26 stycznia br na trasach biegowych pod średnią Krokwią rozegrana została pierwsza edycja XLV SLSZ w biegach narciarskich. Na starcie stanęło 75 dziewcząt i chłopców, sklasyfikowanych w kategoriach wiekowych w Igrzyskach Dzieci, Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i Licealiadzie.
|
|
Igrzyska Dzieci |
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczynki 2014 i mł. |
1 km |
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Szkoła |
Czas biegu |
1 |
Stopka |
Wiktoria |
SPMS Zakopane |
00:06:37,0 |
2 |
Wysocka |
Maja |
SP4 Zakopane |
00:09:17,3 |
3 |
Trebunia |
Zofia |
SP4 Zakopane |
00:09:25,8 |
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2014 i mł. |
1 km |
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Szkoła |
Czas biegu |
1 |
Mendel |
Szymon |
SPMS Zakopane |
00:06:24,6 |
2 |
Bernacki |
Franciszek |
SPMS Zakopane |
00:06:43,6 |
3 |
Migiel |
Michał |
SP4 Zakopane |
00:06:53,4 |
4 |
Nowaczyk |
Kacper |
SPMS Zakopane |
00:06:58,0 |
5 |
Łukaszczyk |
Maciej |
SP4 Zakopane |
00:07:20,9 |
6 |
Topór |
Jan |
SP Dzianisz |
00:09:56,7 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2012-2013 |
1 km |
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Szkoła |
Czas biegu |
1 |
Michniak |
Wiktoria |
SP Dzianisz |
00:04:51,7 |
2 |
Gruszka |
Joanna |
SP Dzianisz |
00:04:51,8 |
3 |
Niźnik |
Maria |
SP Witów |
00:05:47,7 |
4 |
Klimecka |
Aleksandra |
SPMS Zakopane |
00:06:25,0 |
5 |
Krzysiak |
Barbara |
SP Dzianisz |
00:06:33,4 |
6 |
Suchowian |
Małgorzata |
SPMS Zakopane |
00:06:51,7 |
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2012-2013 |
1 km |
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Szkoła |
Czas biegu |
1 |
Stachoń |
Alan |
SPMS Zakopane |
00:04:36,9 |
2 |
Górniak |
Józef |
PKSP Zakopane |
00:04:46,4 |
3 |
Kukulak |
Grzegorz |
SP Dzianisz |
00:05:43,7 |
4 |
Gąsienica |
Andrzej |
SP Sierockie |
00:06:21,3 |
5 |
Chowaniec-Bombac |
Daniel |
SP4 Zakopane |
00:06:43,8 |
6 |
Ciężkal - Niedziałek |
Jakub |
SPMS Zakopane |
00:06:44,3 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2010-2011 |
2,5 km |
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Szkoła |
Czas biegu |
1 |
Michniak |
Marta |
SP Dzianisz |
00:08:21,8 |
2 |
Cudzich |
Izabela |
SP Sierockie |
00:14:30,1 |
3 |
Chrast |
Weronika |
SP Sierockie |
00:15:04,0 |
4 |
Szczepaniak-Sywarny |
Wiktoria |
SP Witów |
00:15:05,9 |
5 |
Zapotoczna |
Klaudia |
SP Sierockie |
00:15:25,7 |
6 |
Wójciak |
Maja |
PKSP Zakopane |
00:15:49,0 |
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2010-2011 |
2,5 km |
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Szkoła |
Czas biegu |
1 |
Ogórek |
Bartłomiej |
SP Witów |
00:08:40,1 |
2 |
Pabin |
Jakub |
SP Dzianisz |
00:08:47,2 |
3 |
Ogórek |
Piotr |
SP Witów |
00:09:16,6 |
4 |
Jarząbek |
Kamil |
SP Sierockie |
00:09:20,4 |
5 |
Gąsienica |
Adrian |
SP Sierockie |
00:10:56,3 |
6 |
Gruszka |
Grzegorz |
SP Dzianisz |
00:11:42,8 |
|
|
|
|
|
|
|
Igrzyska Młodzieży Szkolnej |
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2008-2009 |
2,5 km |
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Szkoła |
Czas biegu |
1 |
Bobak |
Zuzanna |
SP Sierockie |
00:14:03,7 |
2 |
Dębińska |
Maria |
SP4 Zakopane |
00:16:26,3 |
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2008-2009 |
2,5km |
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Szkoła |
Czas biegu |
1 |
Łowisz |
Walenty |
SP Sierockie |
00:13:18,3 |
2 |
Kurkowski |
Sebastian |
PKSP Zakopane |
00:16:08,6 |
3 |
Karpiel |
Mateusz |
PKSP Zakopane |
00:16:30,9 |
4 |
Chyc-Kuros |
Dawid |
SP4 Zakopane |
00:18:04,7 |
|
|
|
|
|
|
|
Licealiada |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2003 i mł |
2,5 km |
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Szkoła |
Czas biegu |
1 |
Bobak |
Aleksandra |
ZSB Zakopane |
00:08:41,2 |
2 |
Wesołowska |
Anastazja |
ZSH-T Zakopane |
00:12:13,7 |
3 |
Słaby |
Joanna |
ZSH-T Zakopane |
00:13:03,9 |
4 |
Leśniak |
Blanca |
ZSH-T Zakopane |
00:13:40,7 |
5 |
Niżnik |
Anna |
ZSH-T Zakopane |
00:16:40,4 |
6 |
Chowaniec |
Patrycja |
ZSH-T Zakopane |
00:17:21,5 |
|
Chłopcy 2003 imł |
2.5 km |
|
|
M |
Nazwisko |
Imię |
Szkoła |
Czas biegu |
1 |
Budz |
Szymon |
ZSH-T Zakopane |
00:08:50,5 |
2 |
Głód |
Aleksander |
ZSH-T Zakopane |
00:08:50,7 |
3 |
Galica |
Jakub Mikołaj |
ZSH-T Zakopane |
00:08:59,3 |
4 |
Orawiec |
Kacper |
ZSB Zakopane |
00:09:17,8 |
5 |
Styrczula |
Klemens |
ZSH-T Zakopane |
00:09:25,2 |
6 |
Łojas |
Kacper |
ZSH-T Zakopane |
00:09:38,0 |
|