Na cztery kolejki przed końcem rundy wiosennej nowym liderem została Jarmuta Kolex Szczawnica.
Po wygranej tydzień wcześniej z Porońcem piłkarze Jarmuty powtórzyli sukces i pokonali Wiatr Ludźmierz 2-0. LKS Poroniec zaliczył kolejną porażkę i spadł na drugie miejsce .
ZOR Frydman – Poroniec Poronin 2:1 (0:0)
Bramki: E. Brynczka 86, G. Błachut 90+3 – Cudzich 84.
Sędziował Zbigniew Suwada z Jabłonki.
Żółte kartki: D. Milaniak, M. Błachut, S. Janczy – M. Grela.
ZOR: M. Janczy – J. Iglar, H. Iglar, S. Janczy, M. Błachut, S. Błachut, G. Błachut, D. Milaniak (46 Bednar), Pojedyniec, B. Brynczka, E. Brynczka.
Poroniec: Bużek – J. Gutt, Cudzich, Maciej Stasik, Rzadkosz, Chrobak (42 Michał Stasik), D. Grela, Łukaszczyk (70 Cetera), Matkowski, M. Grela, Tatar.
***
Lubań Tylmanowa – Zapora Kluszkowce 0:0
Sędziował Marcin Tesarski z Zakopanego.
Żółte kartki: P. Ciesielka, Michalik – Ł. Jędrol.
Lubań: Adamczyk – Pierzchała, W. Noworolnik (66 Ziajkiewicz), Kasprzak, Michalik, Krupa, Ł. Kozielec, P. Ciesielka, K. Ciesielka, K. Kurnyta, Udziela.
Zapora: Sikora – M. Jandura (46 Weresiński), S. Plewa, K. Potoczak, Firek, M. Jędrol (42 Babiak), Kobylarczyk (72 Supień), Ł. Jędrol, Świątkowski, Hołyst, Krzystyniak.
***
Jarmuta Szczawnica – Wiatr Ludźmierz 2:0 (0:0)
Bramki: Waligóra 70, Dominik Wiercioch 86 karny.
Sędziował Czesław Żądło z Rokicin Podhalańskich.
Żółte kartki: Borucki – Cebulski, Handzel.
Jarmuta: Bobak – Adamczuk, Borucki (90 Pałka), Szczepaniak (46 Waligóra), Dominik Wiercioch, Ł. Wiercioch (77 Gałuszka), Pietrzak, Latawiec, Hrydziuszko, Lach, Rogowski.
Wiatr: Byrnas – Bobek, Rajczak, Handzel, Luberda, Cebulski, Krużel, Słaboń, Tylka, Czaja, Malacina.
***
Babia Góra Lipnica Wielka – Orkan Raba Wyżna 3:1 (1:1)
Bramki: G. Lach 15, 47, K. Kucek 90+2 – Chrobak 20.
Sędziował Roman Baran z Witowa.
Żółte kartki: Lichosyt, Kudzia - Nuciak, Chrobak.
Babia Góra: Ignaciak – Lichosyt (66 B. Skoczyk), G. Lach, T. Lach, T. Mikłusiak, P. Kucek, A. Mikłusiak, Kudzia (66 Machajda), S. Skoczyk, K. Kucek, G. Skoczyk.
Orkan: M. Szklarz – Pustułka, Filipek, Chrobak, Lenart, K. Bochnak, Pieczara (75 H. Bochnak), Możdżeń, T. Rapta (70 K. Rapta), Traczyk, M. Nuciak.
***
Sokolica Krościenko – KS Chabówka 2:1 (2:1)
Bramki: Czerwiec 9, Czubiak 13 – Nawara 40.
Sędziował Marcin Niewiarowski z Rokicin Podhalańskich.
Żółte kartki: Dyda, Adamczyk – Czyszczoń, Mrożek.
Sokolica: T. Zając – Czerwiec, Adamczyk, Dyda, M. Bobak, Plewa, Chrobak, K. Zając (85 Murzyn), Czubiak, Kudas (65 Wybraniec), Zachwieja (60 Waksmundzki).
