W piątek (20 marca) rozegrano II Zakopiański Bieg Wagarowicza. Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
W galerii fotorrportaż z zawodów
Galeria i o samej imprezie szerzej niebawem - dziś wyniki i kilka zdjęć.
1. 51 Stanuch Dariusz 1986 Zakopane 08:32,6
2. 4 Sułek Wojciech 1981 Zakopane 08:41,3
3. 54 Winiarski Adam 1966 Chochołów 08:59,4
4. 52 Stanuch Paweł 1993 Zakopane 09:14,6
5. 53 Dudziak Jordan 1990 Zakopane 09:17,1
6. 39 Wojciechowski Krzysztof 1999 Zakopane 09:19,2
7 . 45 Gąsienica-Roj Szymon 2002 Zakopane 09:28,4
8. 2 Serafin Dariusz 1966 Zakopane 09:51,3
9. 15 Barnowski Przemysław 1980 Witów 09:53,8
10. 41 Rogalski Marcin 2001 Zakopane 10:19,9
11. 31 Lasiak Jacek 1997 ZSHT Zakopane 10:22,3
12. 73 Kluś Klemens 2000 Zakopane 10:26,5
13. 75 Behounek Leszek 1959 Zakopane 10:29,9
14. 8 Pawlikowski Maciej 2001 SP Stasikówka 10:44,1
15. 48 Gąsienica-Roj Anna 1975 Zakopane 10:45,0
16. 17 Milon Gabriela 1998 ZSHT Zakopane 10:46,4
17. 49 Rejdych Adrian 1995 Zakopane 10:48,4
18 . 16 Barnowski Kamil 2001 Witów 10:50,1
19. 1 Fatla Maria 1982 Zakopane 10:54,9
20. 70 Migiel Marcin 2000 SP 4 Zakopane 11:14,2
21. 14 Martinczak Maksymilian 2003 SP Stasikówka 11:23,1
22. 40 Olchawa Dominik 1999 Zakopane 11:27,1
23. 38 Dydak Dawid 1988 Zawiercie 11:29,2
24. 59 Cudzich Jan 2004 SP 4 Zakopane 11:34,0
25. 60 Mateja Renata 2002 SP 4 Zakopane 11:34,6
26 . 46 Gąsienica-Roj Karolina 2000 Zakopane 11:36,8
27. 58 Waliczek Andrzej 2005 SP 4 Zakopane 11:37,5
28 . 28 Gut Mateusz 1996 ZSHT Zakopane 11:38,2
29. 34 Kowalczyk Daniel 1998 ZSB Zakopane 11:44,8
30. 35 Tylkowski Mateusz 1998 ZSB Zakopane 12:00,1
31 . 37 Jamróz Szymon 1998 ZSB Zakopane 12:01,0
32. 56 Kukuc Krzysztof 2005 SP 4 Zakopane 12:06,0
33 . 50 Gąsienica-Roj Tomasz 1972 Zakopane 12:10,4
34 . 32 Chrobak Sebastian 1998 ZSB Zakopane 12:25,8
35. 9 Gracjasz Jan 2005 SP Stasikówka 12:36,1
36. 29 Maciasz Janusz 1996 ZSHT Zakopane 12:39,0
37. 30 Wojtanek Michał 1996 ZSHT Zakopane 12:41,7
38 . 63 Pawlikowski Jan 2002 SP 4 Zakopane 12:42,2
39 . 68 Galica Mateusz 2001 SP 4 Zakopane 12:43,6
40 . 67 Kukuc Tomasz 2001 SP 4 Zakopane 12:44,0
41. 64 Worwa Szymon 2001 SP 4 Zakopane 12:44,6
42. 44 Górnisiewicz Szymon 1999 Zakopane 12:45,2
43 . 69 Król-Magiel Maciej 2001 SP 4 Zakopane 12:50,9
44. 66 Łukaszczyk Paweł 2001 SP 4 Zakopane 13:16,5
45. 47 Gąsienica-Roj Marcelina 2005 Zakopane 13:18,5
46. 12 Para Oliwia 2006 SP Stasikówka 13:22,2
47. 3 Pawlikowska Nina 1992 Murzasichle 13:25,4
48. 72 Kubin Ireneusz 1972 Zakopane 14:01,1
49. 71 Bobrowski Szymon 2000 SP 4 Zakopane 14:02,1
50. 23 Rapacz Monika 1998 ZSHT Zakopane 14:11,0
51 . 55 Kukuc Anna 2005 SP 4 Zakopane 14:18,2
52. 5 Skupień Andrzej 2005 SP Stasikówka 14:42,1
53 . 62 Galica Karolina 2002 SP 4 Zakopane 15:04,3
54. 18 Słodyczka Joanna 1998 ZSHT Zakopane 15:04,9
55. 24 Wąsek Beata 1998 ZSHT Zakopane 15:06,8
56 . 25 Śmiech Mariola 1996 ZSHT Zakopane 15:15,0
57. 42 Łukaszczyk Katarzyna 1997 Zakopane 15:35,1
58. 74 Goszcz Aleksandra 1998 Zakopane 15:35,2
59. 57 Skupień Anna 2005 SP 4 Zakopane 15:59,0
60 . 61 Walkosz-Strzelec Natalia 2002 SP 4 Zakopane 16:00,4
61 . 6 Zawadzki Michał 2004 SP Stasikówka 16:16,6
62 . 33 Solus Łukasz 1998 ZSB Zakopane 17:03,3
63 . 10 Pradziad Maciej 2003 SP Stasikówka 17:04,5
64. 11 Długosz Szymon 2006 SP Stasikówka 17:04,8
65. 13 Szafrarska Ewelina 2004 SP Stasikówka 17:06,3
66. 7 Pawlikowska Katarzyna 2004 SP Stasikówka 17:08,0
67. 21 Furczoń Izabela 1998 ZSHT Zakopane 17:54,4
68 . 27 Stopka Zuzanna 1996 ZSHT Zakopane 17:54,8
69. 26 Gil Renata 1996 ZSHT Zakopane 17:55,1
70. 22 Jagła Magdalena 1998 ZSHT Zakopane 17:56,3
71. 20 Misiura Renata 1998 ZSHT Zakopane 18:43,0
72 . 19 Wrzoszczyk Zuzanna 1998 ZSHT Zakopane 19:21,5