Poniżej przedstawiamy wyniki weekendowych spotkań obydwu grup Podhalańskiej B klasy oraz tabele.
Grupa I
Kolejka 15 - 25-26 maja
Lawina Spytkowice - Delta Pieniążkowice 2-2
Luboń Skomielna Biała - Krokus Pyzówka 3-0(wo)
Unia Naprawa - Skawianin Skawa 1-4
Podgórki Krauszów - Skałka Rogoźnik 1-4
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Janosik Sieniawa 1-1
Tabela
Klasa B 2023/2024, grupa: Podhale I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
|
1. |
Unia Naprawa |
15 |
40 |
13 |
1 |
1 |
54-24 |
|
2. |
Luboń Skomielna Biała |
15 |
34 |
11 |
1 |
3 |
56-22 |
|
3. |
Skawianin Skawa |
15 |
32 |
10 |
2 |
3 |
48-19 |
|
4. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
15 |
27 |
8 |
3 |
4 |
55-30 |
|
5. |
Skałka Rogoźnik |
15 |
24 |
7 |
3 |
5 |
34-25 |
|
6. |
Lawina Spytkowice |
15 |
19 |
5 |
4 |
6 |
40-25 |
|
7. |
Delta Pieniążkowice |
15 |
18 |
4 |
6 |
5 |
38-43 |
|
8. |
Janosik Sieniawa |
15 |
10 |
2 |
4 |
9 |
20-43 |
|
9. |
Podgórki Krauszów |
15 |
9 |
3 |
0 |
12 |
34-62 |
|
10. |
Krokus Pyzówka |
15 |
0 |
0 |
0 |
15 |
3-89 |
|
Krokus Pyzówka wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 16 - 1-2 czerwca
Delta Pieniążkowice - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2 czerwca, 11:00
Janosik Sieniawa - Podgórki Krauszów 1 czerwca, 17:30
Skałka Rogoźnik - Unia Naprawa 1 czerwca, 17:00
Skawianin Skawa - Luboń Skomielna Biała 1 czerwca, 17:30
Krokus Pyzówka - Lawina Spytkowice
Grupa II
Kolejka 15 - 25-26 maja
Pauza: Spisz Krempachy.
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Gorc Ochotnica 2-0
Łęgi Nowa Biała - Biali Biały Dunajec 5-1
Spływ Sromowce Wyżne - KS II Zakopane 1-4
Gronik Gronków - Watra II Białka Tatrzańska 2-4
Tabela
Klasa B 2023/2024, grupa: Podhale II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
|
1. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
13 |
34 |
11 |
1 |
1 |
50-11 |
|
2. |
Watra II Białka Tatrzańska |
13 |
30 |
10 |
0 |
3 |
67-25 |
|
3. |
Gronik Gronków |
14 |
26 |
8 |
2 |
4 |
45-26 |
|
4. |
Gorc Ochotnica |
14 |
25 |
8 |
1 |
5 |
34-22 |
|
5. |
KS II Zakopane |
13 |
20 |
6 |
2 |
5 |
37-31 |
|
6. |
Łęgi Nowa Biała |
13 |
13 |
4 |
1 |
8 |
28-38 |
|
7. |
Spływ Sromowce Wyżne |
14 |
13 |
4 |
1 |
9 |
29-53 |
|
8. |
Spisz Krempachy |
13 |
11 |
3 |
2 |
8 |
21-50 |
|
9. |
Biali Biały Dunajec |
13 |
2 |
0 |
2 |
11 |
19-74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 16 - 1-2 czerwca
Pauza: Gronik Gronków.
Watra II Białka Tatrzańska - Spływ Sromowce Wyżne 2 czerwca, 11:00
KS II Zakopane - Łęgi Nowa Biała 2 czerwca, 16:00
Biali Biały Dunajec - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2 czerwca, 11:00
Gorc Ochotnica - Spisz Krempachy 1 czerwca, 17:00