|
|
Sport UM Zakopane
|
Zakopiański Test Coopera 2016 - ponad 120 uczestników.
dodano: 25 Maja 2016 (źródło: MOSiR Zakopane)
|
Ponad 120 biegaczek i biegaczy wystartowało w tegorocznym teście Coopera.
Zawody zorganizowane przez MOSiR Zakopane przeprowadzone zostały na stadionie LA zakopiańskiego COS
|
OPEN KOBIET |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość/Klub/Szkoła |
Rok |
Kategoria |
Płeć |
Wynik [m] |
1 |
19 |
Śliwa Justyna |
SMS Zakopane |
2002 |
Junior |
K |
3010 |
2 |
7 |
Kocemba Marta |
SMS Zakopane |
1999 |
Senior |
K |
2910 |
3 |
51 |
Karciarz Patrycja |
UKS Dwójka Biały |
2000 |
Senior |
K |
2900 |
4 |
42 |
Faderewska Alicja |
GMS Zakopane |
2002 |
Junior |
K |
2850 |
|
100 |
Gąsienica Roj Anna |
TG Sokół Zakopane |
1975 |
Masters |
K |
2850 |
6 |
30 |
Gąsienica Roj Marcelina |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2830 |
7 |
6 |
Chełmińska Katarzyna |
SMS Zakopane |
1999 |
Senior |
K |
2775 |
8 |
43 |
Trzebunia Alicja |
Zakopane |
1979 |
Senior |
K |
2760 |
9 |
2 |
Olishevska Julia |
Ukraina |
1989 |
Senior |
K |
2700 |
10 |
108 |
Kubin Liwia |
Zakopane |
2004 |
Junior |
K |
2660 |
11 |
68 |
Ziemianin Zuzanna |
SP 1 Zakopane |
2003 |
Junior |
K |
2620 |
12 |
95 |
Gąsienica Roj Karolina |
Zakopane |
2000 |
Senior |
K |
2570 |
13 |
54 |
Mika Małgorzata |
Zakopane |
1979 |
Senior |
K |
2480 |
14 |
53 |
Kułach Ewelina |
UKS Dwójka Biały |
2003 |
Junior |
K |
2470 |
15 |
107 |
Kubin Ewa |
Zakopane |
1975 |
Masters |
K |
2450 |
16 |
31 |
Janik Anna |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2410 |
17 |
71 |
Malepsza Ewa |
Zakopane |
1976 |
Masters |
K |
2400 |
18 |
98 |
Niziołek Teresa |
Zakopane |
1968 |
Masters |
K |
2380 |
19 |
102 |
Podkanowicz Szczerba Paulina |
Zakopane |
1981 |
Senior |
K |
2370 |
20 |
94 |
Bachleda Małgorzata |
Zakopane |
1977 |
Senior |
K |
2360 |
21 |
55 |
Rusnak Katarzyna |
UKS Dwójka Biały |
2001 |
Junior |
K |
2350 |
22 |
52 |
Pitoń Maria |
Kościelisko |
1964 |
Weteran 1 |
K |
2330 |
23 |
80 |
Cudzich Weronika |
SP 4 Zakopane |
2003 |
Junior |
K |
2320 |
24 |
38 |
Mroczkowska Karina |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2300 |
25 |
67 |
Walkosz Katarzyna |
SP 1 Zakopane |
2003 |
Junior |
K |
2295 |
26 |
88 |
Galica Martyna |
SP 4 Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2280 |
27 |
90 |
Galica Wioletta |
SP 4 Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2279 |
28 |
40 |
Syjud Oliwia |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2232 |
29 |
66 |
Krysińska Wiktoria |
SP 1 Zakopane |
2003 |
Junior |
K |
2230 |
30 |
41 |
Śmieszek Aleksandra |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2205 |
31 |
26 |
Bańdo Magdalena |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2200 |
32 |
110 |
Behounek Magdalena |
TG Sokół Zakopane |
1986 |
Senior |
K |
2195 |
33 |
46 |
Dyk Nikola |
Zakopane |
2002 |
Junior |
K |
2180 |
34 |
109 |
Behounek Małgorzata |
TG Sokół Zakopane |
1961 |
