W pawilonie Wielkiej Krokwi odbyło się uroczyste zakończenie 21 Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej. Puchary najlepszym skokom i kombinatorom wręczali trenerzy olimpijczycy Kazimierz Długopolski i Stanisław Ustupski.
W galerii fotoreportaż z zakończenia!!!
W ramach rywalizacji rozegrano 4 konkursy skoków oraz trzy w kombinacji norweskiej. Łącznie w zawodach wystartowało 7 skoczkiń, 79 skoczków a w kombinacji norweskiej sklasyfikowano 45 zawodników. wszyscy reprezentowało 7 klubów sportowych.
Organizatorem rywalizacji był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Do klasyfikacji indywidualnej zaliczono dwa najlepsze spośród czterech wyników a do klasyfikacji drużynowej wyniki z trzech najlepszych konkursów wszystkich zawodników z klubu.
W klasyfikacji drużynowej najlepsza okazała się reprezentacja AZS Zakopane, która z 5106 pkt wyprzedziła TS Wisła Zakopane 3540 pkt oraz LKS Poroniec Poronin 1616 pkt
Wyniki Skoki
|
CHŁOPCY MŁODSI UR. 2006 I MŁODSI |
K-15 |
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jarząbek Kacper |
2006 |
TS Wisła Zakopane |
SP Sierockie |
145 |
|
Serwatowicz Mikołaj |
2006 |
TS Wisła Zakopane |
SP 5 Z-ne |
145 |
3 |
Rafacz Rafał |
2006 |
KS AZS Zakopane |
SP Ząb |
124 |
4 |
Maciusiak Mateusz |
2007 |
KS CHOCHOŁÓW |
SP Chochołów |
120 |
5 |
Dubiel Szymon |
2006 |
KS AZS Zakopane |
SP Witów |
114 |
6 |
Łukaszczyk Łukasz |
2007 |
TS Wisła Zakopane |
SP 3 Z-ne |
113 |
|
Stachoń Karol |
2006 |
TS Wisła Zakopane |
SP 3 Z-ne |
113 |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA UR. 2003 I MŁ |
|
|
K-35 |
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
|
1 |
Kobiela Natalia |
2003 |
KS AZS Zakopane |
SP WITÓW |
150 |
|
Ślaga Joanna |
2000 |
KS AZS Zakopane |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY STARSI UR. 2004 - 2005 |
|
K-35 |
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Rzadkosz Jan |
2004 |
TS Wisła Zakopane |
SP 9 Z-ne |
150 |
2 |
Wróbel Marcin |
2004 |
KS AZS Zakopane |
SP WITÓW |
135 |
3 |
Amilkiewicz Tymoteusz |
2005 |
KS AZS Zakopane |
SP 2 Z-ne |
126 |
4 |
Cudzich Jan |
2004 |
LKS Poroniec Poronin |
SP NR 4 Z-NE |
119 |
5 |
Marusarz Stanisław |
2004 |
KS CHOCHOŁÓW |
SP-2 Z-NE |
117 |
|
Waliczak Andrzej |
2005 |
LKS Poroniec Poronin |
SP NR 4 Z-NE |
117 |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA UR. 2001 - 2002 |
|
K-65 |
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Karpiel Kamila |
2001 |
KS AZS Zakopane |
ZSMS |
150 |
2 |
Król Sabina |
2002 |
KS AZS Zakopane |
SP NR 7 |
135 |
3 |
Pawlikowska Róża |
2002 |
KS AZS Zakopane |
SP NR 2 |
126 |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA UR. 1999 - 2000 |
|
K-65 |
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kil Joanna |
2000 |
KS AZS Zakopane |
ZSMS |
150 |
2 |
Orawiec Ewelina |
1999 |
KS AZS Zakopane |
G 2 Z-ne |
125 |
3 |
Pałasz Katarzyna |
1999 |
UKS Sołtysianie Stare Bystre |
ZSMS Z-NE |
95 |
4 |
Gębik Olga |
2000 |
KS AZS Zakopane |
|
84 |
|
|
|
|
|
|
|
JUNIOR D UR. 2002 - 2003 |
|
|
K-65 |
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jarosz Mateusz |
