W 20 kolejce Podhalańskiej A klasy Wierchy Rabka po wygranym meczu z Lubaniem Tylmanowa awansowały z 4 miejsca na pozycję wice lidera. Podhale pomimo przegranej z Rabą pozostało na czele tabeli. Awans odnotowali piłkarze Jarmuty i Babiej Góry.
WYNIKI 20 KOLEJKI - 13 maja
Babia Góra Lipnica Wielka - Orawa Jabłonka 4-1 (3-1)
0-1 Owsiak 13 ', 1-1 T. Lach 21', 2-1 G. Skoczyk 38' ,3-1 G. Skoczyk 40' ,4-1 A. Bandyk 73'
Sędziował Jerzy Drabik z Nowego Targu.
Żółte kartki: K. Kucek, Kudzia – Kita, T. Zahora, Owsiak.
Babia Góra: Ignaciak – T. Mikłusiak, Sitarz, Piotr Lach, K. Kucek, Lichosyt (80 Ł. Kucek), Kudzia, T. Lach (85 A. Chowaniec) , G. Skoczyk, P. Kucek, M. Mikłusiak (72 A. Bandyk).
Orawa: Pulit – M. Nowak, W. Zahora, P. Jazowski (61 Kita), D. Stokłosa, D. Kucek, T. Zahora, Matonóg (46 M. Chowaniec), Janiczak, Owsiak, Kasprzak (46 Dziubek).
Orkan Raba Wyżna - Podhale Nowy Targ 3-0 (2-0)
1-0 Filipek 3' (karny), 2-0 B. Lenart (Rzeszótko) 15' , 3-0 Filipek 47'( karny)
Sędziował Zbigniew Suwada z Jabłonki.
Żółte kartki: A. Hajnos – Nuciak.
Czerwona kartka: Rabiasz.
Orkan: K. Szklarz – Michał Czyszczoń, Mateusz Czyszczoń, Możdżeń, Chrobak, M. Lenart, B. Lenart, K. Rapta, Nuciak, Rzeszótko, Filipek.
Podhale: Rabiasz – Ojrzanowski, D. Żółtek, Mastalski (23 Sowada), Wójciak (46 Świętek), Sulka, G. Hajnos (46 A. Hajnos), Ślusarek, Bobek, Gardoń (76 Kita), Wronka.
Wiatr Ludźmierz - Zapora Kluszkowce 1-1 (1-1)
01- Janczy 7', 1-1 Jędrol 17'
Sędziował Krzysztof Handzel z Raby Wyżnej.
Żółte kartki: Luberda – Potoczak, Hołyst, Leoniak.
Wiatr: Byrnas – Luberda, Radecki, Bobek, Mikoś, Grzęda, Słaboń, Gacek, Targosz (65 Tylka), Ł. Jędrol, Truty.
Zapora: M. Janczy – S. Janczy, Plewa, M. Jędrol, Garlicki, Potoczak, Hołyst, Majdański, Bańka, Leoniak, Sieczka.
Wierchy Rabka Zdrój - Lubań Tylmanowa 3-1 (1-1)
0-1 samobójcza 2', 1-1 Świder 44', 2-1 Zachara 50', 3-1 Gacek 85'
Sędziował Krzysztof Ziaja z Nowego Sącza.
Żółte kartki: Celing, Śmieszek, Zachara – T. Udziela, M. Udziela.
Wierchy: Potaczek – Chryc (85 Nawara), Majerski, Zając, Tupta, Śmieszek, Zachara, Pędzimąż, Gacek (88 Kościelniak), Świder, Celing (0 Żurek).
Lubań: Gołdyn – Kasprzak, Pierzchała (63 Michał Noworolnik), P. Ciesielka, Ł. Kozielec, T. Udziela, M. Udziela, Talarczyk, S. Kurnyta, K. Kurnyta, W. Noworolnik (74 Podgórski).
Błyskawica Kacwin - KS Chabówka 6-3 (3-2)
1-0 Ł. Gałowicz 12', 2-0 Kubasek 20', 3-0 Hasaj 25', 3-1 B. Mrożek 37', 3-2 Dąbrowski 40 ', 4-2 Ł. Gałowicz 55', 5-2 Hasaj 82', 6-2 Ł. Gałowicz 89', 6-3 Kołodziej 90' (karny)
Sędziował Adam Ślusarek z Nowego Targu.
Żółte kartki:Filipek.
Błyskawica: W. Jamróz – J. Jamróz, Pitoń (77 Szewczyk), Groński, Kubasek (83 Maciej Molitorys), Tomasz, Kuszczak, D. Gałowicz, Ł. Gałowicz, Hasaj, Findura.
