W 22 kolejce KS Zakopane pokonał na własnym terenie 4-2 Tymbark i awansował na 6 miejsce w tabeli Piłkarze Watry w wyjazdowym spotkaniu również pokonali Sokoła Borzęcin a Lubań u siebie przegrał ze Skalnikiem.
KS Zakopane- KS Tymbark 4-2 (2-2)
Bramki 1-0 Wesołowski5' 2-0 Stępień 11' , 2-1, Kurek 24' , 2-2 Kurek 29'. 3-2 uSTUPSKI 63' Z KARNEGO, 4-2 kŁOSOWSKI 90'
Sędziowali Jarosław Kuźniar, Tiomasz Żelazny, Kazimierz Dziubek.
Składy
KS Zakopane:
Paszuda- Floryn, Gubała, Bachleda, Murzyn, Ustupski, Drabik, Król, Stępień, Babicz, Wesołowski
KS Tymbark
Zawada- Porębski, Boczoń, Olejarz, Wojtasiński, Koza, Majeran, Urbański, Wikar, Boczoń, Kurek, -Bubula, Hochoł, Skrzatek
***********
Wolski Lubań Maniowy-Skalnik Kamionka Wielka 2-3 (1-3)
Bramki: 40' Górecki, 84' Kurnyta - 7' Cholewa, 15' Kołodziej, 28' Pawełczak
Żółte kartki: Słowik, S.Nowak
Czerwona kartka: 60' Nowak(druga żółta)
Sędziował: Łukasz Marek - KS Kraków
Lubań: Świerad- Górecki, Firek, Czubiak, Gołdyn- Noworlnik, Darowski- Karkula, Złocki, Kuziel- Ciesielka
Skalnik: Kantor- Skrzypek, Kulpa, Słowik, G.Nowak, Chochała, Hasior, Kołodziej, Zieliński, S.Nowak, Pawełczak
Sokół Borzęcin Górny - KOTELNICA Watra Białka Tatrzańska 0-1
Bramka dla Watry Kociołek
W innych spotkaniach 22 kolejki
Jadowniczanka Jadowniki- Sandecja II Nowy Sącz 2-5
LKS Nowa Jastrząbka - Tuchovia Tuchów 4-1
Barciczanka Barcice - MLKS Żabno 0-0
Glinik Gorlice - Turbacz Mszana Dolna 2-1
Wolania Wola Rzędzińska - Rylovia Rylowa 2-2
Tabela:
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Wolania Wola Rzędzińska |
22 |
46 |
14 |
4 |
4 |
38-18 |
2. |
Skalnik Kamionka Wielka |
22 |
41 |
12 |
5 |
5 |
45-23 |
3. |
MLKS Żabno |
22 |
38 |
11 |
5 |
6 |
40-31 |
4. |
LKS Nowa Jastrząbka |
22 |
37 |
11 |
4 |
7 |
45-34 |
5. |
Rylovia Rylowa |
21 |
34 |
10 |
4 |
7 |
44-26 |
6. |
KS Zakopane |
21 |
34 |
10 |
4 |
7 |
41-32 |
7. |
Glinik Gorlice |
22 |
34 |
10 |
4 |
8 |
33-27 |
8. |
Barciczanka Barcice |
22 |
32 |
8 |
8 |
6 |
28-26 |
9. |
Lubań Maniowy |
22 |
31 |
9 |
4 |
9 |
41-35 |
10. |
Sokół Borzęcin Górny |
22 |
30 |
8 |
6 |
8 |
33-36 |
11. |
Sandecja II Nowy Sącz |
21 |
28 |
8 |
4 |
9 |
39-35 |
12. |
Watra Białka Tatrzańska |
22 |
26 |
8 |
2 |
12 |
33-42 |
13. |
KS Tymbark |
22 |
24 |
5 |
9 |
8 |
29-39 |
14. |
Jadowniczanka Jadowniki |
22 |
23 |
7 |
2 |
13 |
25-49 |
15. |
Tuchovia Tuchów |
21 |
22 |
5 |
7 |
9 |
28-35 |
16. |
Turbacz Mszana Dolna |
22 |
5 |
1 |
2 |
19 |
18-72 |
Kolejka 23 - 10-11 maja
Tuchovia Tuchów - Lubań Maniowy 11 maja, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz - LKS Nowa Jastrząbka 11 maja, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka - Sokół Borzęcin Górny 11 maja, 17:00
Watra Białka Tatrzańska - Glinik Gorlice 11 maja, 15:00
Turbacz Mszana Dolna - MLKS Żabno 11 maja, 17:00
KS Zakopane - Barciczanka Barcice 11 maja, 16:00
KS Tymbark - Wolania Wola Rzędzińska 11 maja, 13:00
Rylovia Rylowa - Jadowniczanka Jadowniki 11 maja, 17:30