Weteran 1 |
K |
2155 |
35 |
89 |
Galica Magdalena |
SP 4 Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2125 |
36 |
39 |
Stopka Martyna |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2105 |
37 |
111 |
Stawiarska Marta |
Zakopane |
1962 |
Weteran 1 |
K |
2095 |
38 |
69 |
Kamińska Alina |
SP 1 Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2085 |
39 |
78 |
Bachleda Julia |
Gim 3 Zakopane |
2002 |
Junior |
K |
2075 |
40 |
115 |
Jarguz Joanna |
Zakopane |
1963 |
Weteran 1 |
K |
2050 |
41 |
77 |
Kułach Natalia |
Gim 3 Zakopane |
2002 |
Junior |
K |
1875 |
42 |
79 |
Rybka Sandra |
Gim 3 Zakopane |
2002 |
Junior |
K |
1830 |
43 |
76 |
Kułach Klaudia |
Gim 3 Zakopane |
2002 |
Junior |
K |
1800 |
44 |
107 |
Masłowska Gabrysia |
ZSP Betlejem |
2000 |
Senior |
K |
1725 |
45 |
108 |
Piechota Zuza |
ZSP Betlejem |
2000 |
Senior |
K |
1724 |
46 |
22 |
Wolnicka Patrycja |
SMS Zakopane |
2002 |
Junior |
K |
1670 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OPEN MĘŻCZYZN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość/Klub/Szkoła |
Rok |
Kategoria |
Płeć |
Wynik [m] |
1 |
10 |
Bachleda Łukasz |
SMS Zakopane |
1998 |
Senior |
M |
3500 |
2 |
9 |
Wczaja Wiktor |
SMS Zakopane |
1999 |
Senior |
M |
3480 |
|
97 |
Obrochta Zbigniew |
Dzianisz |
1992 |
Senior |
M |
3480 |
4 |
4 |
Damian Dawid |
SMS Zakopane |
2000 |
Senior |
M |
3440 |
5 |
113 |
Sułek Wojciech |
Zakopane |
1981 |
Senior |
M |
3435 |
6 |
57 |
Pradziad Andrzej |
Systemeco |
1994 |
Senior |
M |
3430 |
7 |
58 |
Winiarski Adam |
KS Chochołów |
1966 |
Weteran 1 |
M |
3380 |
8 |
109 |
Stanuch Dariusz |
Zakopane |
1986 |
Senior |
M |
3310 |
9 |
16 |
Gąsienica Roj Szymon |
SMS Zakopane |
2002 |
Junior |
M |
3300 |
|
110 |
Stanuch Paweł |
Zakopane |
1993 |
Senior |
M |
3300 |
11 |
11 |
Sas Maciej |
SMS Zakopane |
1999 |
Senior |
M |
3280 |
12 |
13 |
Kopytko Patryk |
SMS Zakopane |
2000 |
Senior |
M |
3260 |
13 |
5 |
Stokfisz Aleksy |
SMS Zakopane |
1998 |
Senior |
M |
3225 |
|
12 |
Grządziel Jan |
SMS Zakopane |
2000 |
Senior |
M |
3225 |
15 |
50 |
Łojas Sebastian |
UKS Dwójka Biały |
1999 |
Senior |
M |
3205 |
16 |
1 |
Gaździak Kacper |
SMS Zakopane |
1998 |
Senior |
M |
3180 |
17 |
93 |
Dudziak Jordan |
SBRT |
1990 |
Senior |
M |
3160 |
18 |
15 |
Jurczyk Miłosz |
SMS Zakopane |
2001 |
Junior |
M |
3140 |
|
111 |
Gąsienica Roj Kamil |
Zakopane |
2001 |
Junior |
M |
3140 |
20 |
14 |
Wojtaszek Mateusz |
SMS Zakopane |
2000 |
Senior |
M |
3110 |
21 |
99 |
Behounek Leszek |
TG Sokół Zakopane |
1959 |
Weteran 1 |
M |
3090 |
22 |
104 |
Ślaga Dariusz |
KS Chochołów, Ski Aderol Team |
1965 |
Weteran 1 |
M |
3070 |
23 |
3 |
Olishevski Viacheslav |
Ukraina |
1986 |
Senior |
M |
3040 |
24 |
105 |
Barnowski Kamil |
KS Chochołów |
2001 |
Junior |
M |
3000 |
25 |
33 |
Karpiel Dawid |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2970 |
26 |
20 |
Ordzowiały Piotr |
Team Rapacz |
1967 |
Masters |
M |
2960 |
27 |
70 |
Kułach Maciej |
Zakopane |
