W 22 kolejce obyło się bez większych niespodzianek. Największy awans - o dwa miejsca odnotowali piłkarze: Granitu ( po wygranym spotkaniu z Czarnymi ) oraz Błyskawicy Kacwin, (ktora pokonała 3-2 Huragan Waksmund) Ten ostatni spadł o jedno miejsce.. Wierchy odnotowały spadek o dwie pozycje, a awans o jedno oczko wywalczyli piłkarze Jarmuty. Na cztery kolejki przed końcem rundy walka o pierwsze miejsce jest w dalszym ciągu nie rozstrzygnięta. Podhale i Lubań mają po 46 pkt a Granit i Huragan po 42 Kolejne dwa miejsca zajmują Jarmuta i Wierchy mające po 40 pkt.
Kolejka 22 - 27 maja
Babia Góra Lipnica Wielka - Podhale Nowy Targ 0-2 (0-0)
Bramki: 0-1 Ślusarek 64', 0-2 Ślusarek 68'
Babia Góra: Ignaciak – T. Mikłusiak, Sitarz, Piotr Lach, M. Mikłusiak (60 A. Badnyk), G. Lach (67 Lichosyt), G. Skoczyk, P. Kucek, K. Kucek, T. Lach, Kudzia.
Podhale: Rabiasz – Bobek, Ojrzanowski, D. Żółtek, Łukasik (46 G. Hajnos), Stopka, Ślusarek, Gardoń, Świętek, Twardosz, Sulka (55 A. Hajnos).
****
Orawa Jabłonka - Zapora Kluszkowce 3-1 (1-1)
Bramki: 1-0 P. Jazowski 21' , 1-1 Świątkowski 33' , 2-1 Chowaniec 65' , 3-1 Kita 83'
Orawa: Obyrtacz – P. Jazowski, W. Zahora, Dworszczak (46 Zubrzycki), D. Stokłosa, D. Kucek, T. Zahora, Zembol (76 Kita), Janiczak, Cieluch, Chowaniec (90 M. Nowak).
Zapora: W. Janczy – S. Janczy, Plewa, Ślęzak (48 M. Sikora; 80 Hamrus), Firek, Potoczak, Hołyst, Jędrol, Bańka, Leoniak, Świątkowski.
****
Orkan Raba Wyżna - Lubań Tylmanowa 0-3 (0-1)
Bramki: 0-1 W. Noworolnik 12.', 0-2 S. Kurnyta 55' , 0-3 Talarczyk 61'
Orkan: K. Szklarz – Michał Czyszczoń (42 Szepelak), Mateusz Czyszczoń, Kasprzyk, Chrobak, M. Nuciak (79 Traczyk), K. Rapta (46 Możdżeń), Pieczara (46 Rzeszótko), B. Lenart, K. Bochnak, Filipek.
Lubań: Gołdyn – Krupa (85 Pierzchała), Kasprzak, M. Udziela, Ł. Kozielec, T. Udziela, Michał Noworolnik, W. Noworolnik (77 F. Piszczek), S. Kurnyta, K. Kurnyta (76 Mateusz Noworolnik), Talarczyk
****
Wiatr Ludźmierz - KS Chabówka 1-0(0-0)
Bramka: 1-0 Grzęda 86'
Wiatr: Byrnas – Bobek, Cebulski, Czaja, Luberda, Targosz (86 Borkowski), Gacek, Grzęda, Słaboń, Siuta (55 Truty), Jędrol (77 Tylka).
Chabówka: Karnicki – Kamil Rapacz, Krzysztof Rapacz, M. Zając, Skawski (68 Florczak), Dąbrowski, Filipek, Dulański, P. Mrożek, B. Mrożek, Sumara (29 Kołodziej).
*****
Wierchy Rabka Zdrój - Jarmuta Szczawnica 1-3 (1-1)
Bramki: 0-1 Michalik 40' ,1-1 Gacek 43' 1-2 Waligóra (T. Lach) 70' ,1-3 J. Piszczek 86'
Wierchy: Potoczak – Chryc (75 Żurek), Majerski, Zając, Tupta, Śmieszek, Zachara, Pędzimąż, Gacek, Stachura (46 Nawara), Świder.
