W 10 kolejce bez sensacji - prawie wszystkie drużyny zachowały swoje pozycje w tabeli. Jedynie o jedno miejsce przesunęli się do góry Czarni, którzy zremisowali z Babią Górą . Orawa Jabłonka przegrała z Lubaniem Tylmanowa i spadła na ostatnie miejsce w tabeli.
W górnej strefie tabeli ciekawie. Huragan z Lubaniem Tylmanowa mają po 22 pkt i zajmują 1 i 2 miejsce a kolejne drużyny Podhale Nowy Targ i Wiatr Ludźmierz mają po 19 pkt. Piątą lokatę zajmuje Orkan z 18 pkt.
W następnej kolejce Huragan zagra z Wiatrem a Lubań z Podhalem- więc mecze zapowiadają się ciekawie.
Kolejka 10 - 2 października
Babia Góra Lipnica Wielka – Czarni Czarny Dunajec 2-2 (0-1)
Bramki: T. Kramarz 61', G. Skoczyk 88' - M. Głowacz 22', Pająk 86'.
Sędziował Paweł Kupczak z Nowego Sącza.
Żółte kartki: Pająk, Rawicki.
Babia Góra: Karkoszka – T. Lach, Kudzia (60' G. Skoczyk), K. Michalak, T. Mikłusiak, K. Kucek, P. Kucek, G. Lach (85' Machajda), S. Skoczyk, Lichosyt (55' M. Mikłusiak), T. Kramarz.
Czarni Czarny Dunajec: Jakubczak – M. Stopka Studencki, Papież, Palenik, Rawicki, Pająk, Cholewa, Tylka, M. Głowacz, Strączek, Bandyk.
******
Błyskawica Kacwin – Granit Czarna Góra 1-1 (1-0)
Bramki: J. Jamróz 22'– samobójcza 62'.
Sędziował Krzysztof Handzel z Raby Wyżnej.
Żółte kartki: Kubasek – A. Gogola, Janusz Hełdak, J. Milon, P. Sarna.
Błyskawica: W. Jamróz – J. Jamróz, Tomasz, Bigos, D. Gałowicz, Ł. Gałowicz, Magiera (64' Szewczyk), Kubasek, Rataj (46' Kuszczak), M. Hasaj, Groński (57' Maciej Molitorys).
Granit: P. Gogola – J. Milon, Czajkowski, P. Sarna, A. Pawlica, Janusz Heldak, M. Sarna, A. Gogola (77' Z. Milon), K. Sarna, J. Sarna, Sz. Twardosz.
************
Wierchy Rabka – Huragan Waksmund 1-2. (0-0)
Bramki: Świder 82' – Cyrwus 59', B. Drożdż 61'.
Sędziował Zbigniew Suwada z Jabłonki.
Wierchy: Karnicki – Celing, Mitoraj, Majerski, Zachara (67' Kościelniak), Śmieszek (65' Nawara), Gacek, K. Pędzimąż, Świder, Tupta (65' Miśkowiec), Zając.
Huragan: Rejczak – Budz, P. Bryja, Cyrwus, Sz. Garcarz, Zagata, B. Drożdż (80' A. Mroszczak), B. Waksmundzki, Handzel (75' D. Bryja), Sz. Drożdż (70' J. Bryja), K. Waksmundzki.
***********
Wiatr Ludźmierz – Jarmuta Szczawnica 3-0 (2:0)
Bramki: Handzel 29', Borkowski 41', Gacek 88'.
Sędziował Andrzej Opacian z Ratułowa.
Żółte kartki: Zubek, Słaboń – Szczepaniak, Wójcikiewicz, Ł. Wiercioch, Borucki, Lach.
Wiatr: Byrnas – G. Handzel, Cebulski, Bobek, Luberda (75' Stopiak), Grzęda, Zubek, Borkowski (85' Tylka), J. Siuta (69' Leski), Gacek, R. Słaboń (82' Kos).
Jarmuta: Wójcikiewicz – Szczepaniak, Dominik Wiercioch, Ł. Wiercioch (75 Adamczyk), K. Ciesielka, M. Piszczek, Borucki, J. Piszczek (79' Dawid Wiercioch), Michalik (46 Waligóra), Diop, Hrydziuszko (60' Lach).
*******
Orkan Raba Wyżna – KS Chabówka 4-2 (1-1)
Bramki: Filipek 25',68', Możdżeń 46', 86' – P. Mrożek 43' karny, Książek 60'.
