W ramach 38 Zimowej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej rozegrane zostały dwa konkursy 5 stycznia i 22 lutego.
W rywalizacji organizowanej przez MOSiR Zakopane wzieło udział 6 skoczkin i 90 skoczków z roczników 1999-2005 i mł, w kombinacji norweskiej sklasyfikowano 48 dwuboistów. Zawodnicy reprezentowali 8 klubów w tym jeden z Ukrainy (Worochta).
Do punktacji indywidualnej zaliczone zostały 2 konkursy we wszystkich kategoriach wiekowych, natomiast do drużynowej zaliczone zostały wyniki uzyskane przez wszystkich zawodników danego klubu w 2 konkursach.
skoki
|
DZIECI UR. 2005 I MŁODSI |
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
SUMA |
1 |
Jarząbek Kacper |
2006 |
TS Wisła Zakopane |
SP Sierockie |
100 |
2 |
Serwatowicz Mikołaj |
2006 |
TS Wisła Zakopane |
SP 5 Z-ne |
87 |
|
Amilkiewicz Tymoteusz |
2005 |
KS AZS Zakopane |
SP 2 Z-ne |
87 |
4 |
Mroczkowski Jan |
2005 |
KS CHOCHOŁÓW |
SP Chochołów |
79 |
5 |
Waliczak Andrzej |
2005 |
LKS Poroniec Poronin |
SP NR 4 Z-NE |
76 |
6 |
Rafacz Rafał |
2006 |
KS AZS Zakopane |
SP Ząb |
73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA UR. 2002-2001 |
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
SUMA |
1 |
Karpiel Kamila |
2001 |
KS AZS Zakopane |
ZSMS |
100 |
2 |
Pawlikowska Róża |
2002 |
KS AZS Zakopane |
SP NR 2 |
87 |
3 |
Król Sabina |
2002 |
KS AZS Zakopane |
SP NR 7 |
45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIECI UR. 2003 - 2004 |
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
SUMA |
1 |
Majerczyk Stanisław |
2003 |
TS Wisła Zakopane |
SP 3 Z-ne |
95 |
|
Rzadkosz Jan |
2004 |
TS Wisła Zakopane |
SP 9 Z-ne |
95 |
3 |
Bukowski Jan |
2003 |
KS AZS Zakopane |
SP 2 Z-NE |
84 |
4 |
Dawidek Maciej |
2003 |
KS AZS Zakopane |
SP 3 Z-ne |
78 |
5 |
Kuchta Bartłomiej |
2003 |
LKS Poroniec Poronin |
SP BIAŁKA TATRZ. |
76 |
|
Zymuntowicz Sebastian |
2003 |
WKS Zakopane |
SP Rogoźnik |
76 |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA UR. 1999 - 2000 |
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
SUMA |
1 |
Kil Joanna |
2000 |
KS AZS Zakopane |
ZSMS |
100 |
2 |
Pałasz Katarzyna |
1999 |
UKS Sołtysianie Stare Bystre |
ZSMS Z-NE |
90 |
3 |
Orawiec Ewelina |
1999 |
KS AZS Zakopane |
G 2 Z-ne |
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JUNIOR D UR. 2002 - 2001 |
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
SUMA |
1 |
Gruszka Mateusz |
2001 |
KS AZS Zakopane |
ZSMS |
95 |
2 |
Zborowski Maciej |
2001 |
KS CHOCHOŁÓW |
G Czarny Dunajec |
81 |
|
Jarosz Mateusz |
2002 |
TS Wisła Zakopane |
SP BAŃSKA W. |
81 |
4 |
Kieta Krzysztof |
2001 |
WKS Zakopane |
ZSMS |
77 |
|
Rojek Oskar |
2002 |
TS Wisła Zakopane |
