W miniony weekend wiosenną rundę rozpoczęły obydwie grupy Podhalańskiej B klasy
Poniżej wyniki oraz tabele.
Grupa I
Kolejka 10 - 20-21 kwietnia
Skałka Rogoźnik 3-0 Krokus Pyzówka 3-0 (wo)
Delta Pieniążkowice 3-4 Skawianin Skawa 3-4
Lawina Spytkowice 1-0 Janosik Sieniawa 1-0
Luboń Skomielna Biała 5-5 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 5-5
Unia Naprawa 8-2 Podgórki Krauszów 8-2
Tabela
Klasa B 2023/2024, grupa: Podhale I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Unia Naprawa |
10 |
28 |
9 |
1 |
0 |
39-15 |
2. |
Luboń Skomielna Biała |
10 |
22 |
7 |
1 |
2 |
39-16 |
3. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
10 |
20 |
6 |
2 |
2 |
46-17 |
4. |
Skawianin Skawa |
10 |
17 |
5 |
2 |
3 |
28-18 |
5. |
Skałka Rogoźnik |
10 |
17 |
5 |
2 |
3 |
24-15 |
6. |
Lawina Spytkowice |
10 |
15 |
4 |
3 |
3 |
25-13 |
7. |
Delta Pieniążkowice |
10 |
13 |
3 |
4 |
3 |
25-30 |
8. |
Podgórki Krauszów |
10 |
6 |
2 |
0 |
8 |
30-40 |
9. |
Janosik Sieniawa |
10 |
4 |
1 |
1 |
8 |
13-34 |
10. |
Krokus Pyzówka |
10 |
0 |
0 |
0 |
10 |
3-74 |
Krokus Pyzówka wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
|
|
|
Kolejka 11 - 27-28 kwietnia
Unia Naprawa - Delta Pieniążkowice 28 kwietnia, 16:00
Podgórki Krauszów - Luboń Skomielna Biała 28 kwietnia, 11:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Lawina Spytkowice 28 kwietnia, 16:00
Janosik Sieniawa - Krokus Pyzówka
Skałka Rogoźnik - Skawianin Skawa 28 kwietnia, 11:00
Grupa II
Kolejka 10 - 20-21 kwietnia
Pauza: Biali Biały Dunajec.
Gorc Ochotnica 5-0 KS II Zakopane 5-0
Spisz Krempachy 1-8 Watra II Białka Tatrzańska 1-8
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Gronik Gronków odwołany
Łęgi Nowa Biała - Spływ Sromowce Wyżne odwołany
Tabela
Klasa B 2023/2024, grupa: Podhale II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Watra II Białka Tatrzańska |
9 |
21 |
7 |
0 |
2 |
45-20 |
2. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
8 |
19 |
6 |
1 |
1 |
32-7 |
3. |
Gorc Ochotnica |
9 |
19 |
6 |
1 |
2 |
26-8 |
4. |
Gronik Gronków |
8 |
17 |
5 |
2 |
1 |
29-14 |
5. |
KS II Zakopane |
9 |
11 |
3 |
2 |
4 |
23-23 |
6. |
Spływ Sromowce Wyżne |
8 |
7 |
2 |
1 |
5 |
16-31 |
7. |
Spisz Krempachy |
9 |
7 |
2 |
1 |
6 |
15-42 |
8. |
Łęgi Nowa Biała |
8 |
6 |
2 |
0 |
6 |
19-33 |
9. |
Biali Biały Dunajec |
8 |
2 |
0 |
2 |
6 |
12-39 |
Kolejka 11 - 27-28 kwietnia
Pauza: Łęgi Nowa Biała.
Spływ Sromowce Wyżne - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 28 kwietnia, 17:00
Gronik Gronków - Spisz Krempachy 28 kwietnia, 11:00
Watra II Białka Tatrzańska - Gorc Ochotnica 28 kwietnia, 14:00
KS II Zakopane - Biali Biały Dunajec 28 kwietnia, 16:00