
9. |
Huragan |
18 |
25 |
32-28 |
8. |
Orkan |
18 |
24 |
35-35 |
11. |
Wiatr |
18 |
22 |
24-32 |
10. |
Chabówka |
18 |
21 |
29-44 |
12. |
Zapora |
18 |
16 |
33-47 |
13. |
Sokolica |
18 |
14 |
28-46 |
14. |
ZOR |
18 |
13 |
19-40 |
(MZ) |
|
|
|
|
Kolejka 19 - 15 maja
KS Chabówka - Wiatr Ludźmierz
Poroniec Poronin - Orkan Raba Wyżna
Orawa Jabłonka - Babia Góra Lipnica Wielka
Wierchy Rabka Zdrój - Jarmuta Szczawnica
Zapora Kluszkowce - ZOR Frydman
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Czarni Czarny Dunajec
Lubań Tylmanowa - Huragan Waksmund