Po ósmej kolejce zmiany w tabeli w środkowej strefi. Liderem, nadal jest VC Podwilk o jedno miejsce z 3 na 2 awansowały Kuny Jordanow . Mszana Dolna po dwóch wygranaych spotkaniach przesunela się z 11 na 4 miejsce Awansowały równiez Carlina Rabka i Złoty Naprawa.
Wyniki - Ósma kolejka (13.12.2012 - 14.12.2012)
Czwartek, 13 grudnia 2012
Carlina Rabka - Mszana Dolna 1 : 2 (25-19 14-25 13-15)
Mszana Dolna - Złoty Naprawa Team 2 : 0 (25-22 25-19)
Złoty Naprawa Team - Carlina Rabka 2 : 1 (23-25 25-20 15-13)
Piatek, 14 Grudniar 2012
Absolwenci PPWSZ - Spytkowice 0 : 2 (20-25 22-25)
Spytkowice - Kuny Jordanówv 0 : 2 (14-25 17-25)
Kuny Jordanów - Absolwenci PPWSZ 2 : 0 (25-19 25-17)
Pauzujace druzyny: Agi Paka, Dangerous Team, Lubieńka Lubień, MGKS Mszanka, Raba Wyżna, Skomielna White, VC Podwilk, Wilki Zawoja
Tabela:
Lp
|
Drużyna |
Punkty |
Mecze |
W |
P |
Sety W:P |
Sety W/P |
MPunkty W:P |
MPunkty W/P |
1 |
VC Podwilk |
14 |
8 |
7 |
1 |
14:4 |
3.500 |
409:314 |
1.303 |
2 |
Kuny Jordanów |
13 |
8 |
6 |
2 |
13:4 |
3.250 |
408:336 |
1.214 |
3 |
Raba Wyżna |
10 |
6 |
5 |
1 |
10:3 |
3.333 |
304:269 |
1.130 |
4 |
Mszana Dolna |
9 |
6 |
4 |
2 |
9:5 |
1.800 |
310:275 |
1.127 |
5 |
Carlina Rabka |
9 |
6 |
3 |
3 |
9:8 |
1.125 |
331:322 |
1.028 |
6 |
Złoty Naprawa Team |
8 |
5 |
4 |
1 |
8:3 |
2.667 |
254:212 |
1.198 |
7 |
Agi Paka |
8 |
6 |
3 |
3 |
8:6 |
1.333 |
306:292 |
1.048 |
8 |
Lubieńka Lubień |
8 |
6 |
4 |
2 |
8:6 |
1.333 |
301:293 |
1.027 |
9 |
Wilki Zawoja |
8 |
8 |
3 |
5 |
8:12 |
0.667 |
397:432 |
0.919 |
10 |
Absolwenci PPWSZ |
7 |
8 |
3 |
5 |
7:13 |
0.538 |
376:435 |
0.864 |
11 |
Dangerous Team |
6 |
8 |
2 |
6 |
6:12 |
0.500 |
348:381 |
0.913 |
12 |
MGKS Mszanka |
5 |
6 |
2 |
4 |
5:9 |
0.556 |
282:303 |
0.931 |
13 |
Spytkowice |
4 |
8 |
1 |
7 |
4:14 |
0.286 |
346:419 |
0.826 |
14 |
Skomielna White |
0 |
5 |
0 |
5 |
0:10 |
0.000 |
163:252
|
0.647 |
następna 9 kolejka
Czwartek 20 Grudnia 2012
18:00 Agi Paka - MGKS Mszanka
19:00 MGKS Mszanka - Mszana Dolna
20:00 Mszana Dolna - Agi Paka
Piatek, 21 Grudnia 2012
17:30 Skomielna White - Spytkowice
18:30 Carlina Rabka - Skomielna White
19:30 Spytkowice - Carlina Rabka
Pauzujace druzyny: Absolwenci PPWSZ, Dangerous Team, Kuny Jordanów, Lubieńka Lubień, Raba Wyżna, VC Podwilk, Wilki Zawoja, Złoty Naprawa Team