1965 |
Weteran 1 |
M |
2950 |
28 |
103 |
Mucha Edward |
Limanowa |
1954 |
Weteran 2 |
M |
2910 |
|
106 |
Barnowski Przemek |
KS Chochołów |
1980 |
Senior |
M |
2910 |
30 |
72 |
Kubin Ireneusz |
TG Sokół Zakopane |
1972 |
Masters |
M |
2900 |
31 |
112 |
Szeliga Dawid |
Klikuszowa |
1983 |
Senior |
M |
2875 |
32 |
35 |
Lis Rainer |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2865 |
33 |
59 |
Winiarski Mieszko |
KS Chochołów |
2004 |
Junior |
M |
2860 |
34 |
45 |
Dyk Mariusz |
Zakopane |
1972 |
Masters |
M |
2840 |
35 |
18 |
Sołtys Szymon |
SMS Zakopane |
2002 |
Junior |
M |
2830 |
36 |
104 |
Paradzisz Piotr |
ZSP Betlejem |
2000 |
Senior |
M |
2800 |
|
105 |
Pawlikowski Marek |
ZSP Betlejem |
2000 |
Senior |
M |
2800 |
38 |
56 |
Jania Bogusław |
Zakopane |
1966 |
Weteran 1 |
M |
2790 |
39 |
87 |
Joniak Klemens |
SP 4 Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2770 |
40 |
62 |
Knesz Kamil |
SP 1 Zakopane |
2004 |
Junior |
M |
2715 |
41 |
24 |
Sivitski Boryslaw |
Białoruś |
2001 |
Junior |
M |
2705 |
42 |
86 |
Waliczek Andrzej |
SP 4 Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2700 |
|
101 |
Szczerba Bartłomiej |
Zakopane |
1981 |
Senior |
M |
2700 |
44 |
28 |
Chyc Marcel |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2685 |
45 |
91 |
Stopka Damian |
SP 4 Zakopane |
2006 |
Junior |
M |
2670 |
46 |
48 |
Baran Kacper |
Witów |
2004 |
Junior |
M |
2650 |
|
49 |
Baran Roman |
Witów |
1980 |
Senior |
M |
2650 |
48 |
114 |
Semberecki Marcin |
TG Sokół Zakopane |
1983 |
Senior |
M |
2645 |
49 |
101 |
Gontek Mikołaj |
ZSP Betlejem |
2001 |
Junior |
M |
2625 |
50 |
112 |
Kołodziejczyk Roman |
Zakopane |
1951 |
Weteran 2 |
M |
2615 |
51 |
60 |
Hauke Kamil |
SP 1 Zakopane |
2003 |
Junior |
M |
2605 |
52 |
75 |
Pawlikowski Jan |
Gim 3 Zakopane |
2002 |
Junior |
M |
2580 |
53 |
21 |
Michniak Piotr |
SMS Zakopane |
2002 |
Junior |
M |
2570 |
54 |
96 |
Gąsienica Roj Tomasz |
Zakopane |
1972 |
Masters |
M |
2530 |
55 |
37 |
Miechurski Piotr |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2500 |
56 |
84 |
Ustupski Wojciech |
SP 4 Zakopane |
2004 |
Junior |
M |
2480 |
|
85 |
Stachoń Marcin |
SP 4 Zakopane |
2004 |
Junior |
M |
2480 |
58 |
23 |
Stec Włodzimierz |
Zakopane |
1953 |
Weteran 2 |
M |
2460 |
59 |
74 |
Łukaszczyk Paweł |
Gim 3 Zakopane |
2001 |
Junior |
M |
2430 |
60 |
63 |
Cisoń Grzegorz |
SP 1 Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2400 |
|
92 |
Lipowy Kamil |
SP 4 Zakopane |
2006 |
Junior |
M |
2400 |
|
102 |
Kamiński Michał |
ZSP Betlejem |
2001 |
Junior |
M |
2400 |
63 |
81 |
Cudzich Jan |
SP 4 Zakopane |
2004 |
Junior |
M |
2380 |
64 |
82 |
Galica Jan |
SP 4 Zakopane |
2004 |
Junior |
M |
2370 |
65 |
34 |
Król Mateusz |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2320 |
|
64 |
Dolak Mateusz |
SP 1 Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2320 |
67 |
65 |
Kwarciak Maciej |
SP 1 Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2300 |