Jarmuta: Bobak – Adamczuk, Ł. Wiercioch, Hrydziuszko, K. Ciesielka, Pietrzak, J. Piszczek, T. Lach (90 Dulak), Michalik (77 Zawiślak ), Latawiec (56 Waligóra), M. Piszczek (72 Pałka).
***
Błyskawica Kacwin - Huragan Waksmund 3-2(3-1)
Bramki: 0-1 Zagata (Słaboń) 2', 1-1 Kuszczak (D. Gałowicz) 26', 2-1 D. Gałowicz 35' karny, 3-1 Tomasz 37', 3-2 A. Mroszczak 90'
Błyskawica: W. Jamróz – Groński, Tomasz, Magiera, D. Gałowicz, Kuszczak (77 Rataj), Findura, Molitorys, Kubasek, Szewczyk. W. Hasaj.
Huragan: Rejczak – Budz, P. Bryja (46 A. Mroszczak), Cyrwus, B. Waksmundzki (46 B. Drożdż), Sz. Garcarz, Handzel, Szewczyk, K. Waksmundzki, Słaboń (58 T. Mroszczak), Zagata (65 D. Bryja).
***
Czarni Czarny Dunajec - Granit Czarna Góra 1-2 (1-0)
Bramki: 1-0 Pająk 38',1-1 K. Sarna 68', 1- 2 J. Sarna 82'
Czarni: Czyż - A. Głowacz, T. Bandyk, Tylka (46 Rawicki), Karkoszka, Papierz, Cholewa (76 Obrochta), Palenik, Żołnierczyk (70 Strączek), S. Bandyk, Pająk.
Granit: P. Gogola – K. Kiernoziak (50 Tyrpa), Czajkowski, T. Lichacz (63 Twardosz), Pawlica, P. Sarna, M. Sarna (85 Budz), A. Gogola, K. Sarna, J. Sarna, M. Lichacz.
Tabela:
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Podhale Nowy Targ |
22 |
46 |
15 |
1 |
6 |
69-32 |
2. |
Lubań Tylmanowa |
22 |
46 |
15 |
1 |
6 |
48-32 |
3. |
Granit Czarna Góra |
22 |
42 |
13 |
3 |
6 |
46-27 |
4. |
Huragan Waksmund |
22 |
42 |
13 |
3 |
6 |
50-29 |
5. |
Jarmuta Szczawnica |
22 |
40 |
13 |
1 |
8 |
43-34 |
6. |
Wierchy Rabka Zdrój |
22 |
40 |
13 |
1 |
8 |
47-35 |
7. |
Wiatr Ludźmierz |
22 |
36 |
10 |
6 |
6 |
39-28 |
8. |
Orkan Raba Wyżna |
22 |
29 |
9 |
2 |
11 |
50-41 |
9. |
Błyskawica Kacwin |
22 |
26 |
8 |
2 |
12 |
39-64 |
10. |
Babia Góra Lipnica Wielka |
22 |
23 |
6 |
5 |
11 |
29-36 |
11. |
Zapora Kluszkowce |
22 |
23 |
7 |
2 |
13 |
29-54 |
12. |
KS Chabówka |
22 |
23 |
7 |
2 |
13 |
36-57 |
13. |
Czarni Czarny Dunajec |
22 |
16 |
4 |
4 |
14 |
37-56 |
14. |
Orawa Jabłonka |
22 |
12 |
3 |
3 |
16 |
31-68 |
Następna 23 kolejka - 3 czerwca
Czarni Czarny Dunajec - Babia Góra Lipnica Wielka 3 czerwca, 14:30
Granit Czarna Góra - Błyskawica Kacwin 3 czerwca, 14:30
Huragan Waksmund - Wierchy Rabka Zdrój 3 czerwca, 17:30
Jarmuta Szczawnica - Wiatr Ludźmierz 3 czerwca, 11:30
KS Chabówka - Orkan Raba Wyżna 3 czerwca, 17:30
Lubań Tylmanowa - Orawa Jabłonka 3 czerwca, 14:30
Zapora Kluszkowce - Podhale Nowy Targ 3 czerwca, 17:30