3 edycję tegorocznej Ligi Szkolnej w narciarstwie alpejskim przeprowadzono w Białce Tatrzańskiej. Na starcie slalomu giganta zorganizowanego przez MOSiR Zakopane stanęło 125 młodych alpejek i alpejczyków . Do końca rywalizacji pozostały jeszcze dwie edycje w Suchem (28 lutego) oraz w Kluszkowcach(12 marca) więc rywalizacja nabiera rumieńców.
W galerii fotoreportaż MOSiR z zawodów!!!
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
|
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2008-2007 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Buńda Anna |
2007 |
KS Firn |
Zakopane |
44,45 |
2 |
Wójciak Aniela |
2007 |
KS Firn |
Zakopane |
45,41 |
3 |
Stachowska Zuzanna |
2007 |
MTN Race |
Warszawa |
45,72 |
4 |
Zarzycka Hanna |
2007 |
SNPTT - 1907 |
Zakopane |
46,29 |
5 |
Nawalaniec Hanna |
2007 |
KS Frajda |
Zakopane |
46,43 |
6 |
Wądrzyk Weronika |
2008 |
KS Frajda |
Zakopane |
46,86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2008-2007 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ziółkowski Kazimierz |
2007 |
WKN |
Warszawa |
41,52 |
2 |
Tusiewicz Mikołaj |
2007 |
MKS Skrzyczne |
Szczyrk |
44,02 |
3 |
Stolarczyk Franciszek |
2007 |
KS Firn |
Zakopane |
44,73 |
4 |
Minakowski Franciszek |
2007 |
WKN |
Warszawa |
44,89 |
5 |
Dołęga Mikołaj |
2007 |
KN Sporteum |
Warszawa |
45,91 |
6 |
Pawiński Jan |
2007 |
KN Sporteum |
Warszawa |
46,75 |
|
|
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
|
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006-2005 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Zięba Hanna |
2005 |
Tatra SKI Academy |
Zakopane |
41,01 |
2 |
Komorowska Nikola |
2006 |
Tatra SKI Academy |
Zakopane |
41,35 |
3 |
Zwijacz Ewa |
2005 |
SNPTT 1907 |
Zakopane |
41,45 |
4 |
Bańdo Magdalena |
2005 |
F2 Dawidek Team.pl |
Zakopane |
41,87 |
5 |
Kolasa Barbara |
2006 |
KS Firn |
Zakopane |
42,29 |
6 |
Sosenko Elżbieta |
2005 |
KS Frajda |
Zakopane |
42,40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2006-2005 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ziobrowski Stefan |
2005 |
Tatra SKI Academy |
Zakopane |
40,61 |
2 |
Zdort Jan |
2005 |
WTS Deski |
Warszawa |
41,07 |
3 |
Kozakiewicz Iwo |
2005 |
UKS Zakopiański |
Zakopane |
41,21 |
4 |
Kasprzak Mateusz |
2005 |
KN Sporteum |
Warszawa |
41,78 |
5 |
Bryk Bernard |
2005 |
WKN |
Warszawa |
41,88 |
6 |
Brain Alexei |
2005 |
KS Frajda |
Zakopane |
42,47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
|
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004-2003 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ratajczyk Karolina |
2003 |
WKN |
Warszawa |
40,65 |
2 |
Wójcik Aleksandra |
2003 |
KN Sporteum |
Warszawa |
41,21 |
3 |
Skarbek-Malczewska Anna |
2003 |
KS Firn |
Zakopane |
41,51 |
4 |
Majerczyk Anna |
2004 |
KS Firn |
Zakopane |
42,20 |
5 |
Solecka Hanna |
2003 |
WKN |
Warszawa |
42,56 |
6 |
Bubieńczyk Aleksandra |
2003 |
WKN |
Warszawa |
43,30 |
|
|
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2004-2003 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Zwijacz Marek |
2003 |
SNPTT 1907 |
Zakopane |
39,37 |
2 |
Zarzycki Szymon |
2004 |
SNPTT 1907 |
Zakopane |
39,79 |
3 |
Grzegorzewski Maciej |
2004 |
WKN |
Warszawa |
40,26 |
4 |
Szeląg Piotr |
2004 |
WKN |
Warszawa |
40,31 |
5 |
Sosnowski Mikołaj |
2004 |
WKN |
Warszawa |
40,65 |
|
Burkiewicz Jan |
2004 |
WKN |
Warszawa |
40,65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pełne wyniki tutaj w formacie pdf
|