Po rozegraniu 7 kolejki w tabeli zmiany. Dotychczasowy lider Orkan przegrał z Podhalem i spadł na 4 pozycję a nowym liderem po wygranym spotkaniu z Wierchami został Lubań Tylmanowa. Spadki odnotowały jeszcze Wierchy, Chabówka i Czarni. Awansowały także: Wiatr, Błyskawica, Orawa i Jarmuta.
Wyniki 7 kolejki.
NKP Podhale Nowy Targ – Orkan Raba Wyżna 6-1 (2-0)
Bramki: 1-0 Sowada 42, 2-0 Pucharski 44, 3-0 A. Świętek 54, 4-0 Pucharski 61, 5-0 G. Hajnos 72, 6-0 G. Hajnos 77, 6-1 Bochnak 90.
Sędziował Andrzej Opacian z Ratułowa.
Żółta kartki: Bobek, Bibro, Świętek, Sowada, Ślusarek – Pustułka, Kołodziej.
Podhale: Rabiasz – Wójciak, Ojrzanowski, Żółtek, Stopka (77 Twardosz), Bobek, Ślusarek (48 G. Hajnos), Pucharski, Bibro (63 Wąsik), Świętek, Sowada (55 A. Hajnos)
Orkan: Kołodziej – P. Radoła (55 Szepelak), Możdżeń, T. Rapta (61 Bielański), Rajczak, Bochnak, Rzeszutko, Chrobak, Pustułka, Traczyk (41 Mateusz Czyszczoń), Filipek.
*****
Lubań Tylmanowa – Wierchy Rabka 5-1 (2-0)
Bramki:1-0 S. Kurnyta 29, 2-0 K. Kurnyta 31, 2-1 Pędzimąż 48, 3-1 Podgórski 72, 4-1 T. Udziela 85, 5-1 S. Kurnyta 90.
Sędziował Zbigniew Suwada z Jabłonki.
Żółte kartki: J. Noworolnik , R. Kozielec – Celing, Mitoraj, Majerski.
Lubań: Gołdyn – R. Kozielec, Pierzchała (76 Ziajkiewicz) , P. Ciesielka, Ł. Kozielec, T. Udziela, J. Noworolnik (46 M. Noworolnik), Krupa, K. Kurnyta (58 Podgórski), S. Kurnyta, M. Udziela (46 Wiatr).
Wierchy: Potaczek (83 Karnicki) – Nawara, Majerski, Mitoraj, Tupta (72 Chrobak), Zając (46 Celing), Zachara, Pędzimąż, Gacek, Świder, Niedźwiedź.
****
Zapora Kluszkowce – Wiatr Ludźmierz 0-2 (0-1)
Bramki:0-1 samobójczy 40, 0-2 Siuta 62.
Sędziował Mateusz Pietruch z Nowego Targu.
Żółte kartki: Jandura – Czaja, Handzel.
Zapora: P. Sikora – S. Janczy, R. Ślęzak, Sieczka, Gorlicki, M. Sikora, Potoczak, Plewa, Bańka, Jędrol, Jandura.
Wiatr: Byrnas – G. Handzel, Cebulski, Mrożek, Luberda (19 Czaja), Grzęda, Tylka, Leski, Borkowski, Siuta, Słaboń.
****
Jarmuta Kolex Szczawnica – Czarni Czarny Dunajec 1-0 (0-0)
Bramki:1-0 Zawiślak 90.
Sędziował Krzysztof Handzel z Raby Wyżne.
Żółte kartki: Latawiec- Rawicki.
Jarmuta: Wójcikiewicz – Szczepaniak (75 Hrydziuszko), D. Wiercioch, Ł. Wiercioch, Pietrzak, Ciesielka, J. Piszczek, Borucki, Michalik (55 Zawiślak), Diop (75 Lach), Latawiec (54 Kaliciecki).
Czarni: Jakubczak – Gacek, Papież, A. Głowacz, Rawicki, Bulas (74 B. Stopka Studencki), Cholewa, Tylka, M. Głowacz, Strączek, Bandyk.