2002 |
TS Wisła Zakopane |
SP BAŃSKA W. |
142 |
2 |
Rojek Oskar |
2002 |
TS Wisła Zakopane |
SP NR 1 |
130 |
3 |
Zygmuntowicz Krystian |
2002 |
WKS Zakopane |
SP Rogoźnik |
129 |
4 |
Zapotoczny Szymon |
2003 |
WKS Zakopane |
SP Ząb |
126 |
5 |
Majerczyk Stanisław |
2003 |
TS Wisła Zakopane |
SP 3 Z-ne |
118 |
6 |
Bukowski Jan |
2003 |
KS AZS Zakopane |
SP 2 Z-NE |
113 |
|
|
|
|
|
|
|
JUNIOR C UR. 2001 - 2000 |
|
|
K-65 |
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Stosel Kacper |
2001 |
KS AZS Zakopane |
ZSMS |
150 |
2 |
Korzeniowski Maciej |
2001 |
KS AZS Zakopane |
ZSMS |
127 |
|
Szczechowicz Andrzej |
2000 |
TS Wisła Zakopane |
G BAŃSKA W. |
127 |
4 |
Gruszka Mateusz |
2001 |
KS AZS Zakopane |
ZSMS |
126 |
5 |
Topór Marcin |
2001 |
KS AZS Zakopane |
ZSMS |
124 |
6 |
Haberny Dawid |
2001 |
KS CHOCHOŁÓW |
ZSMS |
117 |
Kombinacja Norweska
DZIECI UR.2004 - 2005 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
Indywidual |
|
|
|
|
|
|
1 |
Rzadkosz Jan |
2004 |
TS Wisła Zakopane |
SP 9 Z-ne |
100 |
2 |
Wróbel Marcin |
2004 |
KS AZS Zakopane |
SP WITÓW |
90 |
3 |
Amilkiewicz Tymoteusz |
2005 |
KS AZS Zakopane |
SP 2 Z-ne |
85 |
4 |
Cudzich Jan |
2004 |
LKS Poroniec Poronin |
SP NR 4 Z-NE |
82 |
5 |
Waliczak Andrzej |
2005 |
LKS Poroniec Poronin |
SP NR 4 Z-NE |
78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JUNIOR D UR.2002 - 03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
Indywidual |
|
|
|
|
|
|
1 |
Jarosz Mateusz |
2002 |
TS Wisła Zakopane |
SP BAŃSKA W. |
100 |
2 |
Zygmuntowicz Krystian |
2002 |
WKS Zakopane |
SP Rogoźnik |
87 |
3 |
Majerczyk Stanisław |
2003 |
TS Wisła Zakopane |
SP 3 Z-ne |
85 |
4 |
Żegleń Jakub |
2002 |
LKS Poroniec Poronin |
SP BAŃSKA NIŻNA |
79 |
5 |
Zapotoczny Szymon |
2003 |
WKS Zakopane |
SP Ząb |
76 |
6 |
Zymuntowicz Sebastian |
2003 |
WKS Zakopane |
SP Rogoźnik |
75 |
|
|
|
|
|
|
JUNIOR C 2000 - 01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
Indywidual |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Szczechowicz Andrzej |
2000 |
TS Wisła Zakopane |
G BAŃSKA W. |
100 |
2 |
Korzeniowski Maciej |
2001 |
KS AZS Zakopane |
ZSMS |
92 |
3 |
Kieta Krzysztof |
2001 |
WKS Zakopane |
ZSMS |
90 |
4 |
Ciszek Stanisław |
2001 |
KS AZS Zakopane |
ZSMS |
79 |
5 |
Cybulski Jakub |
2000 |
KS AZS Zakopane |
ZSMS |
78 |
6 |
Zoń Jan |
2000 |
TS Wisła Zakopane |
G Dębno |
75 |
|
|
|
|
|
|
|
KLASYFIKACJA TOTAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWA KLUBU |
|
SKOKI |
|
K N |
|
|
|
RAZEM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
AZS ZAKOPANE |
|
3 873 |
|
1233 |
|
|
|
5 106 |
2 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
|
2 448 |
|
1092 |
|
|
|
3 540 |
3 |
LKS "PORONIEC" PORONIN |
|
1 027 |
|
589 |
|
|
|
1 616 |
4 |
WKS ZAKOPANE |
|
722 |
|
400 |
|
|
|
1 122 |
5 |
KS CHOCHOŁÓW |
|
881 |
|
224 |
|
|
|
1 105 |
6 |
KS EVENEMENT ZAKOPANE |
|
776 |
|
108 |
|
|
|
884 |
7 |
UKS SOŁTYSIANIE STARE BYSTRE |
|
171 |
|
0 |
|
|
|
171 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pełna klasyfikacja tutaj w formacie excela