Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego Chwile śniegiem malowane", który zorganizowany został w ramach World Snow Day
SPONSORZY KONKURSU:
KONKURS PLASTYCZNY
„WORLD SNOW DAY. Chwile śniegiem malowane”
ADRESATAMI KONKURSU BYŁY:
- dzieci i młodzież z zakopiańskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów oraz indywidualni uczniowie
TEMATYKA KONKURSU:
Tematem prac konkursowych była dziecięca radość i zabawa związana ze śniegiem, zabawą na śniegu, zimową aktywnością sportową, zimowymi chwilami spędzonymi z najbliższymi czy też zimowymi marzeniami.
TERMIN NADSYŁANIA PRAC KONKURSOWYCH UPŁYNAŁ:
23 GRUDNIA 2015 R.
ATRAKCYJNE NAGRODY OD SPONSORÓW:
za I miejsce w I, II oraz III kategorii wiekowej – całodzienny karnet narciarski dla laureata konkursu oraz opiekuna do wykorzystania w Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal lub PKL Gubałówka (rozdziela organizator).
za II miejsce w I, II oraz III kategorii wiekowej – całodzienny karnet dla laureata konkursu oraz opiekuna do wykorzystania w Aqua Park Zakopane
za III miejsce w I, II oraz III kategorii wiekowej – voucher na przejażdżkę psimi zaprzęgami organizowaną przez firmę Fun Dog (termin do indywidulanego ustalenia).
Wyróżnienia – nagrody książkowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Zakopane
ORGANIZATOR KONKURSU:
URZĄD MIASTA ZAKOPANE
SPONSORZY KONKURSU:
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
„WORLD SNOW DAY. CHWILE ŚNIEGIEM MALOWANE“
Kategoria I – Przedszkolaki:
I MIEJSCE – Jakub Wojtowicz - Przedszkole nr 9
II MIEJSCE – Szymon Kubies - Przedszkole nr 7
III MIEJSCE – Magdalena Jędrzejczyk - Niepubliczne Przedszkole Sióstr
Misjonarek św. Rodziny im. Błogosławionej Bolesławy
Lament
Wyróżnienie – Staś Fryźlewicz - Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK
Kategoria II – Szkoły Podstawowe 0-3:
I MIEJSCE - Zuzia Moszczyńska – Szkoła Podstawowa nr 7
II MIEJSCE – Oliwia Sądelska – Szkoła Podstawowa nr 7
III MIEJSCE – Karolina Maria Stachoń – Szkoła Podstawowa nr 4
Wyróżnienie – Iga Zajas – Szkoła Podstawowa nr 3
Kategoria III – Szkoły Podstawowe 4-6:
I MIEJSCE – Weronika Cudzich – Szkoła Podstawowa nr 4
II MIEJSCE – Ewelina Leśnicka – Szkoła Podstawowa nr 9
III MIEJSCE – Mateusz Komperda – Szkoła Podstawowa nr 5
Wyróżnienie – Natalia Pawlikowska – Szkoła Podstawowa nr 7
Kategoria IV – Gimnazjaliści:
Wpłynęła tylko jedna praca. Przyznano wyróżnienie
Wyróżnienie – Patrycja Bachleda Szeliga – Gimnazjum nr 1
|