13 stycznia na Harendzie rozegrane zostały mistrzostwa powiatu tatrzańskiego w narciarstwie alpejskim. Rywalizację w ramach Gimnazjady i Licealiady zorganizował MOSiR Zakopane.
Na starcie stanęło 38 dziewczat i chłopców reprezentujacych 5 gimnazjów oraz 24 uczennic i uczniów z 5 szkól ponadgimnazjalnych.
|
WYNIKI TECHNICZNE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GIMNAZJADA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAKOPANE - HARENDA 13.01.2016 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JURY: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SĘDZIA ROZJEMCA |
|
Bachleda Władysław |
|
|
|
KIER. KONKURENCJI |
|
Radźko Henryk |
|
|
|
KIEROWNIK TRASY |
|
Strączek Wojciech |
|
|
|
SĘDZIA STARTU |
|
Stach Żytomir |
|
|
|
SĘDZIA METY |
|
Sójka Tomasz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
USTAWIACZ |
|
Gomuliński Andrzej |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ILOŚĆ BRAMEK |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GODZINA STARTU |
|
10:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WARUNKI ATMOSFERYCZNE |
|
dobre, słonecznie, temp.: - 2*C |
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M. |
NR |
NAZWISKO I IMIĘ |
ROK |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
51 |
Grabowska Aleksandra |
2001 |
Gim ZSO |
14,95 |
13 |
2 |
54 |
Staszel Zofia |
2001 |
Gim 2 |
15,10 |
11 |
3 |
67 |
Walas Weronika |
2000 |
Gim Bukowina Tatrz. |
15,29 |
10 |
4 |
58 |
Gąsienica Natalia |
2000 |
Gim STO |
15,31 |
9 |
5 |
52 |
Kowalczyk Zuza |
2000 |
Gim 2 |
15,71 |
8 |
6 |
53 |
Wysocka Oliwia |
2001 |
Gim 2 |
16,01 |
7 |
7 |
65 |
Kamińska Aleksandra |
2001 |
Gim Bukowina Tatrz. |
16,61 |
6 |
8 |
64 |
Wodziak Kamila |
2001 |
Gim Bukowina Tatrz. |
17,09 |
5 |
9 |
63 |
SKUPIEŃ NATALIA |
2001 |
Gim 1 |
18,05 |
4 |
10 |
57 |
Koniuszy Maria |
2001 |
Gim 2 |
19,10 |
3 |
11 |
55 |
Karpiel Zuza |
2001 |
Gim 2 |
19,77 |
2 |
12 |
62 |
Michna Patrycja |
2001 |
Gim 1 |
20,88 |
1 |
13 |
59 |
Bachleda-Wraj Izabela |
2002 |
Gim 1 |
21,07 |
|
14 |
60 |
Kaleta Izabela |
2002 |
Gim 1 |
21,44 |
|
15 |
61 |
Kaleta Paulina |
2002 |
Gim 1 |
23,88 |
|
|
66 |
Kamińska Natalia |
2001 |
Gim Bukowina Tatrz. |
DSQ |
|
|
56 |
Ochmańska Martyna |
2001 |
Gim 2 |
PK |
22,44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
NUMERY CZERWONE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M. |
NR |
NAZWISKO I IMIĘ |
ROK |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
116 |
CIEŚLAK DAMIAN |
2000 |
Gim 1 |
14,75 |
13 |
2 |
101 |
Bogdanowicz Adam |
2000 |
Gim 2 |
15,39 |
11 |
3 |
103 |
Rajtar Jan |
2000 |
Gim 2 |
15,74 |
10 |
4 |
111 |
Rogalski Marcin |
2001 |
Gim STO |
15,98 |
9 |
5 |
104 |
Skrzypek Michał |
2000 |
Gim 2 |
16,24 |
8 |
6 |
110 |
MIŁEK MACIEJ |
2000 |
Gim STO |
16,35 |
7 |
7 |
120 |
Biernat Krzysztof |
2000 |
Gim Bukowina Tatrz. |
16,63 |
6 |
8 |
102 |
Sobczyński Andrzej |
2000 |
Gim 2 |
16,86 |
5 |
9 |
123 |
Rzepka Andrzej |
2000 |
Gim Bukowina Tatrz. |
17,32 |
4 |
10 |
107 |
CZAJKOWSKI BARTOSZ |
2002 |
Gim STO |
17,39 |
3 |
11 |
122 |
Mąka Krzysztof |
2000 |
Gim Bukowina Tatrz. |
17,40 |
2 |
12 |
118 |
Żołądz Maciej |
2000 |
Gim 1 |
17,77 |
1 |
13 |
121 |
Malec Jakub |
2000 |
Gim Bukowina Tatrz. |
18,06 |
|
14 |
105 |
Siuty Maciek |
2001 |
Gim 2 |
18,15 |
|
15 |
124 |
Kamiński Daniel |
2001 |
Gim Bukowina Tatrz. |
19,10 |
|
16 |
112 |
Tarchała Kacper |
2001 |
Gim STO |
19,46 |
|
17 |
114 |
Bierć Jakub |
2002 |
Gim 1 |
19,87 |
|
18 |
117 |
Jarecki Tomasz |
2001 |
Gim 1 |
20,48 |
|
19 |
119 |
Stasik-Kohut Michał |
2001 |
Gim Bukowina Tatrz. |
25,02 |
|
|
108 |
Dzik-Wesołowski Mateusz |
2001 |
Gim STO |
DNS |
|
|
109 |
Galica Hubert |
2000 |
Gim STO |
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA GIMNAZJÓW |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PKT UZYSK |
PKT RYWAL |
1 |
GIMNAZJUM NUMER 2 |
|
|
31 |
20 |
2 |
GIMNAZJUM BUKOWINA TATRZAŃSKA |
|
21 |
16 |
3 |
GIMNAZJUM w ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH |
13 |
13 |
4 |
GIMNAZJUM STO |
|
|
|
9 |
10 |
5 |
GIMNAZJUM NUMER 1 |
|
|
