Odmłodzony bowiem w 3/4 składający się z juniorów skład KS Zakopane wygrał 2-0 z Heleną Nowy Sącz.. Orkan Raba Wyżna u siebie pokonał Orła Wojnarową 4-0 a remisy odnotowały drużyny Orawy Jabłonka oraz Jarmuty Szczawnica
KS Zakopane - Helena Nowy Sącz 2-0 (2-0)
Bramki 1-0 Chrobak 21', 2-0 Kasperczyk 41"
KS Zakopane :
Dziedzic, Floryn, Stalmach, Szajna, Stopka, Bobak-57' S. Staszel, Chrobak, Drabik, K. Bartos-57' W. Staszel, Ogiela-46' Pawlikowski, Kasperczyk-74' Babicz
Helena
Piwowar, Glaskowski, Bocheński-82' Kostecki, Torres, Pieńko, Słowik, Zięcina, Gryzło-78' Skrzypiec, Kumor, Nowak, Maciaszek
Jarmuta Szczawnica – Olimpia Pisarzowa 1:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Talarczyk 71, 1:1 Baranowski 89.
Jarmuta: Gołdyn – Jasiurkowski, Diop, Ojrzanowski, Piszczek – Mlak ŻK (55 M. Pietrzak), Noworolnik, Kuziel (85 Ciesielka), Talarczyk (89 Mastalski), J. Pietrzak ZK – Mrówka.
Olimpia: Tomasik – Olszanecki, Szkaradek, Koralik ŻK, Nawalaniec – Wańczyk ŻK, Pociecha, Tumidaj, Korcz ŻK (77 Smoleń) – Kubicki, Kordeczka (77 Baranowski).
Orawa Jabłonka – Zalesianka Zalesie 3:3 (1:2)
Bramki: 1:0 P. Zubrzycki 41, 1:1 Kurzeja 42, 1:2 Kurzeja 43, 1:3 Kurzeja 67, 2:3 Stasiak 82, 3:3 Andrasiak 90 z karnego.
Orawa: T. Zubrzycki – Dworszczak (46 Paczuski ŻK), W. Zahora, Smutek (68 Szczerba), Jazowski ŻK – Brząkała ŻK (68 Andrasiak), T. Zahora, Kasprzak, P. Zubrzycki – Stasiak, Stehura.
Zalesianka: Piksa – A. Ubik, Gancarczyk, Sukiennik, R. Ubik – P. Opoka, K. Opoka, Franczyk (84 Piotr Gromala), Augustyn, Koszut (90 Paweł Gromala) – Kurzeja ŻK.
Orkan Raba Wyżna – Orzeł Wojnarowa 4:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Filipek 43, 2:0 Filipek 53, 3:0 Pluta 70, 4:0 K. Traczyk 88.
Orkan: D. Możdżeń – Lenart (70 Ł. Rapta), Skwarek ŻK, ŻK, CZK 66, R. Możdżeń, Świder – Gromczak (85 H. Bochnak), Skawski, Teper ŻK, Pluta – Kasiniak (58 K. Traczyk), Filipek ŻK.
Orzeł: Miłkowski – T. Mędoń (78 Sus), Grzyb, Chronowski, Szczerba – Apryjasz, Szczepanik, W. Mędoń (80 Baran), Nowak – M. Mędoń ŻK, ŻK, CZK 66, Olszewski.
W innych meczach 8 kolejki - 24-25 września
Sokół Słopnice - Płomień Limanowa 3-0
Sandecja II Nowy Sącz - Gród Podegrodzie 5-3
LKS Szaflary - Łosoś Łososina Dolna 4-0
Kolejarz Stróże - AKS Ujanowice 4-1
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Sandecja II Nowy Sącz |
8 |
21 |
7 |
0 |
1 |
33-14 |
2. |
Sokół Słopnice |
8 |
19 |
6 |
1 |
1 |
26-7 |
3. |
LKS Szaflary |
8 |
19 |
6 |
1 |
1 |
19-7 |
4. |
Olimpia Pisarzowa |
8 |
17 |
5 |
2 |
1 |
17-8 |
5. |
Kolejarz Stróże |
7 |
16 |
5 |
1 |
1 |
20-14 |
6. |
Jarmuta Szczawnica |
8 |
15 |
4 |
3 |
1 |
22-11 |
7. |
KS Zakopane |
6 |
12 |
3 |
3 |
0 |
14-4 |
8. |
Płomień Limanowa |
8 |
11 |
3 |
2 |
3 |
14-14 |
9. |
Orkan Raba Wyżna |
8 |
10 |
3 |
1 |
4 |
16-13 |
10. |
Gród Podegrodzie |
8 |
10 |
3 |
1 |
4 |
19-26 |
11. |
Zalesianka Zalesie |
7 |
9 |
2 |
3 |
2 |
19-17 |
12. |
Orawa Jabłonka |
8 |
5 |
1 |
2 |
5 |
6-18 |
13. |
Orzeł Wojnarowa |
8 |
5 |
1 |
2 |
5 |
7-22 |
14. |
Helena Nowy Sącz |
8 |
4 |
1 |
1 |
6 |
6-24 |
15. |
Łosoś Łososina Dolna |
8 |
1 |
0 |
1 |
7 |
4-24 |
16. |
AKS Ujanowice |
8 |
0 |
0 |
0 |
8 |
7-26 |
Kolejka 9 - 1-2 października
AKS Ujanowice - Jarmuta Szczawnica 2 października, 16:00
Orzeł Wojnarowa - Kolejarz Stróże 2 października, 16:00
Zalesianka Zalesie - Orkan Raba Wyżna 2 października, 15:00
Helena Nowy Sącz - Orawa Jabłonka 1 października, 15:30
Łosoś Łososina Dolna - KS Zakopane 1 października, 16:00
Gród Podegrodzie - LKS Szaflary 12 października, 15:30
Płomień Limanowa - Sandecja II Nowy Sącz 1 października, 15:30
Olimpia Pisarzowa - Sokół Słopnice 2 października, 15:00