Sędziował Kamil Traczyk z Jordanowa.
Żółte kartki: Chrobak, Mateusz Czyszczoń, Filipek – Majerczyk, Krzysztof Rapacz, Warciak.
Orkan: Szklarz – Mateusz Czyszczoń, Chrobak, Rajczak, Traczyk, Możdżeń, Główczak (17' Kasprzyk), Lenart, Michał Czyszczoń (46' Rzeszótko), K. Bochnak (60' Szepelak), Filipek.
Chabówka: Majerczyk – Filipek, Książek (70' J. Zając), M. Zając, Krzysztof Rapacz (65' M. Rapacz), Chryc, W. Skawski, P. Mrożek (83' Nawara), Warciak, Kamil Rapacz, B. Mrożek.
*******
Orawa Jabłonka – Lubań Tylmanowa 3-4 (2-2)
Bramki: Kita 31' karny, T. Zahora 42', Czapp 54' – S. Kurnyta 22', Kasprzak 45' karny, Krupa 75', W. Noworolnik 84'.
Sędziował Damian Szczerba z Nowego Sącza.
Żółte kartki: D. Stokłosa, Kita – Ł. Kozielec.
Orawa: Obyrtacz – Czapp, D. Stokłosa, Nowak, W. Zahara, M. Chowaniec, Kita (82' Zembol), T. Zahora, Janiczak, Wójt (60' Marek), Matonóg (81' Dziurczak).
Lubań: Gołdyn – Kasprzak, Ł. Kozielec, K. Kurnyta, Pierzchała (68' Podgórski), M. Noworolnik, Krupa, Ciesielka, S. Kurnyta, T. Udziela (60' W. Noworolnik), M. Udziela.
*******
NKP Podhale Nowy Targ – Zapora Kluszkowce 4-2 (2-0)
Bramki: Sulka 14', A. Świętek 21', Hołyst 56', Ojrzanowski 76' – Babiak 60', Skupień 80'.
Sędziował Rafał Tarasek z Nowego Sącza.
Żółte kartki: Bibro, Polczak, Gołuchowski, Twardosz – Plewa, Jędrol.
Czerwona kartka: Jędrol
Podhale: Rabiasz – Sewielski, A. Świętek (46' Wąchała), Polczak (46' Gołuchowski), Bobek, A. Hajnos, Pucharski (70' Twardosz), Ojrzanowski, Mastalski (78' Mastalski), Hołyst, Sulka.
Zapora: P. Sikora – S. Janczy, Plewa, R. Ślęzak, M. Jandura (80' M. Sikora), M. Potoczak, Weresiński, Babiak (65' Skupień), Hryc (72' Bańka), Ł. Jędrol, Świątkowski.
Tabela:
LP |
DRUŻYNA |
MECZE |
Pkt |
Bramki |
1 |
Huragan Waksmund |
9 |
22 |
25-7 |
2 |
Lubań Tylmanowa |
9 |
22 |
23-10 |
3 |
Podhale Nowy Targ |
9 |
19 |
31-13 |
4 |
Wiatr Ludźmierz |
9 |
19 |
17-7 |
5 |
Orkan Raba Wyżna |
9 |
18 |
33-17 |
6 |
Granit Czarna Góra |
9 |
15 |
18-8 |
7 |
Wierchy Rabka |
9 |
13 |
18-15 |
8 |
Babia Góra Lipnica Wlk |
9 |
11 |
13-15 |
9 |
Jarmuta Szczawnica |
9 |
9 |
18-10 |
10 |
Zapora Kluszkowce |
9 |
9 |
28-11 |
11 |
Błyskawica Kacwin |
9 |
8 |
16-29 |
12 |
KS Chabówka |
9 |
6 |
14-33 |
13 |
Czarni Czarny Dunajec |
9 |
5 |
13-28 |
14 |
Orawa Jabłonka |
9 |
3 |
15-31 |
Następna 11 kolejka - 9 października
Zapora Kluszkowce - Babia Góra Lipnica Wielka
Lubań Tylmanowa - Podhale Nowy Targ
KS Chabówka - Orawa Jabłonka
Jarmuta Szczawnica - Orkan Raba Wyżna
Huragan Waksmund - Wiatr Ludźmierz
Granit Czarna Góra - Wierchy Rabka Zdrój
Czarni Czarny Dunajec - Błyskawica Kacwin