Na trzy kolejki przed końcem rundy w tabeli bez większych zmian. Awans odnotowały tylko drużyny KS Chabowki , Jarmuty Szczawnica oraz Wierchów Rabka . Z 4 na 6 spadł Huragan Waksmund a z 10 na 11 Babia Góra Lipnica Wlk.
Kolejka 23 - 3 czerwca
Czarni Czarny Dunajec - Babia Góra Lipnica Wielka 3-0 (1-0)
Barmki: 1-0 Tylka 33', 2-0 Tylka 61', 3-0 Karkoszka 88'
Sędziował Czesław Żądło z Rokicin Podhalańskich.
Żółte kartki: Piotr Lach, Kudzia, P. Kucek.
Czarni: Czyż (46' Jakubczak) – Cholewa, T. Bandyk, Gruszka, Rawicki, Palenik (85' Żołnierczyk), A. Głowacz, Papierz (46' Pająk), Tylka (75' Obrochta), Karkoszka, S. Bandyk.
Babia Góra: Ł. Bandyk – Michalak, T. Lach, Piotr Lach, K. Kucek, Kudzia, P. Kucek, G. Skoczyk, S. Kucek (65' G. Kucek), A. Bandyk, M. Mikłusiak.
***
Granit Czarna Góra - Błyskawica Kacwin 2-1(1-0)
Bramki: 1-0 M. Sarna 35', , 1-1 Findura 49', 2-1 M. Sarna 65'.
Sędziował Wiktor Marondel z Jaworek.
Żółte kartki: Tomasz.
Granit: P. Gogola - Tyrpa, Pawlica, K. Sarna, P. Sarna, J. Sarna (15' M. Maryniarczyk; 70' Budz), A. Gogola, Kiernoziak, M. Sarna, T. Lichacz (75 Wojeński), M. Lichacz.
Błyskawica: Bednarz - Wójcik, W.Hasaj, M. Hasaj, M. Magiera, Tomasz, Radecki, Findura, Kubasek, Molitorys, A. Magiera.
***
Huragan Waksmund - Wierchy Rabka Zdrój 2-3 (2-1)
Bramki: 1-0 Słaboń 13', 2-0 D. Bryja 17', 2-1 Celing 26', 2-2 Pędzimąż 53', 2-3 Gacek 87',
Sędziował Jerzy Drabik z Nowego Targu.
Żółte kartki: Słaboń – Śmieszek, Celing.
Huragan: Rejczak – Budz, Sz. Garcarz, Handzel, M. Garcarz (70' T. Mroszczak), B. Drożdż, D. Bryja (49' B. Mroszczak), Szewczyk (78' A. Mroszczak), B. Waksmundzki, K. Waksmundzki, Słaboń (60' Kolasa).
Wierchy: Potaczek – Nawara, Majerski, Zając, Kościelniak (90' Karnicki), Śmieszek, Zachara, Pędzimąż, Gacek, Celing, Świder.
'***
Jarmuta Szczawnica - Wiatr Ludźmierz 1-0 (1-0)
Bramka 1-0 Pietrzak 22'.
Sędziował Witold Mróz z Nowego Sącza.
Żółte kartki: Diop – Bobek.
Jarmuta: Bobak – Dawid Wiercioch (61' M. Piszczek), Hrydziuszko, Adamczuk, K. Ciesielka (89' Zawiślak), Pietrzak, J. Piszczek, T. Lach, Borucki (82' Pałka), Diop, Michalik (46 Ł. Wiercioch).
Wiatr: Byrnas – Bobek, Cebulski, Luberda, Czaja, Mikoś, Słaboń, Grzęda, Targosz, Tylka (80' Maciaś), Jędrol.
***
KS Chabówka - Orkan Raba Wyżna 0-0 (0-0)
Sędziował: Zbigniew Suwada z Jabłonki.
Żółte kartki: Filipek – Chrobak, K. Bochniak, H. Bochniak, B. Lenart.
Chabówka: Karnicki – M. Rapacz, Kamil Rapacz, Krzysztof Rapacz, M. Zając, Dąbrowski, Filipek (67' T. Czyszczoń), J. Zając (46' Książek), B. Mrożek, Nawara, Warciak.