68 |
25 |
Bachleda Szeliga Klemens |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2290 |
69 |
73 |
Okręglak Adam |
Gim 3 Zakopane |
2001 |
Junior |
M |
2285 |
70 |
32 |
Jarończyk Szymon |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2220 |
|
83 |
Bruzda Adrian |
SP 4 Zakopane |
2004 |
Junior |
M |
2220 |
72 |
47 |
Majerczyk Jakub |
Bukowina Tatrzańska |
1991 |
Senior |
M |
2210 |
73 |
44 |
Budrzeński Grzegorz |
Bukowina Tatrzańska |
1991 |
Senior |
M |
2090 |
74 |
103 |
Kiełtyka Kuba |
ZSP Betlejem |
2000 |
Senior |
M |
2075 |
75 |
29 |
Fedorowicz Karol |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2050 |
76 |
61 |
Jarząbek Kacper |
SP 1 Zakopane |
2004 |
Junior |
M |
1830 |
77 |
36 |
Łojas Daniel |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
1780 |
|
8 |
Popieluch Maciej |
SMS Zakopane |
1998 |
Senior |
M |
DNF |
|
17 |
Bryja Sebastian |
SMS Zakopane |
2002 |
Junior |
M |
DNS |
|
27 |
Celej Szymon |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
DNS |
|
106 |
Ostrowski Szymon |
ZSP Betlejem |
1999 |
Senior |
M |
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KLASYFIKACJA WG KATEGORII WIEKOWEJ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KOBIETY JUNIOR |
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość/Klub/Szkoła |
Rok |
Kategoria |
Płeć |
Wynik [m] |
1 |
19 |
Śliwa Justyna |
SMS Zakopane |
2002 |
Junior |
K |
3010 |
2 |
42 |
Faderewska Alicja |
GMS Zakopane |
2002 |
Junior |
K |
2850 |
3 |
30 |
Gąsienica Roj Marcelina |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2830 |
4 |
108 |
Kubin Liwia |
Zakopane |
2004 |
Junior |
K |
2660 |
5 |
68 |
Ziemianin Zuzanna |
SP 1 Zakopane |
2003 |
Junior |
K |
2620 |
6 |
53 |
Kułach Ewelina |
UKS Dwójka Biały |
2003 |
Junior |
K |
2470 |
7 |
31 |
Janik Anna |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2410 |
8 |
55 |
Rusnak Katarzyna |
UKS Dwójka Biały |
2001 |
Junior |
K |
2350 |
9 |
80 |
Cudzich Weronika |
SP 4 Zakopane |
2003 |
Junior |
K |
2320 |
10 |
38 |
Mroczkowska Karina |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2300 |
11 |
67 |
Walkosz Katarzyna |
SP 1 Zakopane |
2003 |
Junior |
K |
2295 |
12 |
88 |
Galica Martyna |
SP 4 Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2280 |
13 |
90 |
Galica Wioletta |
SP 4 Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2279 |
14 |
40 |
Syjud Oliwia |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2232 |
15 |
66 |
Krysińska Wiktoria |
SP 1 Zakopane |
2003 |
Junior |
K |
2230 |
16 |
41 |
Śmieszek Aleksandra |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2205 |
17 |
26 |
Bańdo Magdalena |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2200 |
18 |
46 |
Dyk Nikola |
Zakopane |
2002 |
Junior |
K |
2180 |
19 |
89 |
Galica Magdalena |
SP 4 Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2125 |
20 |
39 |
Stopka Martyna |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2105 |
21 |
69 |
Kamińska Alina |
