Na jedno spotkanie przed końcem sezonu sytuacja awansu do VI ligi jest nadal otwarta. Wydaje się najbliżej powrotu do okregówki jest Poroniec ale Jarmuta mu depcze po piętach mając 3 pkt mniej w tabeli . Ostatnia kolejka w najbliższą niedzielę będzie więc niezwykle emocjonująca zwłaszcza że Poroniec zagra na wyjeździe z Sokolica Krościenko a Jarmuta zagra z ZOR Frydman, który jest ostatni w tabeli:
Poroniec Poronin – Lubań Tylmanowa 2:1 (0:0)
Bramki: Chrobak 64, Michał Stasik 81 – Podgórski 78.
Żółte kartki: Pierzchała.
Czerwona kartka: Podgórski (86 min. za niesportowe zachowanie)
Poroniec: Bużek – J. Gutt, Cudzich, Michał Stasik (89 Wysocki), Ustupski (85 Surma), Chrobak, Bobak, Łukaszczyk (78 Tatar), D. Grela, J. Stasik, Zarycki.
Lubań: Ziemianek – Kasprzak, W. Noworolnik (67 Kwit) Udziela, R. Kozielec, Michalik, Pierzchała (70 Krupa), P. Ciesielka, K. Ciesielka (56 Podgorski), K. Kurnyta, Ziajkiewicz.
************
Orkan Raba Wyżna – Czarni Czarny Dunajec 5:5 (3:2)
Bramki: Rzeszótko 25, 87, Traczyk 10, K. Bochnak 17, Lenart 51 – Bandyk 30, 41 karny, Rawicki 47, Tylka 65, Obrochta 82.
Sędziował Jerzy Drabik z Nowego Targu.
Orkan: M. Szklarz – Michał Czyszczoń, Lenart (60 Pustułka), Chrobak (46 Radoła), B. Nuciak, K. Bochnak, Mateusz Czyszczoń (80. K. Rapta), Możdżeń, Szepelak (76 H. Bochnak), Traczyk, Rzeszótko.
Czarni: Jakubczak – Szaflarski (46 Tylka), Długa, A. Obrochta, Rawicki, Papież, Cholewa, Gruszka, Bandyk, M. Głowacz, Pąjak.
***************
KS Chabówka – Jarmuta Szczawnica 2:2 (0:0)
Bramki: Mrożek 84, Krzysztof Rapacz 85 – W. Wiercioch 49, Borucki 71.
Chabówka: Kaliński – Filipek (76 Nawara), Sutor, Chojecki, J. Zając, Skawski (60 Kamila Rapacz), Hryc, M. Zając, Krzysztof Rapacz, Mrożek, Warciak (63 Sumara).
Jarmuta: Bobak – Kaliciecki, Diop, W. Wiercioch, Borucki, D. Wiercioch, Pietrzak, Latawiec, Hrydziuszko, Lach (75 Gałuszka), Michalik (64 Rogowski).
*************
Babia Góra Lipnica Wielka – ZOR Frydman 0:3 (0:2)
Bramki: G. Błachut 38, 72, M. Błachut 41.
Sędziował Mateusz Gacek.
Żółte kartki: Kucek, G. Lach – K. Milaniak.
Babia Góra: Karkoszka – B. Skoczyk, G. Lach, T. Lach, T. Mikłusiak, Lichosyt, A. Mikłusiak, T. Kramarz, S. Skoczyk, K. Kucek, G. Skoczyk.
ZOR: M. Janczy – J. Iglar, H. Iglar, Pojedyniec, M. Błachut, S. Błachut, G. Błachut, D. Milaniak, Sukiennik, B. Brynczka, Zygmunt
.
*********
Wierchy Rabka – Zapora Kluszkowce 1:1(0:1)
Bramki: Żurek 72 - Krzystyniak 16.
Sędziował Ogórek z Nowego Sącza.
Żółte kartki: Mitoraj – Ł. Jedrol.
Czerwona kartka: Ł. Jędrol (50 min. – druga żółta).
Wierchy: Aksamit – Mitoraj, Nawara (72 Kościelniak), Śmieszek, Zachara, Sularz, Dachowski (60 Miskowiec), K. Pędzimąż, Gacek, Ponicki (70 Żurek), Zając.
Zapora: Okręglak – Weresiński, Dominik Firek, K. Potoczak, Damian Firek, W. Firek (72 Skupień), Jarząbek (46 G. Ciesielka), Ł. Jędrol, Świątkowski, Hołyst (70 Budz), Krzystyniak.
*********
Orawa Jabłonka – Sokolica Krościenko 2:2 (2:0)
Bramki: Chowaniec 30, Cieluch 45 – Czerwiec 51, Czubak 60.
Sędziował Jan Pawlikowski ze Stasikówki.
Orawa: Obyrtacz – Marcin Nowak, D. Stokłosa, G. Stokłosa (70 Dziurczak), Wójt, Chowaniec, Cieluch, Matonóg, P. Jazowski, Zembal (82 Stasik), Janiczak.
Sokolica: Kacwin (62 Błażusiak) – Czerwiec, Adamczyk, Dyda, M. Bobak, Plewa, Chrobak (60 Gabryś), K. Zając, Czubiak, Kowalczyk, Jawor (60 Kudas).
***********
Wiatr Ludźmierz – Huragan Waksmund 1:1 (1:0)
Bramki: Byrnas 34 karny – A. Mroszczak 60 karny.
Sędziował Roman Baran z Witowa.
Żółte kartki:Zubek, Słaboń – Cyrwus, B. Waksmundzki, Budz.
Wiatr: Byrnas – Stopiak (85 Granat), Cebulski, Handzel, Luberda, Zubek (63 Mrożek), Gacek, Słaboń, Tylka (70 Truty), Czaja (46 Krużel), Malacina.
Huragan: Rejczak – W. Waksmundzki, P. Bryja, Budz, K. Rogal (46 A. Mroszczak), T. Cyrwus, M. Garcarz (46 Handzel), B. Drożdż, Sz. Garcarz, Sz. Drożdż, B. Waksmundzki.
Tabela:
LP |
DRUŻYNA |
M |
PKT |
BRAMKI |
1 |
Poroniec Poronin |
25 |
54 |
73-33 |
2 |
Jarmuta Szczawnica |
25 |
51 |
46-29 |
3 |
Wierchy Rabka |
25 |
47 |
40-33 |
4 |
Lubań Tylmanowa |
25 |
46 |
47-24 |
5 |
Czarni Czarny Dunajec |
25 |
37 |
53-42 |
6 |
Orawa Jabłonka |
25 |
37 |
58-45 |
7 |
Orkan Raba Wyżna |
25 |
35 |
52-51 |
8 |
Huragan Waksmund |
25 |
30 |
37-39 |
9 |
Wiatr Ludźmierz |
25 |
30 |
33-44 |
10 |
Babia Góra Lipnica |
25 |
29 |
39-55 |
11 |
KS Chabówka |
25 |
26 |
35-61 |
12 |
Sokolica Krościenko |
25 |
25 |
41-56 |
13 |
Zapora Kluszkowce |
25 |
25 |
45-57 |
14 |
ZOR Frydman |
25 |
23 |
32-60 |
Następna 26 kolejka - 26 czerwca
Jarmuta Szczawnica - ZOR Frydman
KS Chabówka - Wierchy Rabka Zdrój
Zapora Kluszkowce - Orawa Jabłonka
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Poroniec Poronin
Lubań Tylmanowa - Wiatr Ludźmierz
Huragan Waksmund - Orkan Raba Wyżna
Czarni Czarny Dunajec - Babia Góra Lipnica Wielka