Dzień po uczniach szkół podstawowych na basenie rywalizowali gimnazjaliści i licealiści.
W kategorii gimnazjów wystartowało 36 dziewcząt i chłopców , a w kategorii szkół ponadgimnazjalnych 21. Pływacy i pływaczki zostali sklasyfikowani w biegach indywidualnych oraz sztafetach - drużynowo.
Wyniki Gimnazjada
|
Finały Chłopcy 2000 i mł. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miejsce |
Nazwisko |
Imię |
Rok ur |
Szkoła |
Wynik |
1 |
Dominik |
Kacper |
2000 |
Gim 2 |
27,88 |
2 |
Marcisz |
Jan |
2000 |
Gim 1 |
29,90 |
3 |
Dzhafarov |
Dawid |
2000 |
ZSOiG |
32,47 |
4 |
Guzik |
Jakub |
2002 |
ZSOiG |
33,39 |
5 |
Smereczyński |
Andrzej |
2002 |
ZSOiG |
33,99 |
6 |
Curlej |
Hubert |
2002 |
Gim Betlejem |
34,01 |
|
Dziewczęta 2000 i mł. Klasyk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miejsce |
Nazwisko |
Imię |
Rok ur |
Szkoła |
Wynik |
1 |
Paluch |
Natalia |
2000 |
Gim POSA |
42,61 |
2 |
Stopka |
Wanda |
2002 |
ZSOiG |
45,74 |
3 |
Walczewska |
Katarzyna |
2000 |
Gim POSA |
46,63 |
4 |
Bukowska |
Katarzyna |
2001 |
ZSOiG |
48,12 |
5 |
Kaleta |
Paulina |
2002 |
Gim 1 |
49,11 |
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2000 i mł. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miejsce |
Nazwisko |
Imię |
Rok ur |
Szkoła |
Wynik |
1 |
Szkurat |
Gabriela |
2001 |
GMS |
35,15 |
2 |
Fecko |
Mira |
2000 |
Gim POSA |
35,24 |
3 |
Gajak |
Gabryjela |
2001 |
Gim 2 |
35,32 |
4 |
Amilkiewicz |
Zuza |
2001 |
Gim 2 |
35,33 |
5 |
Stopka |
Julia |
2000 |
ZSOiG |
35,41 |
|
Sztafety |
|
|
|
|
|
|
Miejsce |
Tor |
Szkoła |
Wynik |
1 |
3 |
Gim 2 |
58,82 |
2 |
4 |
Gim ZSOiG |
01:02,74 |
3 |
5 |
Gim 1 |
01:06,60 |
4 |
2 |
Gim POSA |
01:11,26 |
Licea
|
Dziewczęta 1996 i mł. Klasyk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miejsce |
Nazwisko |
Imię |
Rok ur |
Szkoła |
Wynik |
1 |
Krzeptowska-Sabała |
Karolina |
1997 |
ZSOiG |
44,42 |
2 |
Celej |
Katarzyna |
1999 |
ZSHT |
58,51 |
3 |
Zając |
Eliza |
1998 |
ZSOiG |
59,56 |
4 |
Dudzik |
Aleksandra |
1999 |
ZSHT |
68,85 |
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 1996 i mł. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miejsce |
Nazwisko |
Imię |
Rok ur |
Szkoła |
Wynik |
|
1 |
Ferenczak |
Julia |
1997 |
ZSHT |
38,18 |
|
2 |
Marduła |
Maria |
1998 |
ZSOiG |
40,36 |
|
3 |
Walas |
Ania |
1999 |
ZSOiG |
40,99 |
|
4 |
Gut |
Katarzyna |
1995 |
ZSHT |
PK |
58,79 |
|
Chłopcy 1996 i mł. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miejsce |
Nazwisko |
Imię |
Rok ur |
Szkoła |
Wynik |
1 |
KARP |
JERZY |
1998 |
STO |
27,53 |
2 |
Zieliński |
Szymon |
1997 |
ZSOiG |
28,47 |
3 |
Pawlikowski |
Maciej |
1998 |
ZSOiG |
31,52 |
4 |
Pawlikowski |
Krzysztof |
1998 |
ZSOiG |
31,63 |
5 |
Lorek |
Mateusz |
1997 |
ZSHT |
34,36 |
6 |
GUT |
DAMIAN |
1999 |
STO |
35,77 |
|
|
|
|
|
|
|
Sztafety |
|
|
|
|
|
|
|
|
Miejsce |
Tor |
Szkoła |
Wynik |
|
1 |
3 |
ZSOiG |
62,33 |
|
2 |
4 |
ZSHT |
71,44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pełne wyniki tutaj w formacie excela
|