Chabówka: Kaliński – Chojecki, Sutor, Mrożek, T. Sumara, Krzysztof Rapacz, M. Zając, Kołodziej, Nawara, Chryc, Kamil Rapacz, Czyszczoń (30 Nawara).
***
Huragan Waksmund – Wierchy Rabka 0:2 (0:0)
Bramki: Zachara 49, Sularz 78.
Sędziował Krzysztof Handzel z Raby Wyżnej.
Żółte kartki: Sz. Garcarz, Bąk.
Huragan: Rejczak – W. Waksmundzki, P. Bryja, Handzel (61 Bąk), Sz. Garcarz, T. Cyrwus, M. Garcarz, B. Drożdż, D. Bryja (52 K. Rogal), Sz. Drożdż, B. Waksmundzki.
Wierchy: Karnicki – Sularz, Nawara, Śmieszek, Zachara, Tupta, Dachowski (89 Czyszczoń), K. Pędzimąż, Zając, Świder (86 Chrobak), Żurek (55 Kościelniak).
***
Czarni Czarny Dunajec – Orawa Jabłonka 2:2 (0:1)
Bramki: A. Obrochta 57, Długa 90+4 - G. Stokłosa 25, 71 karny.
Sędziował Andrzej Opacian z Ratułowa.
Żółte kartki: Obrochta, Rawicki – G. Stokłosa, T. Nowak, P. Jazowski, B. Jazowski (trener), Janiczak
Czerwone kartki: Matonóg (42 min – druga żółta), Owsiak ( 70 min. – druga żółta), P. Jazowski (90 min. – druga żółta), Janiczak (90+4 – druga żółta)
Czarni: Jakubczak – Papież, Długa, Szaflarski, Rawicki, A. Głowacz, Zmarzliński, Gruszka, Bandyk (9 A. Obrochta), M. Głowacz (46 Cholewa), Pąjak.
Orawa: Guziak – Stercuła, D. Stokłosa, T. Nowak, G. Stokłosa, Mateusz Nowak, Matonóg, P. Jazowski, Janiczak, Owsiak, Cieluch.
***
Tabela:
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Jarmuta Szczawnica |
22 |
47 |
14 |
5 |
3 |
38-25 |
2. |
Poroniec Poronin |
22 |
45 |
15 |
0 |
7 |
67-30 |
3. |
Lubań Tylmanowa |
22 |
45 |
14 |
3 |
5 |
45-23 |
4. |
Wierchy Rabka Zdrój |
22 |
41 |
12 |
5 |
5 |
35-27 |
5. |
Orawa Jabłonka |
21 |
34 |
9 |
7 |
5 |
52-38 |
6. |
Czarni Czarny Dunajec |
22 |
33 |
10 |
3 |
9 |
46-35 |
7. |
Wiatr Ludźmierz |
22 |
29 |
8 |
5 |
9 |
30-38 |
8. |
Babia Góra Lipnica Wielka |
21 |
28 |
9 |
1 |
11 |
37-43 |
9. |
Orkan Raba Wyżna |
22 |
28 |
8 |
4 |
10 |
42-45 |
10. |
Huragan Waksmund |
22 |
26 |
8 |
2 |
12 |
33-35 |
11. |
Zapora Kluszkowce |
22 |
23 |
7 |
2 |
13 |
42-52 |
12. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
22 |
21 |
6 |
3 |
13 |
34-50 |
13. |
KS Chabówka |
22 |
19 |
5 |
4 |
13 |
28-58 |
14. |
ZOR Frydman |
22 |
17 |
5 |
2 |
15 |
25-55 |
Kolejka 23 - 12 czerwca
KS Chabówka - Babia Góra Lipnica Wielka
Orkan Raba Wyżna - Jarmuta Szczawnica
Wiatr Ludźmierz - ZOR Frydman
Poroniec Poronin - Czarni Czarny Dunajec
Orawa Jabłonka - Huragan Waksmund
Wierchy Rabka Zdrój - Lubań Tylmanowa
Zapora Kluszkowce - Sokolica Krościenko nad Dunajcem