Orkan: M. Szklarz – Michał Czyszczoń, Kasprzyk, Chrobak, Pieczara, B. Lenart, K. Bochniak, Filipek, Traczyk, Pustułka, H. Bochnak (80' Włoch).
***
Lubań Tylmanowa - Orawa Jabłonka 4-1 (2-1)
Bramki: 1-0 K. Kurnyta 16', 2-0 Kołodziej 30', 2-1 samobójcza 42', 3-1 Talarczyk 77', 4-1 Talarczyk 79',
Sędziował Tomasz Jabłoński z Kluszkowiec.
Żółte kartki: F. Piszczek.
Lubań: Gołdyn – Kasprzak (70' Mateusz Noworolnik), Pierzchała, Michał Noworolnik (48' P. Noworolnik), Ł. Kozielec, T. Udziela, Talarczyk, W. Noworolnik (62' Krupa), M. Udziela, K. Kurnyta, Kołodziej (46' F. Piszczek).
Orawa: Pulit – P. Jazowski, Bryja, Dworszczak (40' Zembol), Stokłosa, Kasprzak (70' Kita), T. Zahora, Kucek, Janiczak, Owsiak, Chowaniec (85 'Zubrzycki).
***
Zapora Kluszkowce - Podhale Nowy Targ 1-3(0-1)
Bramki: 0-1 Bobek 20' , 0-2 Sewielski 52 ', 0-3 Gardon 74', 1-3 Leoniak 82'
Sędziował Marcin Niewiarowski z Rokicin Podhalańskich.
Żółte kartki: Babiak, Leoniak – Bibro.
Zapora: Surowiak – S. Janczy, Garlicki, Potoczak, Firek, Babiak (88' Harmus), Hołyst, Jędrol, Bańka (83' Sikora), Leoniak, Jandura.
Podhale: Rabiasz – Ojrzanowski, D. Żółtek (75' Bibro), Stopka, Bobek, Łukasik, Gardoń, Twardosz (46' Kikla), Sewielski, G. Hajnos (65' Wąchała), A. Hajnos (65' Ślusarek).
Tabela:
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Podhale Nowy Targ |
23 |
49 |
16 |
1 |
6 |
72-33 |
2. |
Lubań Tylmanowa |
23 |
49 |
16 |
1 |
6 |
52-33 |
3. |
Granit Czarna Góra |
23 |
45 |
14 |
3 |
6 |
48-28 |
4. |
Jarmuta Szczawnica |
23 |
43 |
14 |
1 |
8 |
44-34 |
5. |
Wierchy Rabka Zdrój |
23 |
43 |
14 |
1 |
8 |
50-37 |
6. |
Huragan Waksmund |
23 |
42 |
13 |
3 |
7 |
52-32 |
7. |
Wiatr Ludźmierz |
23 |
36 |
10 |
6 |
7 |
39-29 |
8. |
Orkan Raba Wyżna |
23 |
30 |
9 |
3 |
11 |
50-41 |
9. |
Błyskawica Kacwin |
23 |
26 |
8 |
2 |
13 |
40-66 |
10. |
KS Chabówka |
23 |
24 |
7 |
3 |
13 |
36-57 |
11. |
Babia Góra Lipnica Wielka |
23 |
23 |
6 |
5 |
12 |
29-39 |
12. |
Zapora Kluszkowce |
23 |
23 |
7 |
2 |
14 |
30-57 |
13. |
Czarni Czarny Dunajec |
23 |
19 |
5 |
4 |
14 |
40-56 |
14. |
Orawa Jabłonka |
23 |
12 |
3 |
3 |
17 |
32-72 |
następna 24 kolejka - 7 czerwca
Babia Góra Lipnica Wielka - Zapora Kluszkowce 7 czerwca, 18:00
Podhale Nowy Targ - Lubań Tylmanowa 7 czerwca, 18:00
Orawa Jabłonka - KS Chabówka 7 czerwca, 18:00
Orkan Raba Wyżna - Jarmuta Szczawnica 7 czerwca, 18:00
Wiatr Ludźmierz - Huragan Waksmund 7 czerwca, 18:00
Wierchy Rabka Zdrój - Granit Czarna Góra 7 czerwca, 18:00
Błyskawica Kacwin - Czarni Czarny Dunajec 7 czerwca, 18:00