Poniżej przedstawiamy wyniki 12 kolejki Podhalańskiej B klasy
Grupa I
Kolejka 12 - 13-14 maja
Luboń Skomielna Biała - Krokus Pyzówka 8-0
Janosik Sieniawa - Delta Pieniążkowice 2-1
Skawianin Skawa - Wisła Czarny Dunajec 0-3
Skałka Rogoźnik - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-2
Podgórki Krauszów - Bystry Nowe Bystre 3-0 (wo)
Tabela
Klasa B 2022/2023, grupa: Podhale I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
|
1. |
Wisła Czarny Dunajec |
12 |
34 |
11 |
1 |
0 |
59-10 |
|
2. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
12 |
28 |
9 |
1 |
2 |
34-16 |
|
3. |
Janosik Sieniawa |
12 |
26 |
8 |
2 |
2 |
36-15 |
|
4. |
Delta Pieniążkowice |
12 |
20 |
6 |
2 |
4 |
41-30 |
|
5. |
Skawianin Skawa |
12 |
20 |
6 |
2 |
4 |
24-23 |
|
6. |
Luboń Skomielna Biała |
12 |
16 |
5 |
1 |
6 |
40-26 |
|
7. |
Skałka Rogoźnik |
12 |
13 |
4 |
1 |
7 |
22-22 |
|
8. |
Podgórki Krauszów |
12 |
8 |
2 |
2 |
8 |
22-36 |
|
9. |
Krokus Pyzówka |
12 |
3 |
1 |
0 |
11 |
14-74 |
|
10. |
Bystry Nowe Bystre |
12 |
6 |
2 |
0 |
10 |
11-51 |
|
Wisła Czarny Dunajec wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej i została przywrócona do rozgrywek w późniejszym terminie. |
Bystry Nowe Bystre wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
|
|
|
Następna kolejka 13 - 20-21 maja
Podgórki Krauszów - Luboń Skomielna Biała 20 maja, 18:00
Bystry Nowe Bystre - Skałka Rogoźnik
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Skawianin Skawa 20 maja, 17:30
Wisła Czarny Dunajec - Janosik Sieniawa 21 maja, 14:00
Delta Pieniążkowice - Krokus Pyzówka 21 maja, 11:00
Grupa II
Kolejka 12 - 13-14 maja
Pauza: Spływ Sromowce Wyżne, Gorc Ochotnica.
Łęgi Nowa Biała - Spisz Krempachy 2-1
KS Zakopane - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-1
Gronik Gronków - Bór II Dębno 4-1
Tabela
Klasa B 2022/2023, grupa: Podhale II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
KS Zakopane |
10 |
25 |
8 |
1 |
1 |
21-4 |
2. |
Gronik Gronków |
10 |
19 |
6 |
1 |
3 |
21-10 |
3. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
10 |
17 |
5 |
2 |
3 |
36-16 |
4. |
Bór II Dębno |
10 |
14 |
4 |
2 |
4 |
26-22 |
5. |
Gorc Ochotnica |
9 |
12 |
3 |
3 |
3 |
15-12 |
6. |
Spisz Krempachy |
10 |
11 |
3 |
2 |
5 |
20-28 |
7. |
Łęgi Nowa Biała |
9 |
10 |
3 |
1 |
5 |
17-18 |
8. |
Spływ Sromowce Wyżne |
8 |
0 |
0 |
0 |
8 |
0-46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Następna kolejka 13 - 20-21 maja
Pauza: Sokolica Krościenko nad Dunajcem, Spisz Krempachy.
Łęgi Nowa Biała - Gronik Gronków 21 maja, 11:00
Bór II Dębno - KS Zakopane 21 maja, 16:00
Gorc Ochotnica - Spływ Sromowce Wyżne 8 czerwca, 14:00