Swoje rozgrywki rozpoczęła Orawska Amatorska Liga Piłki Nożnej Halowej. Swój akces do ligi zgłosiło 8 drużyn, które zagrają dwie rundy. ( mecz i rewanż)
Po dwóch kolejkach na czele tabeli znajduje się Kartex z 9 pkt.
Lista zespołów zgłoszona do rozgrywek
1. FC Tajfun
2. GS Tatra Team
3. FC Podwilk
4. FC Działek
5. No Name
6. Moglichkeiten
7. Iskra
8. Kartex
I 17.05.2011 – wtorek
FC Tajfun – FC Podwilk 1 - 10
GS Tatra Team – No Name 0 - 3
Kartex – Moglichkeiten 6 – 1
II 20.05.2011 - piątek
FC Tajfun - No Name 4 - 1
GS Tatra Team – Moglichkeiten 5 - 2
FC Działek – Iskra 2 - 3
Kartex – FC Podwilk 4 - 2
GS Tatra Team – Iskra 1 - 5
Kartex – FC Działek 3 - 2
Tabela
LP. |
NAZWA DRUŻYNY |
Ilość meczy |
Wygrane |
Przegrane |
Remisy |
Bramki strzelone |
Bramki stracone |
Punkty |
1. |
Kartex |
3 |
3 |
0 |
|
13 |
5 |
9 |
0 |
2. |
Iskra |
2 |
2 |
0 |
|
8 |
3 |
6 |
0 |
3. |
FC Podwilk |
2 |
1 |
1 |
|
12 |
5 |
3 |
0 |
4. |
FC Tajfun |
2 |
1 |
1 |
|
5 |
11 |
3 |
0 |
5. |
No Name |
2 |
1 |
1 |
|
4 |
4 |
3 |
0 |
6. |
GS Tatra Team |
3 |
1 |
2 |
|
6 |
10 |
3 |
0 |
7. |
Fc Działek |
2 |
0 |
2 |
|
4 |
6 |
0 |
0 |
8. |
Moglichkeiten |
2 |
0 |
2 |
|
3 |
11 |
0 |
0 |
TERMINARZ
ORAWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ
O PUCHAR WÓJTA GMINY JABŁONKA 2011 r.
I Runda
17.05.2011 – wtorek
18.00 FC Tajfun – FC Podwilk
18.40 GS Tatra Team – No Name
19.20 Kartex – Moglichkeiten
20.05.2011 - piątek
18.00 FC Tajfun - No Name
18.40 GS Tatra Team – Moglichkeiten
19.20 FC Działek – Iskra
20.00 Kartex – FC Podwilk
20.40 GS Tatra Team – Iskra
21.20 Kartex – FC Działek
24.05.2011 – wtorek
18.00 FC Tajfun - Moglichkeiten
18.40 FC Podwilk – FC Działek
19.20 Iskra – No Name
27.05.2011 - piątek
18.00 No Name – FC Podwilk
18.40 Moglichkeiten - Iskra
19.20 FC Tajfun – FC Działek
20.00 Moglichkeiten – No Name
20.40 Iskra – FC Podwilk
21.20 FC Tajfun - GS Tatra Team
03.06.2011 – piątek
18.00 Moglichkeiten – FC Działek
18.40 FC Tajfun - Iskra
19.20 FC Podwilk - Moglichkeiten
20.00 Kartex – FC Tajfun
20.40 FC Działek – No Name
21.20 Kartex - GS Tatra Team
07.06.2011 – wtorek
18.00 FC Działek - GS Tatra Team
18.40 Kartex – No Name
19.20 GS Tatra Team – FC Podwilk
10.06.2011 - piątek
20.00 Kartex – Iskra