Z tygodniowym poślizgiem jesienną rundę rozpoczęli piłkarze grający w Podhalanskiej A klasie Zaplanowana na 7 sierpnia I kolejka rozegrana zostanie 30 października. Najefektowniej wygrał Orkan Raba wyzna, który m meczu z Błyskawicą Kacwin zdobył 6 bramek nie tracąc ani jednej. Tym samym piłkarze z Raby Wyznej zajmują pozycję lidera.
wyniki 2 kolejki- 14-15 sierpnia
Babia Góra Lipnica Wielka - KS Chabówka 3-0
(wo) mecz się nie odbył - brak gości
***********
Jarmuta Szczawnica – Lubań Tylmanowa 0:1 (0:0)
Bramka: S. Kurnyta 52.
Sędziował Jerzy Drabik z Nowego Targu.
Żółte kartki: Pietrzak – Kasprzak, M. Noworolnik, K. Kurnyta, J. Noworolnik.
Jarmuta:
Bobak – Kaliciecki (80 Zawiślak), Dominik Wiercioch, J. Piszczek, M. Piszczek (55 Hrydziuszko), Pietrzak, Borucki, Latawiec, Michalik (57 Waligóra), Diop, Lach (57 Ł. Wiercioch).
Lubań:
Gołdyn – Kasprzak, Pierzchala (65 Kwit), P. Ciesielka, R. Kozielec, T. Udziela (71 Wiatr), M. Noworolnik, Krupa (46 J. Noworolnik), S. Kurnyta, K. Kurnyta, M. Udziela.
***********
Huragan Waksmund – Zapora Kluszkowce 3:0 (1:0)
Bramki: K. Waksmundzki 18, B. Drożdż 67, B. Waksmundzki 78.
Sędziował Marek Ciężobka z Nowego Targu.
Żółte kartki: Budz, Bryja – S. Janczy.
Huragan:
Rejczak – P. Bryja, Cyrwus, S. Garcarz, Budz (80 M. Mroszczak), Zagata, B. Drożdż (72 Kolasa), B. Waksmundzki, A. Mroszczak, B. Mroszczak (65 M. Garcarz), K. Waksmundzki (60 K. Bryja)
Zapora:
M. Janczy – M. Jędrol, S. Janczy, R. Ślęzak (60 Bańka), D. Firek, Jarząbek, Hołyst (46 M. Potoczak), Weresiński (72 Plewa), Świątkowski, Skupień (46 Budz), Jędrol.
***************
Granit Czarna Góra – NKP Podhale Nowy Targ 0:1 (0:0)
Bramka: Ślusarek 74.
Sędziował Stanisław Tworek z Tylmanowej.
Żółte kartki: Janusz Hełdak, A. Gogola – Sulka, G. Hajnos, Sowada.
Czerwone kartki: Janusz Hełdak (77 ), Czajkowski (90min.) – Sowada (90 min.).
Granit:
P. Gogola – J. Milon, Czajkowski, Janusz Hełdak, Pawlica, P. Sarna, A. Gogola (75 T. Lichacz), J. Sarna, M. Sarna (80 Sz. Kiernoziak), K. Sarna, Sz. Twardosz (60 M. Lichacz).
Podhale:
Rabiasz – Wójciak, Świętek, Żółtek, Ojrzanowski, Bobek, Ślusarek (0 Wąchała), G. Hajnos (70 Sowada), Hołyst, Sulka (75 Stopka), A. Hajnos (46 Kucharski).
**************
Czarni Czarny Dunajec – Orawa Jabłonka 3:2 (1:0)
Bramki: Pająk 2 karny, 72, Bandyk 74 – Chowaniec 85, Kita 87.
Sędziował Jerzy Cetnarowski z Nowego Sącza.
Żółte kartki: Pająk, Bulas, M. Głowacz.
**************
Błyskawica Kacwin – Orkan Raba Wyżna 0:6 (0:4)
Bramki: Filipek 18, 25, 28 karny, K. Bochank 35, Rzeszutko 72, Pustułka 90.
Sędziował Zbigniew Suwada z Jabłonki.
Żółte kartki: Kubasek – Michał Czyszczoń, Chrobak.
Czerwona kartka: Michał Czyszczoń (19 min. druga żółta).
Błyskawica:
W. Jamróz – Findura, Bigos, Groński, D. Gałowicz, Ł. Gałowicz, Pitoń, Magiera (67 Święty), Kubasek, Molitorys, Tomasz.
Orkan:
Szklarz – Michał Czyszczoń, Radoła (60 K. Rapta), Lenart, Chrobak, Mozdżeń, T. Rapta (60 Szepelak), K. Bochnak, Traczyk (82 H. Bochnak), Rzeszutko (80 Pustułka), Filipek
***************
Wiatr Ludźmierz – Wierchy Rabka 2:2 (0:0)
Bramki: J. Siuta 54, Handzel 90+2 – Niedźwiedź 46, Świder 53.
Sędziował Mateusz Pietruch.
Żółte kartki: J. Siuta, Borkowski – Mitoraj.
Czerwona kartka: J. Siuta ( 80 min. druga żółta).
Wiatr:
Byrnas – Handzel, Cebulski, Czaja (46 R. Siuta), Luberda (72 Truty), W. Siuta (46 J. Siuta), Tylka, Grzęda (40 Bobek), Gacek, Borkowski, R. Słaboń.
Wierchy:
Potaczek – Nawara, Zając, Mitoraj, Tupta, Śmieszek, Zachara, K. Pędzimąż, Celing, Świder, Niedźwiedź
Tabela:
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Orkan Raba Wyżna |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
6-0 |
2. |
Huragan Waksmund |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
3-0 |
|
Babia Góra Lipnica Wielka |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
3-0 |
4. |
Podhale Nowy Targ |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
1-0 |
|
Lubań Tylmanowa |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
1-0 |
6. |
Orawa Jabłonka |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
3-3 |
|
Czarni Czarny Dunajec |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
3-3 |
8. |
Wierchy Rabka Zdrój |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
2-2 |
|
Wiatr Ludźmierz |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
2-2 |
10. |
Jarmuta Szczawnica |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-1 |
|
Granit Czarna Góra |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-1 |
12. |
Zapora Kluszkowce |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-3 |
|
KS Chabówka |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-3 |
14. |
Błyskawica Kacwin |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 3 - 1 września
Wiatr Ludźmierz - Babia Góra Lipnica Wielka 1 września, 18:00
Orkan Raba Wyżna - Wierchy Rabka Zdrój 1 września, 18:00
Orawa Jabłonka - Błyskawica Kacwin 1 września, 18:00
Podhale Nowy Targ - Czarni Czarny Dunajec 1 września, 18:00
Zapora Kluszkowce - Granit Czarna Góra 1 września, 18:00
Lubań Tylmanowa - Huragan Waksmund 1 września, 18:00
KS Chabówka - Jarmuta Szczawnica 1 września, 18:00