Poroniec nadal walczy o awans do Vi ligi - po wygranym meczu z Czarnym Czarny Dunajec powrócił na fotel lidera A klasy. Jarmuta przegrała z Rabą i spadła na drugie miejsce ale różnica pomiędzy liderem wynosi zaledwie jeden pkt.
Z kolei ZOR Frydman zamykający tabelę wygrał z Wiatrem Ludżmierz ale to zwycięstwo i tak nie poprawiło sytuacji drużyny z Frydmana.
Poroniec Poronin – Czarni Czarny Dunajec 2-1 (1-1)
Bramki : 1-0 Matkowski 19, 1-1 Obrochta 38, 2-1 Cudzich 75.
Sędziował Tomasz Liszka z Gorlic.
Żółte kartki: D. Grela, Matkowski – Tylka. Czerwona: D. Grela (77 za niesportowe zachowanie).
Poroniec: Bużek – Cudzich, Gutt (46 Sumara), Matkowski (60 Tatar), Chrobak, Zarycki, M. Grela (62 Bobak), D. Grela, Łukaszczyk (76 Wysocki), Ustupski, M. Stasik
Czarni: Jakubczak – Papierz, Obrochta, Gruszka, Rawicki, Tylka, Cholewa, Długa, Bulas, Bandyk, Pająk.
*************
Orkan Raba Wyżna – Jarmuta Szczawnica 2-0 (0-0)
Bramki : 1-0 Filipek 54, 2-0 Traczyk 71.
Sędziował Marcin Tesarski z Zakopanego.
Żółte kartki B. Nuciak – Waligóra, D. Wiercioch.
Orkan: Szklarz – Michał Czyszczoń (88 Mateusz Czyszczoń) , Możdżeń, Pustułka (46 B. Nuciak), Chrobak, Lenart, M. Nuciak, Pieczara (46 Szepelak), K. Bochnak, Traczyk, Filipek (70 T. Rapta).
Jarmuta: Bobak – Mastalski (8 Lach) , D. Wiercioch, Diop, Hrydziuszko, Pietrzak, Ł. Wiercioch (60 Gałuszka), W. Wiercioch (70 Wójcikiewicz), Latawiec, Waligóra, Michalik.
*********
Wiatr Ludźmierz – ZOR Frydman 2-3 (0-2)
Bramki : 0-1 B. Brynczka 16, 0-2 G. Błachut 40, 1-2 J. Siuta 57, 2-2 Borkowski 82, 2-3 B. Brynczka 86.
Sędziował Bogusław Bożek z Gorlic.
Żółte kartki: Rajczak.
Wiatr: Byrnas – Handzel, Bobek, Luberda, Czaja, Rajczak, Malacina, Tylka, Słaboń, Gacek (46 J. Siuta), Borkowski
ZOR: M. Janczy – J. Iglar, M. Błachut, H. Iglar, S. Janczy, G. Błachut, Sukiennik (46 Zygmond), B. Brynczka, Milaniak (80 Gacek), S. Błachut, Pojedyniec.
*********
KS Chabówka – Babia Góra Lipnica Wielka 1-0 (0-0)
Bramki : 1-0 Mrożek 88.
Sędziował Adam Ślusarek z Nowego Targu.
Żółte kartki: M. Zając, Skawski.
Chabówka: Kaliński – Chojecki, J. Zając, M.Zając, Kołodziej, Sutor, Krzysztof Rapacz (90 Krystian Zając), Skawski (75 Czyszczoń), Hryc, Mrożek, Warciak.
Babia Góra: Ignaciak – T. Lach, Mikłusiak, B. Skoczyk (80 Michalak), P. Kucek, K. Kucek, G. Skoczyk, G. Lach, S. Skoczyk, Machajda.
********
Orawa Jabłonka – Huragan Waksmund 1-2 (0-2)
Bramki : 0-1 Cyrwus 10, 0-2 B. Drożdż 38, 1-2 T. Nowak 75. S
ędziował Marek Ciężobka z Nowego Targu.
Żółte kartki: Kita, P. Jazowski, T. Nowak, D. Stokłosa – K. Rogal.
Orawa: Obyrtacz – Stercuła, D. Stokłosa, T. Nowak, G. Stokłosa, Marcin Nowak, Kita, Matonóg, P. Jazowski, Zmebal, Owsiak.
Huragan: Rejczak – W. Waksmundzki (89 Pajerski), P. Bryja, Budz, Rogal, Cyrwus, M. Garcarz (70 S. Drożdż), B. Drożdż, D. Bryja (80 Kolasa), Mroszczak, B. Waksmundzki
********
Wierchy Rabka – Lubań Tylmanowa 1-0 (0-0)
Bramki : 1-0 Świder 55.
Sędziował Jerzy Drabik z Nowego Targu
Wierchy: Aksamit – Nawara (83 Karnicki), Zając, Mitoraj, Tupta, Śmieszek, Zachara, K. Pędzimąż, Gacek, Świder (89 S. Pędzimąż), Leśniak.
Lubań: Adamczyk – Pierzchała (70 Kwit), W. Noworolnik (75 P. Noworolnik), P. Ciesielka, Ł. Kozielec, Krupa, Michalik, R. Kozielec, Podgórski, Kurnyta (80 Ziajkiewicz), K. Ciesielka.
*******
Zapora Kluszkowce – Sokolica Krościenko 1-3 (0-1)
Bramki : 0-1 Czubiak 8, 0-2 Czerwiec 49, 1-2 Weresiński 56, 1-3 Czubiak 69.
Sędziował Andrzej Opacian z Ratułowa.
Żółte kartki: Krzystyniak, Ciesielka –Kudas.
Zapora: Sikora – Potoczak (46 Talarczyk), Plewa, Świątkowski, Firek, Krzystyniak, Ł. Jędrol, R. Jandura, Kobylarczyk (39 Weresiński), Hołyst, Ciesielka (82 Bańka)
Sokolica: T. Zając – Adamczyk, Dyda, Bobak, Plewa, Chrobak (65 Murzyn), Wybraniec, Czubiak, Zachwieja (75 Waksmundzki), Kudas, Czerwiec.
Tabela:
1. |
Poroniec |
23 |
48 |
69-31 |
2. |
Jarmuta |
23 |
47 |
38-27 |
3. |
Lubań |
23 |
45 |
45-24 |
4. |
Wierchy |
23 |
43 |
36-30 |
5. |
Orawa |
22 |
34 |
53-40 |
6. |
Czarni |
23 |
33 |
47-37 |
7. |
Orkan |
23 |
31 |
44-45 |
8. |
Wiatr |
23 |
29 |
32-41 |
9. |
Huragan |
23 |
29 |
35-36 |
10. |
Babia Góra |
22 |
28 |
37-44 |
11. |
Sokolica |
23 |
24 |
37-51 |
12. |
Chabówka |
23 |
24 |
32-58 |
13. |
Zapora |
23 |
23 |
43-55 |
14. |
ZOR |
23 |
20 |
28-57 |
|
|
|
|
|
Następna kolejka
Zapora Kluszkowce - KS Chabówka
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Wierchy Rabka Zdrój
Lubań Tylmanowa - Orawa Jabłonka
Huragan Waksmund - Poroniec Poronin
Czarni Czarny Dunajec - Wiatr Ludźmierz
ZOR Frydman - Orkan Raba Wyżna
Jarmuta Szczawnica - Babia Góra Lipnica Wielka