KS Zakopane w inauguracyjnym meczu z Dobrzanką Dobra wygrał walkowerem - bowiem mecz zakończył się po pierwszej połowie przy stanie 1-0. Goście po incydencie pod koniec pierwszej połowy gdy doszło do przepychanki nie wyszli na boisko.
W galerii fotoreportaż z meczu !!!!
Przed meczem zarząd KS Zakopane wręczył Bolesławowi Wesołowskiemu stautetkę Króla strzelców za ubiegły sezon.
W pierwszej połowie KS Zakopane objeło prowadzenie po golu Wesołowskiego. Pod koniec I połowy zawodnik Dobrzanki Dobra sfaulował Bernarda Wszołka Doszło do przepychanki i bójki i po przerwie goscie nie wyszli na boisko.
W innych spotkaniach Poroniec wygrał u siebie z Podegrodziem 2-0 , Jordan Jordanów 2-1 pokonał Glinika Gorlice a LKS Szaflary 3-1wygrał z Olimpią Pisarzowa.
KS Zakopane- Dobrzanka Dobra 3-0 wo mecz przerwany przy stanie 1-0 po pierwszej połowie
Bramki: 1-0 Wesołowski - 4 min
Składy:
KS Zakopane
J. Kożuch- K. Stanek, B Murzyn, M. Paszuda, B. Wszołek, M. Drabik, R. Frasunek, F. Leniewicz, M. Babicz, A. Król, B. Wesołowski, D. Paszuda, D. Karkoszka, B. Krzystyniak, G. Malacina, Ł. Piekarczyk, M. Kłosowski
Dobrzanka Dobra :
M. Łazarczyk- M. Joniec,T. Niedojad, P. Podgórni, G. Palkij, K. Dziadoń, M. Gąsior, A. Palka, D. Drożdż, P. Dróżdż, A. Podgórni, D. Palkij, M, Kubowicz, D. Lach, M. Krywoborodenko, D. Miskowiec.
w innych meczach
Kolejka 1 - 13 sierpnia
Poroniec Poronin - Gród Podegrodzie 2-0
Jordan Jordanów - Glinik Gorlice 2-1
LKS Szaflary - Olimpia Pisarzowa 3-1
AKS Ujanowice - ULKS Korzenna 5-2
Zuber Krynica Zdrój - LKS Kobylanka 2-4
LKS Uście Gorlickie - Poprad Rytro 2-2
Łosoś Łososina Dolna - Sokół Stary Sącz 3-0
Tabela:
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
AKS Ujanowice |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
5-2 |
2. |
KS Zakopane |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
3-0 |
3 |
Łosoś Łososina Dolna |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
3-0 |
4. |
LKS Kobylanka |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
4-2 |
5. |
LKS Szaflary |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
3-1 |
6. |
Poroniec Poronin |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
2-0 |
7. |
Jordan Jordanów |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
2-1 |
8. |
Poprad Rytro |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
2-2 |
9. |
LKS Uście Gorlickie |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
2-2 |
10. |
Glinik Gorlice |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-2 |
11. |
Zuber Krynica Zdrój |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
2-4 |
12. |
Olimpia Pisarzowa |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-3 |
13. |
Gród Podegrodzie |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-2 |
14. |
ULKS Korzenna |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
2-5 |
15. |
Sokół Stary Sącz |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-3 |
16 |
Dobrzanka Dobra |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-3 |
Następna kolejka 2 - 15 sierpnia
Dobrzanka Dobra - Łosoś Łososina Dolna 15 sierpnia, 17:30
Poprad Rytro - Sokół Stary Sącz 5 października, 17:00
ULKS Korzenna - Zuber Krynica Zdrój 15 sierpnia, 17:30
Olimpia Pisarzowa - AKS Ujanowice 15 sierpnia, 17:30
Glinik Gorlice - LKS Szaflary 15 sierpnia, 17:30
Gród Podegrodzie - Jordan Jordanów 15 sierpnia, 17:30
KS Zakopane - Poroniec Poronin 15 sierpnia, 17:30
LKS Uście Gorlickie - LKS Kobylanka 15 sierpnia, 17:30