SP NR 1 |
77 |
6 |
Haberny Dawid |
2001 |
KS CHOCHOŁÓW |
ZSMS |
75 |
|
|
|
|
|
|
|
JUNIOR MŁ. 1999 - 2000 |
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
SUMA |
1 |
Szczechowicz Andrzej |
2000 |
TS Wisła Zakopane |
G BAŃSKA W. |
87 |
|
Chowaniec Jakub |
1999 |
KS CHOCHOŁÓW |
GMS SZCZYRK |
87 |
3 |
Gąsienica-Makowski Mateusz |
1999 |
TS Wisła Zakopane |
ZSMS |
77 |
4 |
Zoń Jan |
2000 |
TS Wisła Zakopane |
G Dębno |
76 |
5 |
Marusarz Mateusz |
1999 |
LKS Poroniec Poronin |
ZSMS |
74 |
6 |
Pałka Adrian |
2000 |
TS Wisła Zakopane |
G Ratułów |
68 |
Kombinacja norweska
|
DZIECI UR. 2004 - 2003 |
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
I |
II |
SUMA |
1 |
Majerczyk Stanisław |
2003 |
TS Wisła Zakopane |
SP 3 Z-ne |
|
|
95 |
|
Rzadkosz Jan |
2004 |
TS Wisła Zakopane |
SP 9 Z-ne |
|
|
95 |
3 |
Bukowski Jan |
2003 |
KS AZS Zakopane |
SP 2 Z-NE |
|
|
82 |
4 |
Zymuntowicz Sebastian |
2003 |
WKS Zakopane |
SP Rogoźnik |
|
|
81 |
5 |
Liszka Jan |
2003 |
KS AZS Zakopane |
SP WITÓW |
|
|
77 |
6 |
Kuchta Bartłomiej |
2003 |
LKS Poroniec Poronin |
SP BIAŁKA TATRZ. |
|
|
76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JUNIOR D UR. 2002 -2001 |
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
I |
II |
SUMA |
1 |
Korzeniowski Maciej |
2001 |
KS AZS Zakopane |
ZSMS |
|
|
92 |
2 |
Kieta Krzysztof |
2001 |
WKS Zakopane |
ZSMS |
|
|
90 |
3 |
Haberny Dawid |
2001 |
KS CHOCHOŁÓW |
ZSMS |
|
|
87 |
4 |
Zborowski Maciej |
2001 |
KS CHOCHOŁÓW |
G Czarny Dunajec |
|
|
84 |
5 |
Rojek Oskar |
2002 |
TS Wisła Zakopane |
SP NR 1 |
|
|
76 |
|
Jarosz Mateusz |
2002 |
TS Wisła Zakopane |
SP BAŃSKA W. |
|
|
76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JUNIOR MŁ. 1999 - 2000 |
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
I |
II |
SUMA |
1 |
Chowaniec Jakub |
1999 |
KS CHOCHOŁÓW |
GMS SZCZYRK |
|
|
100 |
2 |
Szczechowicz Andrzej |
2000 |
TS Wisła Zakopane |
G BAŃSKA W. |
|
|
85 |
3 |
Gąsienica-Makowski Mateusz |
1999 |
TS Wisła Zakopane |
ZSMS |
|
|
80 |
4 |
Marusarz Mateusz |
1999 |
LKS Poroniec Poronin |
ZSMS |
|
|
79 |
5 |
Zoń Jan |
2000 |
TS Wisła Zakopane |
G Dębno |
|
|
73 |
6 |
Wacławiak Artur |
1999 |
UKS Sołtysianie Stare Bystre |
ZSMS |
|
|
45 |
Ranking klubów total
|
|
|
|
|
KLASYFIKACJA TOTAL |
|
|
|
|
|
M |
NAZWA KLUBU |
SKOKI |
K N |
RAZEM |
1 |
KS AZS Zakopane |
1531 |
585 |
2 116 |
2 |
TS Wisła Zakopane |
1297 |
648 |
1 945 |
3 |
LKS Poroniec Poronin |
816 |
580 |
1 396 |
4 |
KS Chochołów |
631 |
372 |
1 003 |
5 |
WKS Zakopane |
386 |
318 |
704 |
6 |
UKS Sołtysianie Stare Bystre |
90 |
45 |
135 |
7 |
KS Evenement Zakopane |
103 |
|
103 |
8 |
Worochta |
50 |
|
50 |
Pełne wyniki tutaj