SP 1 Zakopane |
2005 |
Junior |
K |
2085 |
22 |
78 |
Bachleda Julia |
Gim 3 Zakopane |
2002 |
Junior |
K |
2075 |
23 |
77 |
Kułach Natalia |
Gim 3 Zakopane |
2002 |
Junior |
K |
1875 |
24 |
79 |
Rybka Sandra |
Gim 3 Zakopane |
2002 |
Junior |
K |
1830 |
25 |
76 |
Kułach Klaudia |
Gim 3 Zakopane |
2002 |
Junior |
K |
1800 |
26 |
22 |
Wolnicka Patrycja |
SMS Zakopane |
2002 |
Junior |
K |
1670 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KOBIETY SENIOR |
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość/Klub/Szkoła |
Rok |
Kategoria |
Płeć |
Wynik [m] |
1 |
7 |
Kocemba Marta |
SMS Zakopane |
1999 |
Senior |
K |
2910 |
2 |
51 |
Karciarz Patrycja |
UKS Dwójka Biały |
2000 |
Senior |
K |
2900 |
3 |
6 |
Chełmińska Katarzyna |
SMS Zakopane |
1999 |
Senior |
K |
2775 |
4 |
43 |
Trzebunia Alicja |
Zakopane |
1979 |
Senior |
K |
2760 |
5 |
2 |
Olishevska Julia |
Ukraina |
1989 |
Senior |
K |
2700 |
6 |
95 |
Gąsienica Roj Karolina |
Zakopane |
2000 |
Senior |
K |
2570 |
7 |
54 |
Mika Małgorzata |
Zakopane |
1979 |
Senior |
K |
2480 |
8 |
102 |
Podkanowicz Szczerba Paulina |
Zakopane |
1981 |
Senior |
K |
2370 |
9 |
94 |
Bachleda Małgorzata |
Zakopane |
1977 |
Senior |
K |
2360 |
10 |
110 |
Behounek Magdalena |
TG Sokół Zakopane |
1986 |
Senior |
K |
2195 |
11 |
107 |
Masłowska Gabrysia |
ZSP Betlejem |
2000 |
Senior |
K |
1725 |
12 |
108 |
Piechota Zuza |
ZSP Betlejem |
2000 |
Senior |
K |
1724 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KOBIETY MASTERS |
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość/Klub/Szkoła |
Rok |
Kategoria |
Płeć |
Wynik [m] |
1 |
100 |
Gąsienica Roj Anna |
TG Sokół Zakopane |
1975 |
Masters |
K |
2850 |
2 |
107 |
Kubin Ewa |
Zakopane |
1975 |
Masters |
K |
2450 |
3 |
71 |
Malepsza Ewa |
Zakopane |
1976 |
Masters |
K |
2400 |
4 |
98 |
Niziołek Teresa |
Zakopane |
1968 |
Masters |
K |
2380 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KOBIETY WETERAN 1 |
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość/Klub/Szkoła |
Rok |
Kategoria |
Płeć |
Wynik [m] |
1 |
52 |
Pitoń Maria |
Kościelisko |
1964 |
Weteran 1 |
K |
2330 |
2 |
109 |
Behounek Małgorzata |
TG Sokół Zakopane |
1961 |
Weteran 1 |
K |
2155 |
3 |
111 |
Stawiarska Marta |
Zakopane |
1962 |
Weteran 1 |
K |
2095 |
4 |
115 |
Jarguz Joanna |
Zakopane |
1963 |
Weteran 1 |
K |
2050 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MĘŻCZYŹNI JUNIOR |
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość/Klub/Szkoła |
Rok |
Kategoria |
Płeć |
Wynik [m] |
1 |
16 |
Gąsienica Roj Szymon |
SMS Zakopane |
2002 |
Junior |
M |
3300 |
2 |
15 |
Jurczyk Miłosz |
SMS Zakopane |
2001 |
Junior |
M |
3140 |
|
111 |
Gąsienica Roj Kamil |
Zakopane |
2001 |
Junior |
M |
3140 |
4 |
105 |
Barnowski Kamil |
KS Chochołów |
2001 |
Junior |
M |
3000 |
5 |
33 |
Karpiel Dawid |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2970 |
6 |
35 |
Lis Rainer |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2865 |