Chabówka: Kaliński – M. Rapacz, Filipek (63 J. Zając), Nawara (76 Majchrowicz), Książek, Kamil Rapacz, Dąbrowski, P. Mrożek, Krzysztof Rapacz, B. Mrożek (84 Dulański), Sumara (69 Kołodziej).
Czarni Czarny Dunajec - Jarmuta Szczawnica 0-4 (0-1)
0-1 Diop 39', 0-2 Piszczek 56', 0-3 Piszczek 59', 0-4 Borucki 75'
Sędziował Kamil Traczyk
Żółte kartki: Diop.
Czerwona kartka: Karczmarczyk 65 min.
Czarni: Jakubczak – T. Bandyk, Żołnierczyk, Gruszka, Cholewa, A. Głowacz, Rawicki, Karkoszka, B. Stopka Studencki (63 Karczmarczyk), S. Bandyk, Zmarzliński (25 Obrochta).
Jarmuta: Bobak – Dawid Wiercioch, Adamczuk, Hrydziuszko, K. Ciesielka (60 Latawiec), Pietrzak (76 Pałka) J. Piszczek, Lach (55 M. Piszczek), Borucki, Diop, Ł. Wiercioch (85 Dulak).
Granit Czarna Góra - Huragan Waksmund 4-1(2-1)
1-0 J. Sarna 9' , 2-0 T. Lichacz 13' , 2-1 Zagata 40' , 3-1 M. Lichacz 88' , 4-1 A. Gogola 90'.
Sędziował Roman Baran z Witowa.
Żółte kartki: Pawlica, M. Maryniarczyk – P. Bryja, Waksmundzki, Szewczyk, D. Bryja.
Granit: P.Gogola - P. Sarna,Czajkowski, Pawlica, K. Sarna, M. Sarna, J. Sarna (87 D. Twardosz), A. Gogola, M. Lichacz, T. Lichacz (70 Kiernoziak), M. Maryniarczyk (53Tyrpa).
Huragan: Rejczak - Budz (70 Handzel), P. Bryja, B. Waksmundzki, Cyrwus, D. Bryja, M. Garcarz (75 A. Mroszczak), Szewczyk (65 B. Drożdż), Zagata, K. Waksmundzki, Słaboń (46 T. Mroszczak ).
Tabela:
LP |
DRUŻYNA |
M |
PKT |
BRAMKI |
1 |
Podhale Nowy Targ |
20 |
40 |
57-30 |
2 |
Wierchy Rabka |
20 |
40 |
45-31 |
3 |
Lubań Tylmnowa |
20 |
40 |
41-30 |
4 |
Huragan Waksmund |
20 |
39 |
41-24 |
5 |
Granit Czarna Góra |
20 |
36 |
40-25 |
6 |
Jarmuta Szczawnica |
20 |
34 |
38-33 |
7 |
Wiatr Ludźmierz |
20 |
33 |
36-24 |
8 |
Orkan Raba Wyżna |
20 |
29 |
50-34 |
9 |
Babia Góra Lipnica wlk |
20 |
23 |
28-30 |
10 |
Błyskawica Kacwin |
20 |
23 |
36-60 |
11 |
KS Chabówka |
20 |
20 |
29-54 |
12 |
Zapora Kluszkowce |
20 |
20 |
25-51 |
13 |
Czarni Czarny Dunajec |
20 |
16 |
34-51 |
14 |
Orawa Jabłonka |
20 |
9 |
26-57 |
Następna 21 kolejka - 20 maja
Granit Czarna Góra - Babia Góra Lipnica Wielka 20 maja, 17:30
Huragan Waksmund - Czarni Czarny Dunajec 20 maja, 14:30
Jarmuta Szczawnica - Błyskawica Kacwin 20 maja, 17:30
KS Chabówka - Wierchy Rabka Zdrój 20 maja, 17:30
Lubań Tylmanowa - Wiatr Ludźmierz 20 maja, 14:30
Zapora Kluszkowce - Orkan Raba Wyżna 20 maja, 11:30
Podhale Nowy Targ - Orawa Jabłonka 20 maja, 14:30
0-1 samobójcza 2', 1-1 Świder 44', 2-1 Zachara 50', 3-1 Gacek 85'
Sędziował Krzysztof Ziaja z Nowego Sącza.
Żółte kartki: Celing, Śmieszek, Zachara – T. Udziela, M. Udziela.
Wierchy: Potaczek – Chryc (85 Nawara), Majerski, Zając, Tupta, Śmieszek, Zachara, Pędzimąż, Gacek (88 Kościelniak), Świder, Celing (0 Żurek).
Lubań: Gołdyn – Kasprzak, Pierzchała (63 Michał Noworolnik), P. Ciesielka, Ł. Kozielec, T. Udziela, M. Udziela, Talarczyk, S. Kurnyta, K. Kurnyta, W. Noworolnik (74 Podgórski).