10 stycznia na trasach pod Wielką Krokwią w Zakopanem rozegrano trzecią edycję 38 ZLS w biegach narciarskich. W rywalizacji wzięło udział ponad 120 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych i gimnajzów z terenu powiatu tatrzańskiego oraz dzieci ze Słowacji bowiem zawody zaliczane były do klasyfikacji Tatrzańskiej Euroligi biegowej. Zawody zostały przeprowadzone w trudnych warunkach przy padającym śniegu. Zawody zostały zorganizowane przez MOSiR Zakopane
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta ur. 2004 i mł. |
Nr czerwone |
|
|
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
|
|
Wynik |
1 |
Michalik Zofia |
SP Kościelisko |
2004 |
|
|
05:07,4 |
2 |
Karpiel Zofia |
SP Kościelisko |
2005 |
|
|
05:29,2 |
3 |
Bończyk Barbara |
SP Kościelisko |
2004 |
|
|
05:46,3 |
4 |
Michalik Anna |
SP Kościelisko |
2006 |
|
|
05:59,6 |
5 |
Grela Ewa |
SP Poronin |
2004 |
|
|
06:04,2 |
6 |
Kleinova Sofia |
ZS Strba |
2004 |
|
|
06:10,5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2004 i mł |
Nr czerwone |
|
|
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
|
|
Wynik |
1 |
Ilavsky Sebastian |
ZS Strba |
2004 |
|
|
05:02,8 |
2 |
Cudzich Jan |
SP 4 Zakopane |
2004 |
|
|
05:19,3 |
3 |
Waliczek Andrzej |
SP 4 Zakopane |
2005 |
|
|
05:31,2 |
4 |
Wójcik Kamil |
SP Ząb |
2004 |
|
|
05:36,4 |
5 |
Zwatrzko Jan |
SP Kościelisko |
2006 |
|
|
05:47,3 |
6 |
Cudzich Wojciech |
SP Murzasichle |
2004 |
|
|
06:00,6 |
|
Dziewczęta ur. 2002 - 2003 |
Nr czerwone |
|
|
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
|
|
Wynik |
1 |
Szczepanik Kamila |
SP Kościelisko |
2003 |
|
|
10:22,2 |
2 |
Chudikova Paulina |
ZS Tatranska Lomnica |
2003 |
|
|
10:46,9 |
3 |
Stachowiec Weronika |
SP 2 Biały Dunajec |
2002 |
|
|
11:25,6 |
4 |
Tragarz Wktoria |
SP Poronin |
2003 |
|
|
11:25,7 |
5 |
Sokolova Margareta |
ZS Strba |
2003 |
|
|
11:33,0 |
6 |
Tomaszewska Martyna |
SP Kościelisko |
2003 |
|
|
11:35,2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy ur. 2002 - 2003 |
Nr czerwone |
|
|
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
|
|
Wynik |
1 |
Bugara Robert |
SP Kościelisko |
2002 |
|
|
07:41,0 |
2 |
Iwaniec Sylwester |
SP Kościelisko |
2002 |
|
|
09:27,1 |
3 |
Szczepaniak Dawid |
SP Kościelisko |
2003 |
|
|
09:45,9 |
4 |
Gąsienica Roj Szymon |
SP 2 Zakopane |
2002 |
|
|
10:01,3 |
5 |
Szczepaniak Daniel |
SP Kościelisko |
2002 |
|
|
10:12,1 |
6 |
Trebunia Łukasz |
SP 2 Biały Dunajec |
2003 |
|
|
10:18,4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GIMNAZJUM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta ur. 2001 |
Nr czarne |
|
|
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
|
|
Wynik |
1 |
Gąsienica Kamila |
G. Kościelisko |
2001 |
|
|
12:59,3 |
2 |
Iwaniec Małgorzata |
G. Kościelisko |
2001 |
|
|
13:57,7 |
3 |
Danielova Maria |
ZS Strba |
2001 |
|
|
14:53,7 |
4 |
Mravova Miroslava |
ZS Strba |
2001 |
|
|
16:53,4 |
5 |
Mudrakova Olivia |
ZS Jarna Poprad |
2001 |
|
|
19:31,0 |
6 |
Kitzova Klaudia |
ZS Jarna Poprad |
2001 |
|
|
20:30,9
|
|
Chłopcy ur. 2001 |
Nr czarne |
|
|
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
|
|
Wynik |
1 |
Jurczyk Miłosz |
GMS Zakopane |
2001 |
|
|
14:46,5 |
2 |
Serfel Jan Jakub |
ZS Strba |
2001 |
|
|
15:36,4 |
3 |
Ogórek Marcin |
G. Dzianisz |
2001 |
|
|
16:10,1 |
4 |
Budinsky Jozef Libor |
ZS Strba |
2001 |
|
|
16:36,0 |
5 |
Zurian Erik |
ZS Jarna Poprad |
2001 |
|
|
17:01,4 |
6 |
Nemcik Patrik |
ZS Jarna Poprad |
2001 |
|
|
17:21,4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta ur. 2000 |
Nr czarne |
|
|
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
|
|
Wynik |
1 |
Karciarz Patrycja |
G. 1 Biały Dunajec |
2000 |
|
|
12:52,7 |
2 |
Kolodzejova Aneta |
ZS Strba |
2000 |
|
|
17:52,4 |
3 |
Soltysova Ivana |
ZS Jarna Poprad |
2000 |
|
|
19:14,0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy ur. 2000 |
Nr czarne |
|
|
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
|
|
Wynik |
1 |
Nawara Jan |
G. Kościelisko |
2000 |
|
|
12:16,7 |
2 |
Grządziel Jan |
GMS Zakopane |
2000 |
|
|
12:49,2 |
3 |
Renda Andrej |
ZS Mnohela Poprad |
2000 |
|
|
15:15,7 |
4 |
Ihnacak David |
ZS Jarna Poprad |
2000 |
|
|
16:07,8 |
5 |
Pradziad Mateusz |
G. Murzasichle |
2000 |
|
|
16:31,3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta ur. 1999 |
Nr czarne |
|
|
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
|
|
Wynik |
1 |
Savelova Stela |
Poprad |
1999 |
|
|
14:42,3 |
2 |
Prystacka Dominika |
GMS Zakopane |
1999 |
|
|
14:50,7
|
|
Chłopcy ur. 1999 |
Nr czarne |
|
|
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
|
|
Wynik |
1 |
Czaja Wiktor |
GMS Zakopane |
1999 |
|
|
10:48,0 |
2 |
Staszel Dariusz |
G. Kościelisko |
1999 |
|
|
10:49,6 |
3 |
Skvarenina Martin |
ZS Strba |
1999 |
|
|
15:05,0 |
4 |
Kula Maciej |
G. Dzianisz |
1999 |
|
|
18:31,4 |
|
|
|
|
|
|
|
Pełne wyniki tutaj w formacie excela
|