W 14 kolejce Lubań Maniowy pokonał u siebie Jadowniczankę Jadowniki 3-1 w tabeli przeskoczył Zakopane i zajmuje 5 lokatę . Z kolei Watra uległa 1-3 drugiemu zespołowi Sandecji i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli
Wolski Lubań Maniowy Jadowniczanka Jadownik 3-:1 (2-0)
Bramki: 1-0 Kurnyta 12', 2-0 Karkula 25 z karnego, 2-1 Baran 52', 3-1 Piszczek 65'
Lubań: Pyskaty - Grzywnowicz, Firek, Górecki, Gołdyn, Darowski -55' Ostachowski, Kurnyta, Złocki, Karkula -75' Kuziel, Wardęga-60' Ciesielka, Piszczek -84' Jandura
Jadowniczanka: Piątek- Zuzia, M. Kulig, Ł. Kulig, Rojkowicz, Baran, Rydz, Żak, Bujak, Leśniak -88' Stąsiek, Legutko -75' Ogar.
Lubań od samego początku kontrolował przebieg meczu, nerwowo zrobiło się tylko na chwilę gdy gości zdobyli kontaktowego gola, Lubań jednak dość szybko powrócił do dwubramkowej przewagi. Jadowniczanka może i często atakowała, ale były to raczej rozpaczliwe próby, które często kończyły się poprzez podniesienie chorągiewki przez bocznego arbitra.
Kotelnica Watra Białka Tatrzańska – Sandecja II Nowy Sącz 1-3 (1-1)
Bramki: 0-1 Kołbon 15', 1-1 Gacek 24', -2 Kowalczyk 83', 1-3 Strojny 90'.
Watra: Rabiasz – Strama, Kowalczyk, Kostrzewa -62' Zubek, Drobniak , Hudy, Rabiański, Kuszczak -77' Chorążak, Kuchta – Bochnak, Gacek.
Sandecja II: Jaceniak – Musiał, Pierzchała, Cetnarowski, Wiktor – Lupa -74' Tomaszek, Strojny, Kołobon, Góra – Orzeł, Kowalczyk.
Tabela:
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Wolania Wola Rzędzińska |
13 |
26 |
8 |
2 |
3 |
26-11 |
2. |
Skalnik Kamionka Wielka |
14 |
25 |
7 |
4 |
3 |
31-17 |
3. |
MLKS Żabno |
14 |
24 |
7 |
3 |
4 |
26-21 |
4. |
Sokół Borzęcin Górny |
14 |
23 |
6 |
5 |
3 |
23-24 |
5. |
Lubań Maniowy |
14 |
23 |
7 |
2 |
5 |
30-21 |
6. |
KS Zakopane |
13 |
22 |
6 |
4 |
3 |
26-19 |
7. |
LKS Nowa Jastrząbka |
13 |
20 |
6 |
2 |
5 |
19-23 |
8. |
Glinik Gorlice |
14 |
20 |
6 |
2 |
6 |
22-21 |
9. |
Sandecja II Nowy Sącz |
13 |
18 |
5 |
3 |
5 |
27-23 |
10. |
Barciczanka Barcice |
13 |
17 |
4 |
5 |
4 |
19-18 |
11. |
Jadowniczanka Jadowniki |
14 |
17 |
5 |
2 |
7 |
16-21 |
12. |
Rylovia Rylowa |
12 |
16 |
5 |
1 |
6 |
26-17 |
13. |
Tuchovia Tuchów |
13 |
14 |
4 |
2 |
7 |
18-25 |
14. |
KS Tymbark |
12 |
13 |
2 |
7 |
3 |
15-18 |
15. |
Watra Białka Tatrzańska |
13 |
13 |
4 |
1 |
8 |
21-32 |
16. |
Turbacz Mszana Dolna |
13 |
4 |
1 |
1 |
11 |
8-42 |
Kolejka 15 - 2-3 listopada
Tuchovia Tuchów - Barciczanka Barcice 3 listopada, 13:00
Rylovia Rylowa - Watra Białka Tatrzańska 3 listopada, 13:00
KS Tymbark - Turbacz Mszana Dolna 3 listopada, 13:00
KS Zakopane - MLKS Żabno 2 listopada, 13:00
Wolania Wola Rzędzińska - Glinik Gorlice 3 listopada, 13:00
Jadowniczanka Jadowniki - Sokół Borzęcin Górny 2 listopada, 11:00
LKS Nowa Jastrząbka - Lubań Maniowy 3 listopada, 13:00
Sandecja II Nowy Sącz - Skalnik Kamionka Wielka 3 listopada, 13:00
Mecze przełożone
Barciczanka Barcice - Rylovia Rylowa 9 listopada, 11:00
KS Zakopane - Sandecja II Nowy Sącz 9 listopada, 11:00
Wolania Wola Rzędzińska - Tuchovia Tuchów 9 listopada, 11:00
Rylovia Rylowa - KS Tymbark 11 listopada, 13:00