|
|
Sport UM Zakopane
|
Otwarty turniej tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Zakopane 3 edycja
dodano: 9 Sierpnia 2024 (źródło: MOSiR Zakopane)
|
27 i 28 lipca na kortach w Parku Miejskim im J. Piłsudskiego rozegrano trzecią edycje tegorocznego Tornoieju o Puchar Burmistrza Zakopanego.
Poniżej przedstawiamy wyniki i aktualną klasyfikacje.
OTWARTY TURNIEJ TENISOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZAKOPANE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wyniki 3 turnieju 27-28.07.2024 |
|
|
|
|
|
ELIMINACJE |
|
|
|
|
|
GRZEGÓŁKA KRZYSZTOF |
WOLAK JAN |
3/6 6/3 10/8 |
|
|
MROSZCZAK ROBERT |
ŚWIĘTEK DARIUSZ |
|
|
|
PUŁAWSKI TADEUSZ |
POLAŃSKI BOGDAN |
6/4 6/7 12/10 |
|
|
ŻYLUK AREK |
DZIUBASEK PAWEŁ |
6/3 6/3 |
|
|
GACH DOMINIK |
MROWCA ROBERT |
7/5 4/6 10/8 |
|
|
PIOTROWSKI MATEUSZ |
ZELL ŁUKASZ |
6/3 6/3 |
|
|
ZIĘBA PRZEMEK |
ZABŁOCKI JASIEK |
6/2 6/2 |
|
|
KASPERCZYK KUBA |
BABIARZ KRZYSZTOF |
6/3 6/4 |
|
|
PIOTROWSKI DAMIAN |
NAWALANIEC ŁUKASZ |
6/4 6/4 |
|
|
JANIA BOGDAN |
PILCH KAROL |
6/4 7/5 |
|
|
GŁĘBIK FRANCISZEK |
KRÓL ROBERT |
3/6 3/5 W/0 |
|
|
|
|
|
|
|
1/8 FINAŁU |
|
|
|
|
|
ŁABĘDŹ TOMASZ |
GRZEGÓŁKA KRZYSZTOF |
6/2 6/3 |
|
|
MROSZCZAK ROBERT |
PUŁAWSKI TADEUSZ |
6/2 6/2 |
|
|
KUDLA SŁAWOMIR |
ŻYLUK AREK |
6/2 6/2 |
|
|
GACH DOMINIK |
MAJCHER MATEUSZ |
6/4 6/4 |
|
|
GAWIN MARCIN |
PIOTROWSKI MATEUSZ |
7/5 3/6 8/10 |
|
|
KASPERCZYK KUBA |
ZIĘBA PRZEMEK |
7/5 6/3 |
|
|
PIOTROWSKI DAMIAN |
JANIA BOGDAN |
6/3 6/2 |
|
|
KUNC ŁUKASZ |
GŁĘBIK FRANCISZEK |
6/2 6/2 |
|
|
|
|
|
|
|
ĆWIERĆFINAŁ |
|
|
|
|
|
ŁABĘDŹ TOMASZ |
MROSZCZAK ROBERT |
6/2 6/3 |
|
|
GACH DOMINIK |
KUDLA SŁAWOMIR |
7/5 6/3 |
|
|
KASPERCZYK KUBA |
GAWIN MARCIN |
2/6 7/6 10/5 |
|
|
KUNC ŁUKASZ |
PIOTROWSKI DAMIAN |
4/6 7/5 10/5 |
|
|
|
|
|
|
|
PÓŁFINAŁ |
|
|
|
|
|
ŁABĘDŹ TOMASZ |
GACH DOMINIK |
6/3 6/4 |
|
|
KUNC ŁUKASZ |
KASPERCZYK KUBA |
7/6 6/7 10/8 |
|
|
|
|
|
|
|
FINAŁ |
|
|
|
|
|
KUNC ŁUKASZ |
ŁABĘDŹ TOMASZ |
6/3 6/4 |
|
|
|
|
|
|
|
Klasyfikacja po TRZECIM turnieju |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miejsce |
Nazwisko i Imię |
I Turniej |
II Turniej |
III Turniej |
IV Turniej |
Suma |
1 |
KUNC ŁUKASZ |
|
20 |
24 |
|
44 |
|
ŁABĘDŹ TOMASZ |
8 |
16 |
20 |
|
44 |
3 |
BARTMAN MACIEJ |
16 |
16 |
|
|
32 |
4 |
SZCZEPEK TOMASZ |
|
24 |
|
|
24 |
|
TELEGA ROBERT |
24 |
|
|
|
24 |
6 |
CHYC TOMASZ |
20 |
|
|
|
20 |
|
GAWIN MARCIN |
8 |
4 |
8 |
|
20 |
|
MAJCHER MATEUSZ |
16 |
|
4 |
|
20 |
9 |
KUDLA SŁAWEK |
|
8 |
8 |
|
16 |
|
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ |
8 |
8 |
|
|
16 |
|
GACH DOMINIK |
|
|
16 |
|
16 |
|
KASPERCZYK KUBA |
|
|
16 |
|
16 |
13 |
BABIARZ KRZYSZTOF |
4 |
4 |
4 |
|
12 |
|
PŁYWACZ MACIEJ |
4 |
8 |
|
|
12 |
15 |
BACHLEDA JAN |
|
8 |
|
|
8 |
|
DULCZEWSKI PAWEŁ |
8 |
|
|
|
8 |
|
KWADRYS JAKUB |
4 |
4 |
|
|
8 |
|
NAWALANIEC ŁUKASZ |
4 |
|
4 |
|
8 |
|
PILCH KAROL |
|
4 |
4 |
|
8 |
|
POLAŃSKI BOGDAN |
4 |
|
4 |
|
8 |
|
ŚWIĘTEK DARIUSZ |
|
4 |
4 |
|
8 |
|
WOLAK JAN |
|
4 |
4 |
|
8 |
|
ZIĘBA PRZEMEK |
|
4 |
4 |
|
8 |
|
MROSZCZAK ROBERT |
|
|
8 |
|
8 |
|
PIOTROWSKI DAMIAN |
|
|
8 |
|
8 |
26 |
BOCHENEK MARIUSZ |
4 |
|
|
|
4 |
|
HEŁDAK DAMIAN |
4 |
|
|
|
4 |
|
KACZMARCZYK BARTŁOMIEJ |
|
4 |
|
|
4 |
|
SUŁKOWSKI GRZEGORZ |
|
4 |
|
|
4 |
|
SZOPIŃSKI MATEUSZ |
4 |
|
|
|
4 |
|
GRZEGÓŁKA KRZYSZTOF |
|
|
4 |
|
4 |
|
PUŁAWSKI TADEUSZ |
|
|
4 |
|
4 |
|
ŻYLUK AREK |
|
|
4 |
|
4 |
|
PIOTROWSKI MATEUSZ |
|
|
4 |
|
4 |
|
JANIA BOGDAN |
|
|
4 |
|
4 |
|
GŁĘBIK FRANCISZEK |
|
|
4 |
|
4 |
|
DZIUBASEK PAWEŁ |
|
|
4 |
|
4 |
|
MROWCA ROBERT |
|
|
4 |
|
4 |
|
ZELL ŁUKASZ |
|
|
4 |
|
4 |
|
ZABŁOCKI JAN |
|
|
4 |
|
4 |
|
KRÓL ROBERT |
|
|
4 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
««
Powrót do listy wiadomości
|
|
|
|