W 19 kolejce pozycję lidera utrzymało Podhale, które jedną bramką pokonało Ludźmierz. O komplet pkt walczyły Wierchy Rabka ale niestety przegrana z Zaporą zepchnęła dotychczasowego wicelidera na 4 lokatę. Awans natomiast odnotowały Lubań Tylmanowa( po wygranej z Kacwinem) oraz Huragan( po pokonaniu Babiej Góry). O jedno miejsce spadły: Babia Góra Lipnica oraz Zapora Kluszkowce
Wyniki 19 kolejki 6 maja
Huragan Waksmund - Babia Góra Lipnica Wielka 1-0 (0-0)
Bramka:
T. Mroszczak 85'
Jarmuta Szczawnica - Granit Czarna Góra 4-0 (2-0)
Bramki:
K. Ciesielka 23', Hrydziuszko 30', Ł. Wiercioch 48', Kaliciecki 80'
KS Chabówka - Czarni Czarny Dunajec 1-1 (0-0)
Bramki:
Sumara 53' – Gruszka 68' z karnego
Lubań Tylmanowa - Błyskawica Kacwin 2-0 (0-0)
Bramki:
K. Kurnyta 55', samobójcza 66'
Zapora Kluszkowce - Wierchy Rabka Zdrój 3-2 (1-0)
Bramki:
Hołyst 27', Leoniak 50' z karnego, Jandura 67' – Pędzimąż 58', Tupta 78. '
Podhale Nowy Targ - Wiatr Ludźmierz 1-0 (0-0)
Bramka:
Hajnos 55'
Orawa Jabłonka 1-2 Orkan Raba Wyżna 1-2 (1-0)
Bramki:
Owsiak 16' – Czyszczoń 50', Rzeszutko 65'
Tabela:
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Podhale Nowy Targ |
19 |
40 |
13 |
1 |
5 |
57-27 |
2. |
Lubań Tylmanowa |
19 |
40 |
13 |
1 |
5 |
40-27 |
3. |
Huragan Waksmund |
19 |
39 |
12 |
3 |
4 |
44-20 |
4. |
Wierchy Rabka Zdrój |
19 |
37 |
12 |
1 |
6 |
41-28 |
5. |
Granit Czarna Góra |
19 |
33 |
10 |
3 |
6 |
36-24 |
6. |
Wiatr Ludźmierz |
19 |
32 |
9 |
5 |
5 |
35-23 |
7. |
Jarmuta Szczawnica |
19 |
31 |
10 |
1 |
8 |
34-33 |
8. |
Orkan Raba Wyżna |
19 |
26 |
8 |
2 |
9 |
47-35 |
9. |
Błyskawica Kacwin |
19 |
20 |
6 |
2 |
11 |
30-57 |
10. |
Babia Góra Lipnica Wielka |
19 |
20 |
5 |
5 |
9 |
24-29 |
11. |
KS Chabówka |
19 |
20 |
6 |
2 |
11 |
30-48 |
12. |
Zapora Kluszkowce |
19 |
19 |
6 |
1 |
12 |
24-50 |
13. |
Czarni Czarny Dunajec |
19 |
16 |
4 |
4 |
11 |
34-47 |
14. |
Orawa Jabłonka |
19 |
9 |
2 |
3 |
14 |
25-53 |
Następna 20 kolejka 20 - 13 maja
Babia Góra Lipnica Wielka - Orawa Jabłonka 13 maja, 17:30
Orkan Raba Wyżna - Podhale Nowy Targ 13 maja, 17:30
Wiatr Ludźmierz - Zapora Kluszkowce 13 maja, 11:30
Wierchy Rabka Zdrój - Lubań Tylmanowa 13 maja, 14:30
Błyskawica Kacwin - KS Chabówka 13 maja, 17:30
Czarni Czarny Dunajec - Jarmuta Szczawnica 13 maja, 14:30
Granit Czarna Góra - Huragan Waksmund 13 maja, 14:30