7 |
59 |
Winiarski Mieszko |
KS Chochołów |
2004 |
Junior |
M |
2860 |
8 |
18 |
Sołtys Szymon |
SMS Zakopane |
2002 |
Junior |
M |
2830 |
9 |
87 |
Joniak Klemens |
SP 4 Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2770 |
10 |
62 |
Knesz Kamil |
SP 1 Zakopane |
2004 |
Junior |
M |
2715 |
11 |
24 |
Sivitski Boryslaw |
Białoruś |
2001 |
Junior |
M |
2705 |
12 |
86 |
Waliczek Andrzej |
SP 4 Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2700 |
13 |
28 |
Chyc Marcel |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2685 |
14 |
91 |
Stopka Damian |
SP 4 Zakopane |
2006 |
Junior |
M |
2670 |
15 |
48 |
Baran Kacper |
Witów |
2004 |
Junior |
M |
2650 |
16 |
101 |
Gontek Mikołaj |
ZSP Betlejem |
2001 |
Junior |
M |
2625 |
17 |
60 |
Hauke Kamil |
SP 1 Zakopane |
2003 |
Junior |
M |
2605 |
18 |
75 |
Pawlikowski Jan |
Gim 3 Zakopane |
2002 |
Junior |
M |
2580 |
19 |
21 |
Michniak Piotr |
SMS Zakopane |
2002 |
Junior |
M |
2570 |
20 |
37 |
Miechurski Piotr |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2500 |
21 |
84 |
Ustupski Wojciech |
SP 4 Zakopane |
2004 |
Junior |
M |
2480 |
|
85 |
Stachoń Marcin |
SP 4 Zakopane |
2004 |
Junior |
M |
2480 |
23 |
74 |
Łukaszczyk Paweł |
Gim 3 Zakopane |
2001 |
Junior |
M |
2430 |
24 |
63 |
Cisoń Grzegorz |
SP 1 Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2400 |
|
92 |
Lipowy Kamil |
SP 4 Zakopane |
2006 |
Junior |
M |
2400 |
|
102 |
Kamiński Michał |
ZSP Betlejem |
2001 |
Junior |
M |
2400 |
27 |
81 |
Cudzich Jan |
SP 4 Zakopane |
2004 |
Junior |
M |
2380 |
28 |
82 |
Galica Jan |
SP 4 Zakopane |
2004 |
Junior |
M |
2370 |
29 |
34 |
Król Mateusz |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2320 |
|
64 |
Dolak Mateusz |
SP 1 Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2320 |
31 |
65 |
Kwarciak Maciej |
SP 1 Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2300 |
32 |
25 |
Bachleda Szeliga Klemens |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2290 |
33 |
73 |
Okręglak Adam |
Gim 3 Zakopane |
2001 |
Junior |
M |
2285 |
34 |
32 |
Jarończyk Szymon |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2220 |
|
83 |
Bruzda Adrian |
SP 4 Zakopane |
2004 |
Junior |
M |
2220 |
36 |
29 |
Fedorowicz Karol |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
2050 |
37 |
61 |
Jarząbek Kacper |
SP 1 Zakopane |
2004 |
Junior |
M |
1830 |
38 |
36 |
Łojas Daniel |
SMS Zakopane |
2005 |
Junior |
M |
1780 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MĘŻCZYŹNI SENIOR |
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość/Klub/Szkoła |
Rok |
Kategoria |
Płeć |
Wynik [m] |
1 |
10 |
Bachleda Łukasz |
SMS Zakopane |
1998 |
Senior |
M |
3500 |
2 |
9 |
Wczaja Wiktor |
SMS Zakopane |
1999 |
Senior |
M |
3480 |
|
97 |
Obrochta Zbigniew |
Dzianisz |
1992 |
Senior |
M |
3480 |
4 |
4 |
Damian Dawid |
SMS Zakopane |
2000 |
Senior |
M |
3440 |
5 |
113 |
Sułek Wojciech |
Zakopane |
1981 |
Senior |
M |
3435 |
6 |
57 |
