23 kwietnia br wiosenną rundę rozpoczęli piłkarze Podhalańskiej B klasy
Grupa I
Kolejka 13 - 23-24 kwietnia
Wisła Czarny Dunajec - Skawianin Skawa 3-2
Podgórki Krauszów - Delta Pieniążkowice 0-5
Luboń Skomielna Biała - Krokus Pyzówka 0-3 WO
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Wierchy Lasek 24 kwietnia, 14:00
Janosik Sieniawa - Lepietnica Klikuszowa 3-0 WO
Skałka Rogoźnik - Bystry Nowe Bystre 8-0
Tabela Grupa I
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
|
1. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
13 |
30 |
10 |
0 |
3 |
47-23 |
|
2. |
Skałka Rogoźnik |
13 |
30 |
10 |
0 |
3 |
48-14 |
|
3. |
Wierchy Lasek |
13 |
29 |
9 |
2 |
2 |
38-18 |
|
4. |
Wisła Czarny Dunajec |
13 |
29 |
9 |
2 |
2 |
48-18 |
|
5. |
Delta Pieniążkowice |
13 |
26 |
8 |
2 |
3 |
35-24 |
|
6. |
Janosik Sieniawa |
13 |
25 |
8 |
1 |
4 |
37-24 |
|
7. |
Podgórki Krauszów |
13 |
16 |
5 |
1 |
7 |
31-43 |
|
8. |
Skawianin Skawa |
13 |
11 |
3 |
2 |
8 |
37-48 |
|
9. |
Krokus Pyzówka |
13 |
8 |
2 |
2 |
9 |
22-51 |
|
10. |
Bystry Nowe Bystre |
13 |
5 |
1 |
2 |
10 |
23-56 |
|
11. |
Lepietnica Klikuszowa |
13 |
10 |
3 |
1 |
9 |
19-36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lepietnica Klikuszowa i Luboń Skomielna Biała wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
Następna 14 kolejka - 30 kwietnia-1 maja
Skawianin Skawa - Skałka Rogoźnik 30 kwietnia, 17:00
Bystry Nowe Bystre - Janosik Sieniawa 1 maja, 11:00
Lepietnica Klikuszowa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Wierchy Lasek - Luboń Skomielna Biała
Krokus Pyzówka - Podgórki Krauszów 1 maja, 11:00
Delta Pieniążkowice - Wisła Czarny Dunajec 1 maja, 11:00
Grupa II
Kolejka 13 - 23-24 kwietnia
Pauza: Husarz Łapsze Wyżne.
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-0 Spisz Krempachy 3-0
Przełęcz Łopuszna - Asy Zakopane 1-0
Spływ Sromowce Wyżne - ZOR Frydman 0-0
Łęgi Nowa Biała - Gorc Ochotnica 0-6
Grel Trute - Gronik Gronków 0-3
TABELA
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Przełęcz Łopuszna |
12 |
32 |
10 |
2 |
0 |
60-11 |
2. |
Gronik Gronków |
12 |
31 |
10 |
1 |
1 |
53-10 |
3. |
Gorc Ochotnica |
12 |
26 |
8 |
2 |
2 |
47-14 |
4. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
12 |
21 |
7 |
0 |
5 |
38-20 |
5. |
Asy Zakopane |
12 |
16 |
5 |
1 |
6 |
21-20 |
6. |
Spisz Krempachy |
12 |
15 |
4 |
3 |
5 |
27-31 |
7. |
Grel Trute |
12 |
14 |
4 |
2 |
6 |
22-32 |
8. |
Husarz Łapsze Wyżne |
11 |
9 |
3 |
0 |
8 |
7-23 |
9. |
Łęgi Nowa Biała |
11 |
8 |
2 |
2 |
7 |
7-10 |
10. |
ZOR Frydman |
11 |
8 |
2 |
2 |
7 |
3-14 |
11. |
Spływ Sromowce Wyżne |
11 |
4 |
1 |
1 |
9 |
2-28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Następna 14 kolejka - 30 kwietnia-1 maja
Pauza: Przełęcz Łopuszna.
Spisz Krempachy - Grel Trute 1 maja, 14:00
Gronik Gronków - Łęgi Nowa Biała 1 maja, 17:00
Gorc Ochotnica - Spływ Sromowce Wyżne 30 kwietnia, 17:00
ZOR Frydman - Husarz Łapsze Wyżne 1 maja, 11:00
Asy Zakopane - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1 maja, 17:00