5 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
GIMNAZJUM NUMER 2 |
|
|
34 |
20 |
2 |
GIMNAZJUM SPOŁECZNE STO |
|
19 |
16 |
3 |
GIMNAZJUM NUMER 1 |
|
|
14 |
13 |
4 |
GIMNAZJUM BUKOWINA TATRZAŃSKA |
|
12 |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
RAZEM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
GIMNAZJUM NUMER 2 |
|
|
65 |
|
3 |
GIMNAZJUM BUKOWINA TATRZAŃSKA |
|
|
|
33 |
|
2 |
GIMNAZJUM SPOŁECZNE STO |
|
|
28 |
|
4 |
GIMNAZJUM NUMER 1 |
|
|
19 |
|
5 |
GIMNAZJUM w ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LICEALIADA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAKOPANE - HARENDA 13.01.2016 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JURY: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SĘDZIA ROZJEMCA |
|
Haliński Krzysztof |
|
|
|
KIER. KONKURENCJI |
|
Radźko Henryk |
|
|
|
KIEROWNIK TRASY |
|
Strączek Wojciech |
|
|
SĘDZIA STARTU |
|
Stach Żytomir |
|
|
SĘDZIA METY |
|
Trzebunia Kazimierz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
USTAWIACZ |
|
Gomuliński Andrzej |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ILOŚĆ BRAMEK |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GODZINA STARTU |
|
10:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WARUNKI ATMOSFERYCZNE |
|
dobre, słonecznie, temp.: -2*C |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M. |
NR |
NAZWISKO I IMIĘ |
ROK |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
4 |
DŁUGOPOLSKA MARIA |
1998 |
LO STO |
19,21 |
3 |
2 |
2 |
Para Natalia |
1996 |
ZSHT |
19,85 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
ZGŁOSZONO: 2, STARTOWAŁO: 2, SKLASYFIKOWANO: 2, NIE UKOŃCZYŁO: 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M. |
NR |
NAZWISKO I IMIĘ |
ROK |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
21 |
Mitan Julian |
1999 |
ZSO |
14,63 |
13 |
2 |
31 |
Zborowski Jakub |
1999 |
ZSB |
15,40 |
11 |
3 |
33 |
Jarecki Jakub |
1998 |
ZSHT |
15,50 |
10 |
4 |
23 |
Galica Krzysztof |
1997 |
ZSO |
15,56 |
9 |
5 |
22 |
Stopka Mateusz |
1997 |
ZSO |
15,61 |
8 |
6 |
36 |
Łacek Mateusz |
1996 |
ZSHT |
15,74 |
7 |
7 |
39 |
GĄSIENICA-DANIEL JAN |
1999 |
LO STO |
15,86 |
6 |
8 |
30 |
Wójt Marcin |
1997 |
ZSB |
15,92 |
5 |
9 |
38 |
Wnuk Mirosław |
1996 |
ZSHT |
15,93 |
4 |
10 |
37 |
Toczek Andrzej |
1998 |
ZSHT |
16,10 |
3 |
11 |
32 |
Bryniczka Antoni |
1997 |
ZSHT |
16,11 |
2 |
12 |
40 |
KARP JERZY |
1998 |
LO STO |
16,17 |
1 |
13 |
35 |
Lesisz Bartłomiej |
1999 |
ZSHT |
16,39 |
|
14 |
27 |
Mierczak Bartłomiej |
1998 |
ZSO |
16,49 |
|
15 |
42 |
Majerczyk Szymon |
1998 |
ZSHT |
16,59 |
|
16 |
25 |
Skupień Paweł |
1998 |
ZSO |
16,76 |
|
17 |
34 |
Karpęcki Marcin |
1998 |
ZSHT |
17,03 |
|
18 |
28 |
Skupień Andrzej |
1998 |
ZSB |
17,05 |
|
19 |
26 |
Skupień Szymon |
1998 |
ZSO |
17,42 |
|
20 |
29 |
Wilczek Adam |
1998 |
ZSB |
17,56 |
|
21 |
24 |
Pawlikowski Maciej |
1998 |
ZSO |
18,39 |
|
22 |
41 |
Lassak Jakub |
1998 |
ZSHT |
18,48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZGŁOSZONO: 22, STARTOWAŁO: 22, SKLASYFIKOWANO: 22, |
|
|
|
|
|
|
ZDYSKWALIFIKOWANO: 0; NIE UKOŃCZYŁO: 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ ŚREDNICH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PKT UZYSK |
PKT RYWAL |
1 |
SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE STO |
3 |
20 |
2 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ HOTELARSKO TURYSTYCZNYCH |
|
1 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZSO |
|
|
|
30 |
20 |
2 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ HOTELARSKO TURYSTYCZNYCH |
|
26 |
16 |
3 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH |
|
16 |
13 |
4 |
SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE STO |
|
7 |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
RAZEM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZSO |
|
30 |
|
2 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ HOTELARSKO TURYSTYCZNYCH |
|
27 |
|
3 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH |
|
16 |
|
4 |
SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE STO |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|