Po rozegraniu spotkan 12 kolejki zmiana na stanowisku lidera w tabeli. Lubań Tymanowa po wygranym meczu z Kluszkowacami zepchnął na drugie miejsce dotychczasowego lidera Huragan Waksmund, który zremisował z Orkanem. awans odnotowały również: Granit, Błyskawica i Chabówka.
Babia Góra Lipnica Wielka – Błyskawica Kacwin 1-3 (1-1)
Bramki: B. Skoczyk 9' – M. Hasaj 75', 85', Kubasek 3'7.
Sędziował Marcin Niewiarowski z Rokicin Podhalańskich.
Żółte kartki: P. Kucek, A. Michalak – Bigos, Ł. Gałowicz.
Babia Góra: Sum – T. Lach, P. Lach, A. Michalak, T. Mikłusiak, B. Skoczyk, P. Kucek, M. Mikłusiak (70' Machajda), S. Skoczyk,
G. Skoczyk, T. Kramarz.
Błyskawica: W. Jamróz – Bigos, Rataj, Maciej Molitorys, D. Gałowicz, Ł. Gałowicz, Magiera, Szewczyk, Pitoń (85' Findura), M. Hasaj, Kubasek.
********
Wierchy Rabka – Czarni Czarny Dunajec 2-1 (2-0)
Bramki: Gacek 5', Świder 38' – Pająk 59'.
Sędziował Jerzy Drabik z Nowego Targu.
Żółte kartki: Śmieszek, Nawara.
Wierchy: Potaczek – Celing, Nawara (46' Zajac), Majerski, Zachara, Śmieszek, Gacek, K. Pędzimąż, Świder, Tupta, Mitoraj.
Czarni: Jakubczak – Gacek, Papież, A. Głowacz, Rawicki (74' Tylka), Pająk, Cholewa, Długa, M. Głowacz (4' Obrochta), Strączek, Bandyk.
********
Wiatr Ludźmierz – Granit Czarna Góra 0-1 (0-0)
Bramka: K. Sarna 46.
Sędziował Stanisław Tworek z Tylmanowej.
Żółte kartki: Cebulski – janusz Hełdak, J. Milon, T. Lichacz.
Wiatr: Byrnas – G. Handzel, Cebulski, Bobek, Luberda, Grzęda, Czaja, M. Handzel (78' Karwaczka), Stopiak, Targosz, R. Słaboń.
Granit: P. Gogola – J. Milon, Czajkowski, P. Sarna, A. Pawlica, Janusz Heldak, M. Sarna, A. Gogola, M. Lichacz (73' Z. Milon; 79' T. Lichacz), K. Sarna, Sz. Twardosz.
*******
Orkan Raba Wyżna – Huragan Waksmund 2-2 (0-1)
Bramki: M. Garcarz 16', 58' - Traczyk 63', 68'.
Sędziował Andrzej Opacian z Ratułowa.
Żółte kartki: K. Rapta, K. Bochnak – K. Waksmundzki, M. Garcarz, A Mroszczak.
Czerwona kartka: K. Rapta ( 58' . – druga żółta).
Orkan: Kołodziej – Kasprzyk, K. Rapta, Chrobak, Traczyk, Możdżeń, T. Rapta (46' Rajczak), Lenart, Michał Czyszczoń (46' Szepelak), Rzeszótko, Filipek.
Huragan: Rejczak – Budz, P. Bryja, Cyrwus, Sz. Garcarz, Zagata, M. Garcarz (83' A. Mroszczak), B. Waksmundzki, Handzel (75' D. Bryja), Sz. Drożdż (62' J. Bryja), K. Waksmundzki.
********
Orawa Jabłonka – Jarmuta Szczawnica 2-1 (2-1)
Bramki: Kita 33', Matonóg 45' – Latawiec 30'.
Sędziował Czesław Żądło z Rokicin Podhalańskich.