Pradziad Andrzej |
Systemeco |
1994 |
Senior |
M |
3430 |
7 |
109 |
Stanuch Dariusz |
Zakopane |
1986 |
Senior |
M |
3310 |
8 |
110 |
Stanuch Paweł |
Zakopane |
1993 |
Senior |
M |
3300 |
9 |
11 |
Sas Maciej |
SMS Zakopane |
1999 |
Senior |
M |
3280 |
10 |
13 |
Kopytko Patryk |
SMS Zakopane |
2000 |
Senior |
M |
3260 |
11 |
5 |
Stokfisz Aleksy |
SMS Zakopane |
1998 |
Senior |
M |
3225 |
|
12 |
Grządziel Jan |
SMS Zakopane |
2000 |
Senior |
M |
3225 |
13 |
50 |
Łojas Sebastian |
UKS Dwójka Biały |
1999 |
Senior |
M |
3205 |
14 |
1 |
Gaździak Kacper |
SMS Zakopane |
1998 |
Senior |
M |
3180 |
15 |
93 |
Dudziak Jordan |
SBRT |
1990 |
Senior |
M |
3160 |
16 |
14 |
Wojtaszek Mateusz |
SMS Zakopane |
2000 |
Senior |
M |
3110 |
17 |
3 |
Olishevski Viacheslav |
Ukraina |
1986 |
Senior |
M |
3040 |
18 |
106 |
Barnowski Przemek |
KS Chochołów |
1980 |
Senior |
M |
2910 |
19 |
112 |
Szeliga Dawid |
Klikuszowa |
1983 |
Senior |
M |
2875 |
20 |
104 |
Paradzisz Piotr |
ZSP Betlejem |
2000 |
Senior |
M |
2800 |
|
105 |
Pawlikowski Marek |
ZSP Betlejem |
2000 |
Senior |
M |
2800 |
22 |
101 |
Szczerba Bartłomiej |
Zakopane |
1981 |
Senior |
M |
2700 |
23 |
49 |
Baran Roman |
Witów |
1980 |
Senior |
M |
2650 |
24 |
114 |
Semberecki Marcin |
TG Sokół Zakopane |
1983 |
Senior |
M |
2645 |
25 |
47 |
Majerczyk Jakub |
Bukowina Tatrzańska |
1991 |
Senior |
M |
2210 |
26 |
44 |
Budrzeński Grzegorz |
Bukowina Tatrzańska |
1991 |
Senior |
M |
2090 |
27 |
103 |
Kiełtyka Kuba |
ZSP Betlejem |
2000 |
Senior |
M |
2075 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MĘŻCZYŹNI MASTERS |
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość/Klub/Szkoła |
Rok |
Kategoria |
Płeć |
Wynik [m] |
1 |
20 |
Ordzowiały Piotr |
Team Rapacz |
1967 |
Masters |
M |
2960 |
2 |
72 |
Kubin Ireneusz |
TG Sokół Zakopane |
1972 |
Masters |
M |
2900 |
3 |
45 |
Dyk Mariusz |
Zakopane |
1972 |
Masters |
M |
2840 |
4 |
96 |
Gąsienica Roj Tomasz |
Zakopane |
1972 |
Masters |
M |
2530 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MĘŻCZYŹNI WETERAN 1 |
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość/Klub/Szkoła |
Rok |
Kategoria |
Płeć |
Wynik [m] |
1 |
58 |
Winiarski Adam |
KS Chochołów |
1966 |
Weteran 1 |
M |
3380 |
2 |
99 |
Behounek Leszek |
TG Sokół Zakopane |
1959 |
Weteran 1 |
M |
3090 |
3 |
104 |
Ślaga Dariusz |
KS Chochołów, Ski Aderol Team |
1965 |
Weteran 1 |
M |
3070 |
4 |
70 |
Kułach Maciej |
Zakopane |
1965 |
Weteran 1 |
M |
2950 |
5 |
56 |
Jania Bogusław |
Zakopane |
1966 |
Weteran 1 |
M |
2790 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MĘŻCZYŹNI WETERAN 2 |
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość/Klub/Szkoła |
Rok |
Kategoria |
Płeć |
Wynik [m] |
1 |
103 |
Mucha Edward |
Limanowa |
1954 |
Weteran 2 |
M |
2910 |
2 |
112 |
Kołodziejczyk Roman |
Zakopane |
1951 |
Weteran 2 |
M |
2615 |
3 |
23 |
Stec Włodzimierz |
Zakopane |
1953 |
Weteran 2 |
M |
2460 |
|
««
Powrót do listy wiadomości
|
|
|
|