START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

LOTOS CUP
LOTOS Cup 2022: Dwa zwycięstwa dla TS Wisły Zakopane w KN
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Kombinatorzy norwescy zakończyli rywalizację w II edycji zawodów LOTOS Cup w Zakopanem, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Wśród dwuboistów najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci klubu TS Wisła Zakopane, którzy triumfowali w dwóch kategoriach wiekowych: Młodzik i Junior Młodszy. 
( 25 Stycznia 2022)
Rozdano medale II edycji zawodów LOTOS Cup 2022
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Skoczkowie narciarscy zakończyli zmagania w II edycji zawodów LOTOS Cup, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - LOTOS Szukamy Następców Mistrza. W piątek i w sobotę na Kompleksie Średniej Krokwi im. Bronisława Czecha w Zakopanem rozegrane zostały dwa konkursy skoków narciarskich, w których najwięcej złotych medali wywalczyli reprezentanci zakopiańskiego AZS-u. Skoczkowie z tego klubu pięciokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium.
( 23 Stycznia 2022)
Śnieżne zawody LOTOS Cup w Zakopanem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Skoczkowie narciarscy rozpoczęli zmagania w II edycji zawodów LOTOS Cup, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - LOTOS Szukamy Następców Mistrza. W piątek na Kompleksie Średniej Krokwi w Zakopanem rozegrany został pierwszy konkurs skoków. Ze względu na zbyt silny wiatr rywalizacja młodszych oraz starszych kategorii wiekowych odbyła się na skoczni HS-70.
( 22 Stycznia 2022)
II edycja zawodów LOTOS Cup w Zakopanem - komunikat organizacyjny
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Od 21 do 23 stycznia w Zakopanem odbywać się będzie II edycja zawodów LOTOS Cup, które rozgrywane w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Arenami zmagań po raz drugi tej zimy będzie: Kompleks Średniej Krokwi im. Bronisław Czecha oraz trasy biegowe Centralnego Ośrodka Sportu. 
( 20 Stycznia 2022)
LOTOS Cup Kids: deszczowe i mgliste zawody w Wiśle
(żródło: A.Karczewska PZN)

 30 grudnia 2021 roku najmłodsi narciarze zakończyli rywalizację w drugiej edycji zawodów LOTOS Cup Kids, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „LOTOS Szukamy Następców Mistrza”. Drugiego dnia zmagań zawodnicy walczyli o medale na kompleksie skoczni narciarskich w Wiśle-Centrum oraz trasach biegowych na Kubalonce. W czwartkowych zawodach najwięcej medali zdobyli zawodnicy z Klubu Sportowego Chochołów, którzy w sumie aż dziewięciokrotnie stawali na podium zawodów w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. 
( 31 Grudnia 2021)
Inauguracja II edycji LOTOS Cup Kids w Wiśle
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W środę, 29 grudnia odbyła się druga edycja zawodów LOTOS Cup Kids, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Nastepców Mistrza". Najmłodsi zawodnicy walczyli o medale w zawodach LOTOS Cup Kids na kompleksie skoczni narciarskich w Wiśle-Centrum
( 29 Grudnia 2021)
Za nami inauguracja XVIII edycji Programu LOTOS Cup
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Narciarze rozpoczęli rywalizację w XVIII w historii edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „LOTOS Szukamy Następców Mistrza”. Przez ostatnie cztery dni arenami zmagań w walce o medale zawodów LOTOS Cup i LOTOS Cup Kids były obiekty Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.
( 20 Grudnia 2021)
Letnia rywalizacja w zawodach LOTOS Cup dobiegła końca
(żródło: skijumping.pl)

 W pierwszy weekend października w Zakopanem odbyły się ostatnie tego lata zawody LOTOS Cup, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - „LOTOS Szukamy Następców Mistrza”. Arenami zmagań czwartej, letniej edycji LOTOS Cup były trasy nartorolkowe Centralnego Ośrodka Sportu oraz kompleks Średniej Krokwi w Zakopanem.
( 12 Października 2021)
Cztery zwycięstwa klubu LKS Klimczok Bystra na zakończenie III edycji w Zakopanem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 III letnia edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza" dobiegła końca. W niedzielnych zawodach LOTOS Cup w Zakopanem najlepiej zaprezentowali się narciarze z klubu LKS Klimczok Bystra, którzy czterokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium. Złote medale dla tego klubu wywalczyli: Jan Habdas, Kacper Tomasiak i dwukrotnie Tymoteusz Dyduch.   W galerii fotoreportaż
( 14 Września 2021)
Zawody LOTOS Cup powróciły do Zakopanego
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Po dłuższej przerwie zawody Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza" powróciły do Zakopanego. W drugi weekend września na zmodernizowanym kompleksie Średniej Krokwi w Zakopanem odbywa się III letnia edycja. Po raz ostatni uczestnicy zawodów LOTOS Cup rywalizowali na obiektach w Zakopanem w sezonie 2018/2019.   W galerii fotoreportaż
( 12 Września 2021)
Dwuboiści zainaugurowali III letnią edycję LOTOS Cup w Zakopanem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Dwuboiści rozpoczęli rywalizację w III letniej edycji zawodów LOTOS Cup, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". W piątek na trasach nartorolkowych Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem uczestnicy walczyli w biegu do kombinacji norweskiej ze startu wspólnego.
( 11 Września 2021)
Kombinatorzy norwescy walczyli na trasach w Jasienicy
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Biegi do kombinacji norweskiej zakończyły zmagania uczestników zawodów LOTOS Cup w drugiej letniej edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". W niedzielne przedpołudnie dwuboiści walczyli na trasach biegowych w Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefie Ekonomicznej.   W galerii fotoreportaż
( 23 Sierpnia 2021)
Skoczkowie zainaugurowali w Szczyrku II letnią edycję LOTOS Cup
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W piątek, 20 sierpnia 2021 roku skoczkowie narciarscy rozpoczęli rywalizację w drugiej letniej edycji zawodów LOTOS Cup, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Tego dnia najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci klubu AZS Zakopane, którzy triumfowali w trzech kategoriach wiekowych: Młodziczka, Junior Młodszy i Senior.   W galerii fotoreportaż
( 21 Sierpnia 2021)
Skoki narciarskie, Kombinacja norweska i Biegi przełajowe BGK Ski LOTOS Cup – Puchar Wakacji - Runda 1 – Projekt na medal rozpoczęte.
(żródło: )

 Krajowa czołówka najmłodszych skoczków i wielkie sportowe emocje na Kompleksie Skoczni Narciarskich Chochołów. Zawodnicy z Chochołowa kolejny raz zdominowali Skoki narciarskie i Kombinację norweską w poszczególnych kategoriach.
( 29 Czerwca 2021)
Inauguracja sezonu letniego w Szczyrku za nami!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Po raz czwarty w historii narciarze zainaugurowali sezon letnich startów w zawodach LOTOS Cup, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Pierwsza letnia edycja rozegrana została na kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków oraz trasach miejskich w Szczyrku.   W galerii fotoreportaż
( 22 Czerwca 2021)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022