Biegacze Justyna Pradziad i Andrzej Pradziad wygrali drugą odsłonę trojbiegu MOSiR 3 Mile Szymaszkowej.
W zawodach wystartowało 5 pań i 22 panów. Uczestnicy rywalizowali w podbiegu na Szymaszkową na: nogach, nartach biegowych i ski turach. wbrew przewidywaniom najskuteczniejsi okazali się biegacze - Justyna i Andrzej Pradziad. Zawody zorganizowane przez MOSiR Zakopane zaliczane są do punktacji Zakopiańskiej Ligi Biegowej.
W galerii kilka fot J. Koczyńskiej Chmiel z biegu
OPEN KOBIET |
Miejsce |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Rok ur. |
Kategoria |
Wynik |
1 |
6 |
Pradziad Justyna |
1997 |
N |
15:02,8 |
2 |
27 |
Fatla Maria |
1982 |
N |
16:24,6 |
3 |
13 |
Gąsienica-Roj Anna |
1975 |
N |
16:50,7 |
4 |
19 |
Loley Sylwia |
1977 |
S |
20:42,7 |
5 |
8 |
Budzyk Janina |
1960 |
S |
21:13,0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OPEN MĘŻCZYZN |
Miejsce |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Rok ur. |
Kategoria |
Wynik |
1 |
5 |
Pradziad Andrzej |
1994 |
N |
10:36,0 |
2 |
9 |
Biernawski Piotr |
1977 |
N |
10:51,0 |
3 |
4 |
Gutt Piotr |
1994 |
N |
11:18,1 |
4 |
17 |
Pawski Wawrzyniec |
1984 |
N |
11:22,9 |
5 |
15 |
Fatla Franciszek |
1977 |
N |
11:23,0 |
6 |
25 |
Stanuch Dariusz |
1986 |
N |
11:50,3 |
7 |
18 |
Lebda Sebastian |
1976 |
N |
12:24,7 |
8 |
12 |
Kubin Ireneusz |
1972 |
N |
12:42,8 |
9 |
16 |
Jędraszczyk Mateusz |
1988 |
N |
13:15,7 |
10 |
22 |
Zdanowski Łukasz |
1990 |
N |
13:31,7 |
11 |
24 |
Stanuch Paweł |
1993 |
N |
13:50,4 |
12 |
3 |
Sułek Wojciech |
1981 |
N |
14:02,8 |
13 |
14 |
Gąsienica-Roj Szymon |
2002 |
N |
14:02,9 |
14 |
2 |
Behounek Leszek |
1959 |
N |
14:31,1 |
15 |
10 |
Ordzowiały Piotr |
1967 |
N |
15:20,3 |
16 |
26 |
Kowalczyk Kazimierz |
1968 |
N |
15:22,5 |
17 |
1 |
Ślaga Dariusz |
1965 |
B |
15:43,3 |
18 |
11 |
Gąsienica Stanisław |
1962 |
B |
16:15,3 |
19 |
7 |
Mojżyszek Maciej |
1946 |
N |
16:18,7 |
20 |
20 |
Barnowski Przemysław |
1980 |
B |
18:21,9 |
21 |
21 |
Serafin Dariusz |
1966 |
B |
18:44,6 |
22 |
23 |
Wilandt Konrad |
1985 |
S |
19:41,7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KOBIETY BIEG NA NOGACH |
Miejsce |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Rok ur. |
Kategoria |
Wynik |
1 |
6 |
Pradziad Justyna |
1997 |
N |
15:02,8 |
2 |
27 |
Fatla Maria |
1982 |
N |
16:24,6 |
3 |
13 |
Gąsienica-Roj Anna |
1975 |
N |
16:50,7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MĘŻCZYŹNI BIEG NA NOGACH |
Miejsce |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Rok ur. |
Kategoria |
Wynik |
1 |
5 |
Pradziad Andrzej |
1994 |
N |
10:36,0 |
2 |
9 |
Biernawski Piotr |
1977 |
N |
10:51,0 |
3 |
4 |
Gutt Piotr |
1994 |
N |
11:18,1 |
4 |
17 |
Pawski Wawrzyniec |
1984 |
N |
11:22,9 |
5 |
15 |
Fatla Franciszek |
1977 |
N |
11:23,0 |
6 |
25 |
Stanuch Dariusz |
1986 |
N |
11:50,3 |
7 |
18 |
Lebda Sebastian |
1976 |
N |
12:24,7 |
8 |
12 |
Kubin Ireneusz |
1972 |
N |
12:42,8 |
9 |
16 |
Jędraszczyk Mateusz |
1988 |
N |
13:15,7 |
10 |
22 |
Zdanowski Łukasz |
1990 |
N |
13:31,7 |
11 |
24 |
Stanuch Paweł |
1993 |
N |
13:50,4 |
12 |
3 |
Sułek Wojciech |
1981 |
N |
14:02,8 |
13 |
14 |
Gąsienica-Roj Szymon |
2002 |
N |
14:02,9 |
14 |
2 |
Behounek Leszek |
1959 |
N |
14:31,1 |
15 |
10 |
Ordzowiały Piotr |
1967 |
N |
15:20,3 |
16 |
26 |
Kowalczyk Kazimierz |
1968 |
N |
15:22,5 |
17 |
7 |
Mojżyszek Maciej |
1946 |
N |
16:18,7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MĘŻCZYŹNI NARTY BIEGOWE |
Miejsce |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Rok ur. |
Kategoria |
Wynik |
1 |
1 |
Ślaga Dariusz |
1965 |
B |
15:43,3 |
2 |
11 |
Gąsienica Stanisław |
1962 |
B |
16:15,3 |
3 |
20 |
Barnowski Przemysław |
1980 |
B |
18:21,9 |
4 |
21 |
Serafin Dariusz |
1966 |
B |
18:44,6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KOBIETY SKITURY |
Miejsce |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Rok ur. |
Kategoria |
Wynik |
1 |
19 |
Loley Sylwia |
1977 |
S |
20:42,7 |
2 |
8 |
Budzyk Janina |
1960 |
S |
21:13,0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MĘŻCZYŹNI SKITURY |
Miejsce |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Rok ur. |
Kategoria |
Wynik |
1 |
23 |
Wilandt Konrad |
1985 |
S |
19:41,7 |
|
|
|
|
|
|
|