Poniżej przedstawiamy wyniki 13 kolejki obydwu grup Podhalańskiej B klasy.
Grupa I
Kolejka 13 - 11-12 maja
Luboń Skomielna Biała - Delta Pieniążkowice 4-2
Unia Naprawa - Lawina Spytkowice 0-3
Podgórki Krauszów - Krokus Pyzówka 3-0(wo)
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-6 Skawianin Skawa 0-6
Janosik Sieniawa 1-1 Skałka Rogoźnik
Tabela
Klasa B 2023/2024, grupa: Podhale I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Unia Naprawa |
13 |
34 |
11 |
1 |
1 |
47-23 |
2. |
Luboń Skomielna Biała |
13 |
28 |
9 |
1 |
3 |
49-22 |
3. |
Skawianin Skawa |
13 |
26 |
8 |
2 |
3 |
41-18 |
4. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
13 |
26 |
8 |
2 |
3 |
52-25 |
5. |
Lawina Spytkowice |
13 |
21 |
6 |
3 |
4 |
41-16 |
6. |
Skałka Rogoźnik |
13 |
18 |
5 |
3 |
5 |
26-22 |
7. |
Delta Pieniążkowice |
13 |
16 |
4 |
4 |
5 |
34-39 |
8. |
Podgórki Krauszów |
13 |
9 |
3 |
0 |
10 |
33-55 |
9. |
Janosik Sieniawa |
13 |
8 |
2 |
2 |
9 |
17-40 |
10. |
Krokus Pyzówka |
13 |
0 |
0 |
0 |
13 |
3-83 |
Krokus Pyzówka wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
|
|
|
|
Kolejka 14 - 18-19 maja
Delta Pieniążkowice - Janosik Sieniawa 18 maja, 17:30
Skałka Rogoźnik - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 18 maja, 17:00
Skawianin Skawa - Podgórki Krauszów 19 maja, 12:00
Krokus Pyzówka - Unia Naprawa
Lawina Spytkowice - Luboń Skomielna Biała 19 maja, 17:00
Grupa II
Kolejka 13 - 11-12 maja
Pauza: Sokolica Krościenko nad Dunajcem.
Łęgi Nowa Biała - Spisz Krempachy 0-0
Spływ Sromowce Wyżne - Gorc Ochotnica 1-3
Gronik Gronków - Biali Biały Dunajec 4-0
Watra II Białka Tatrzańska - KS II Zakopane 4-1
Tabela
Klasa B 2023/2024, grupa: Podhale II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
11 |
28 |
9 |
1 |
1 |
39-10 |
2. |
Watra II Białka Tatrzańska |
12 |
27 |
9 |
0 |
3 |
63-23 |
3. |
Gronik Gronków |
12 |
26 |
8 |
2 |
2 |
41-19 |
4. |
Gorc Ochotnica |
12 |
22 |
7 |
1 |
4 |
31-20 |
5. |
KS II Zakopane |
11 |
14 |
4 |
2 |
5 |
30-28 |
6. |
Spisz Krempachy |
12 |
11 |
3 |
2 |
7 |
20-41 |
7. |
Łęgi Nowa Biała |
11 |
10 |
3 |
1 |
7 |
23-34 |
8. |
Spływ Sromowce Wyżne |
12 |
10 |
3 |
1 |
8 |
22-44 |
9. |
Biali Biały Dunajec |
11 |
2 |
0 |
2 |
9 |
13-63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 14 - 18-19 maja
Pauza: Watra II Białka Tatrzańska.
KS II Zakopane - Gronik Gronków 19 maja, 11:00
Biali Biały Dunajec - Spływ Sromowce Wyżne 19 maja, 11:00
Gorc Ochotnica - Łęgi Nowa Biała 18 maja, 18:00
Spisz Krempachy - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 19 maja, 14:00
Reklama