Żółte kartki: Kita, Dworszczak, W. Zahora, T. Zahora – Zawiślak, Ł. Wiercioch.
Czerwona kartka: Kita ( 50'. – druga żółta).
Orawa: Obyrtacz – Dworszczak, D. Stokłosa, P. Jazowski (70' Zembol), W. Zahora, Chowaniec (90' Smutek), Kita, T. Zahora, Janiczak, G. Stokłosa, Matonóg.
Jarmuta: Wójcikiewicz – Szczepaniak (60' Dawid Wiercioch), Dominik Wiercioch, Ł. Wiercioch, Pietrzak, Hrydziuszko (40' Lach), Borucki, J. Piszczek, Michalik (68' Zawiślak), Diop, Latawiec (70' Kaliciecki).
********
NKP Podhale Nowy Targ – KS Chabówka 2-1 (2-0)
Bramki: A. Świętek 8', 12'– Warciak 84'.
Sędziował Dawid Mituś z Nowego Sącza.
Żółte kartki: Stopka, Sulka, Ojrzanowski, Ślusarek – Książek, Nawara.
Podhale: Piwowarski – Stopka, A. Świętek, Pucharski (90'Gołuchowski), Bobek, G. Hajnos, Mastalski (20' Sulka), Ojrzanowski, Ślusarek, Kikla (75' Wąchała), Sowada (46 Hołyst).
Chabówka: Majerczyk – Filipek, Książek, M. Zając (4'6 P. Mrożek), M. Rapacz, Nawara, Chryc (46' Skawski), Krzysztof Rapacz, Warciak, Kamil Rapacz, B. Mrożek.
***********
Zapora Kluszkowce – Lubań Tylmanowa 2-3 (2-0)
Bramki: S. Janczy 19', Damian Firek 34' – J. Noworolnik 50', Krupa 57', S. Kurnyta 69' karny.
Sędziował Zbigniew Suwada z Jabłonki.
Żółte kartki: Potoczak, Ł. Jędrol – J. Noworolnik.
Zapora: P. Sikora – S. Janczy, Plewa, R. Ślęzak, Damian Firek, Gorlicki, Ł. Jędrol (60' Potoczak), Babiak, Skupień (73 'Dominik Firek), Leoniak (83' Sieczka), Hołyst (78' Bańka).
Lubań: Gołdyn – J. Noworolnik, Ł. Kozielec, K. Kurnyta, Pierzchała, R. Kozielec, W. Noworolnik (66' Ziajkiewicz), Ciesielka, S. Kurnyta, Podgórski (46' Krupa), M. Udziela.
Tabela:
1 |
Luban |
11 |
28 |
29-12 |
2 |
Huragan |
11 |
26 |
30-10 |
3 |
Podhale |
11 |
22 |
33-17 |
4 |
Granit |
11 |
21 |
22-10 |
5 |
Orkan |
11 |
19 |
37-22 |
6 |
Wiatr |
11 |
19 |
18-11 |
7 |
Wierchy |
11 |
16 |
22-19 |
8 |
Babia Góra |
11 |
12 |
15-19 |
9 |
Jarmuta |
11 |
12 |
14-22 |
10 |
Błyskawica |
11 |
11 |
19-35 |
11 |
Zapora |
11 |
10 |
14-32 |
12 |
Chabówka |
11 |
9 |
18-36 |
13 |
Czarni |
11 |
8 |
19-30 |
14 |
Orawa |
11 |
6 |
18-35 |
Następna 13 kolejka - 23 października
Lubań Tylmanowa - Babia Góra Lipnica Wielka
KS Chabówka - Zapora Kluszkowce
Jarmuta Szczawnica - Podhale Nowy Targ
Huragan Waksmund - Orawa Jabłonka
Granit Czarna Góra - Orkan Raba Wyżna
Czarni Czarny Dunajec - Wiatr Ludźmierz
Błyskawica Kacwin - Wierchy Rabka Zdrój