****
Huragan Waksmund – Granit Czarna Góra 0-0
Sędziował Jacek Szymański z Gorlic. .
Huragan: Rejczak – Budz, P. Bryja, Cyrwus, S. Garcarz, Zagata , Handzel (84 D. Bryja), B. Waksmundzki (72 M. Garcarz), B. Drożdż (68 A. Mroszczak), S. Drożdż (55 J. Bryja), K. Waksmundzki.
Granit: P. Gogla – J. Hełdak, Czajkowski, P. Sarna, A. Pawlica, M. Lichacz, M. Sarna, A. Gogola (72 Milon), K. Sarna, J. Sarna, Twardosz (80 T. Lichacz).
****
Chabówka – Błyskawica Kacwin 3-5 (2-2)
Bramki:1-0 Nawara 6, 1-1 D. Gałowicz 18 z karnego, 2-1 Filipek 32, 2-2 Tomasz 38, 2-3 Tomasz 58, 3-3 samobójcza 60, 3-4 Cholewiński 66, 3-5 Kubasek 90.
Sędziował Krzysztof Nosal z Zakopanego.
Żółte kartki: Majerczyk, Krzysztof Rapacz – Kubasek, Cholewiński.
Chabówka: Majerczyk – Chojecki, Filipek, Kamil Rapacz, Krzysztof Rapacz, Sutor, P. Mrożek (70 Dulański), B. Mrożek, Nawara (75 Sumara), Warciak, Skawski (46 J. Zając)
Błyskawica: W. Jamróz – Bigos, J. Jamróz, Wójcik, Hasaj, D. Gałowicz (82 Findura), Molitorys (75 Bąk), Szewczyk (37 Cholewiński), Kubasek, Tomasz, Magiera (55 Ł. Gałowicz).
****
Orawa Jabłonka – Babia Góra Lipnica Wielka 2-2 (0-0)
Bramka:1-0 Matonóg 48, 2-0 G. Stokłosa 49, 2-1 Kramarz 63, 2-2 K. Kucek 65.
Sędziował Stanisław Tworek z Tylmanowej. Żółte kartki: Wójt – P. Kucek
Orawa: Obyrtacz – Wójt, D. Stokłosa, P. Jazowski (70 Nowak), Zahora, Chowaniec, G. Stokłosa (80 Zembol), T. Zahora, Janiczak, Matonóg (75 Smutek), Cieluch (60 Kita).
Babia Góra: Karkoszka – T. Lach, Lichosyt, A. Mikłusiak, T. Mikłusiak, G. Skoczyk (60 Kudzia), P. Kucek (46 K. Kucek), G. Lach, S. Skoczyk, M. Mikłusiak, Kramarz.
*******
Tabela:
1. |
Lubań |
6 |
15 |
16-6 |
2. |
Granit |
6 |
13 |
15-4 |
3. |
Huragan |
6 |
13 |
14-4 |
4. |
Orkan |
6 |
12 |
20-11 |
5. |
Wiatr |
6 |
12 |
9-5 |
6. |
Podhale |
6 |
10 |
19-8 |
7. |
Wierchy |
6 |
10 |
14-12 |
8. |
Babia Góra |
6 |
7 |
9-10 |
9. |
Błyskawica |
6 |
7 |
12-16 |
10. |
Chabówka |
6 |
6 |
10-21 |
11. |
Zapora |
6 |
6 |
4-16 |
12. |
Orawa |
6 |
3 |
10-18 |
13. |
Jarmuta |
6 |
3 |
4-12 |
14. |
Czarni |
6 |
3 |
7-20 |
(MZ) |
|
|
|
|
Następna 8 kolejka18 wrzesnia
Babia Góra Lipnica Wielka - Granit Czarna Góra
Czarni Czarny Dunajec - Huragan Waksmund
Błyskawica Kacwin - Jarmuta Szczawnica
Wierchy Rabka Zdrój - KS Chabówka
Wiatr Ludźmierz - Lubań Tylmanowa
Orkan Raba Wyżna - Zapora Kluszkowce
Orawa Jabłonka - Podhale Nowy Targ