Ponad 220 dziewcząt i chłopców stanęło na starcie przedostatniego slalomu giganta XXXVIII ZLS w narciarstwie alpejskim.
Tym razem zawody zostały rozgrane w Suchem w ostatnim dniu tegorocznych ferii zimowych. Finałowe zawody ligi zaplanowane są na 12 marca w Kluszkowcach
Wyniki
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2008-2007 |
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
1 |
Wójciak Aniela |
2007 |
KS Firn |
Zakopane |
56,29 |
2 |
Buńda Anna |
2007 |
KS Firn |
Zakopane |
57,73 |
3 |
Gąsienica-Roj Anna |
2008 |
KS Frajda |
Zakopane |
58,68 |
4 |
Moszczyńska Zuza |
2007 |
KS Frajda |
Zakopane |
59,20 |
5 |
Zarzycka Hanna |
2007 |
SNPTT - 1907 |
Zakopane |
60,33 |
6 |
Nawalaniec Hanna |
2007 |
KS Frajda |
Zakopane |
60,82 |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2008-2007 |
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
1 |
Ziółkowski Kazimierz |
2007 |
WKN |
Warszawa |
52,43 |
2 |
Tusiewicz Mikołaj |
2007 |
MKS Skrzyczne |
Szczyrk |
55,52 |
3 |
Czajkowski Timo |
2007 |
Potwory |
Warszawa |
55,83 |
4 |
Stolarczyk Franciszek |
2007 |
KS Firn |
Zakopane |
57,80 |
5 |
Dąbkowski Miłosz |
2007 |
KN Sporteum |
Warszawa |
58,25 |
6 |
Pawiński Jan |
2007 |
KN Sporteum |
Warszawa |
60,27 |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006-2005 |
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
1 |
Zwijacz Ewa |
2005 |
SNPTT 1907 |
Zakopane |
51,04 |
2 |
Bańdo Magdalena |
2005 |
F2 Dawidek Team.pl |
Zakopane |
51,35 |
3 |
Zięba Hanna |
2005 |
Tatra SKI Academy |
Zakopane |
53,20 |
4 |
Komorowska Nikola |
2006 |
Tatra SKI Academy |
Zakopane |
53,54 |
5 |
Sosenko Elżbieta |
2005 |
KS Frajda |
Zakopane |
53,91 |
6 |
Szewczyk Julia |
2005 |
Tatra SKI Academy |
Zakopane |
54,05 |
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2006-2005 |
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
1 |
Zdort Jan |
2005 |
WTS Deski |
Warszawa |
49,54 |
2 |
Bryk Bernard |
2005 |
WKN |
Warszawa |
51,78 |
3 |
Kozakiewicz Iwo |
2005 |
UKS Zakopiański |
Zakopane |
52,53 |
4 |
Ziobrowski Stefan |
2005 |
Tatra SKI Academy |
Zakopane |
52,62 |
5 |
Bałaś Paweł |
2005 |
UKS Zakopiański |
Zakopane |
53,01 |
6 |
Bors Iwo |
2005 |
WKN |
Warszawa |
53,73 |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004-2003 |
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
1 |
Ratajczyk Karolina |
2003 |
WKN |
Warszawa |
49,64 |
2 |
Skarbek-Malczewska Anna |
2003 |
KS Firn |
Zakopane |
51,95 |
3 |
Bubieńczyk Aleksandra |
2003 |
WKN |
Warszawa |
52,17 |
|
Wójcik Aleksandra |
2003 |
KN Sporteum |
Warszawa |
52,17 |
5 |
Majerczyk Marcelina |
2004 |
KS Frajda |
Zakopane |
53,78 |
6 |
Solecka Hanna |
2003 |
WKN |
Warszawa |
55,02 |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2004-2003 |
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
1 |
Zwijacz Marek |
2003 |
SNPTT 1907 |
Zakopane |
50,12 |
2 |
Szeląg Piotr |
2004 |
WKN |
Warszawa |
50,32 |
3 |
Sosnowski Mikołaj |
2004 |
WKN |
Warszawa |
50,48 |
4 |
Burkiewicz Jan |
2004 |
WKN |
Warszawa |
50,96 |
5 |
Zarzycki Szymon |
2004 |
SNPTT 1907 |
Zakopane |
51,13 |
6 |
Dąbkowski Maciek |
2003 |
KN Sporteum |
Warszawa |
51,47 |
Pełne wyniki tutaj w formacie excela
|