Sport UM Zakopane
XXXVIII ZLS w narciarstwie alpejskim ranking końcowy
dodano: 2 Kwietnia 2015
280 dziewcząt i chłopców z 16 klubów z całej Polski rywalizowało w tegorocznej 38 edycji ZLS w narciarstwie alpejskim. W ramach Ligi rozegrano 5 slalomów gigantów a do końcowej klasyfikacji zaliczono cztery najlepsze wyniki.. Organizatorem był MOSiR Zakopane
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2008-2007
LP
NAZWISKO I IMIĘ
R.
KLUB
MIASTO
SUMA
1
Buńda Anna
2007
KS Firn
Zakopane
190
2
Wójciak Aniela
2007
KS Firn
Zakopane
187
3
Nawalaniec Hanna
2007
KS Frajda
Zakopane
169
4
Moszczyńska Zuza
2007
KS Frajda
Zakopane
154
5
Zarzycka Hanna
2007
SNPTT - 1907
Zakopane
152
Gąsienica-Roj Anna
2008
KS Frajda
Zakopane
152
CHŁOPCY ROCZNIK 2008-2007
LP
NAZWISKO I IMIĘ
R.
KLUB
MIASTO
SUMA
1
Ziółkowski Kazimierz
2007
WKN
Warszawa
200
2
Tusiewicz Mikołaj
2007
MKS Skrzyczne
Szczyrk
177
3
Stolarczyk Franciszek
2007
KS Firn
Zakopane
174
4
Pawiński Jan
2007
KN Sporteum
Warszawa
158
5
Dąbkowski Miłosz
2007
KN Sporteum
Warszawa
148
6
Guńka Jakub
2007
KS Firn
Zakopane
142
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006-2005
LP
NAZWISKO I IMIĘ
R.
KLUB
MIASTO
SUMA
1
Komorowska Nikola
2006
Tatra SKI Academy
Zakopane
185
2
Zięba Hanna
2005
Tatra SKI Academy
Zakopane
182
Zwijacz Ewa
2005
SNPTT 1907
Zakopane
182
4
Bańdo Magdalena
2005
F2 Dawidek Team.pl
Zakopane
169
5
Szumańska Joanna
2005
WKN
Warszawa
156
6
Sosenko Elżbieta
2005
KS Frajda
Zakopane
154
CHŁOPCY ROCZNIK 2006-2005
LP
NAZWISKO I IMIĘ
R.
KLUB
MIASTO
SUMA
1
Zdort Jan
2005
WTS Deski
Warszawa
187
2
Ziobrowski Stefan
2005
Tatra SKI Academy
Zakopane
185
3
Bryk Bernard
2005
WKN
Warszawa
182
4
Kozakiewicz Iwo
2005
UKS Zakopiański
Zakopane
171
5
Brain Alexei
2005
KS Frajda
Zakopane
151
6
Bałaś Paweł
2005
UKS Zakopiański
Zakopane
147
Lewandowski Maksymilian
2006
KS Frajda
Zakopane
147
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004-2003
LP
NAZWISKO I IMIĘ
R.
KLUB
MIASTO
SUMA
1
Skarbek-Malczewska Anna
2003
KS Firn
Zakopane
195
2
Ratajczyk Karolina
2003
WKN
Warszawa
187
3
Wójcik Aleksandra
2003
KN Sporteum
Warszawa
177
4
Bubieńczyk Aleksandra
2003
WKN
Warszawa
162
5
Majerczyk Marcelina
2004
KS Frajda
Zakopane
154
6
Milej Maja
2003
WKN
Warszawa
149
Solecka Hanna
2003
WKN
Warszawa
149
CHŁOPCY ROCZNIK 2004-2003
LP
NAZWISKO I IMIĘ
R.
KLUB
MIASTO
SUMA
1
Zwijacz Marek
2003
SNPTT 1907
Zakopane
195
2
Szeląg Piotr
2004
WKN
Warszawa
185
3
Burkiewicz Jan
2004
WKN
Warszawa
164
4
Grzegorzewski Maciej
2004
WKN
Warszawa
162
Sosnowski Mikołaj
2004
WKN
Warszawa
162
6
Zarzycki Szymon
2004
SNPTT 1907
Zakopane
157
Pełne wyniki tutaj
««
Powrót do listy wiadomości