START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

LOTOS CUP
Najmłodsi uczestnicy walczyli o medale LOTOS Cup Kids
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Na kompleksie skoczni narciarskich w Wiśle-Centrum oraz trasach biegowych na Jonidle odbyła się pierwsza letnia edycja zawodów LOTOS Cup Kids, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". 
( 21 Czerwca 2022)
Medaliści I letniej edycji LOTOS Cup 2022 w kombinacji norweskiej
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Rywalizacja dwuboistów na trasach biegowych w Szczyrku zakończyła zmagania w I letniej edycji zawodów LOTOS Cup 2022, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Tego dnia najwięcej medali zdobyli reprezentanci TS Wisły Zakopane, którzy czterokrotnie stawali na podium zawodów. 
( 16 Czerwca 2022)
LOTOS Cup 2022: Cztery medale dla LKS Klimczok Bystra
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Drugiego dnia zmagań w zawodach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - LOTOS Szukamy Następców Mistrza o medale rywalizowali skoczkowie narciarscy. Najwięcej krążków tego dnia zdobyli reprezentancie klubu LKS Klimczok Bystra, którzy czterokrotnie stawali na podium zawodów. 
( 15 Czerwca 2022)
LOTOS Cup 2022: Skoczkowie narciarscy zainaugurowali sezon letni
(żródło: A.Karczewska PZN)

 13 czerwca 2022 roku odbyły się pierwsze tego lata zawody Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Inauguracja sezonu letniego miała miejsce na Kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku. Tego dnia najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci klubu LKS Klimczok Bystra, którzy dwukrotnie stanęli na najwyższym stopniu podium. 
( 15 Czerwca 2022)
Uroczyste podsumowanie XVIII edycji LOTOS Cup
(żródło: A.Karczewska PZN)

 29 maja 2022 roku w auli Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbyło się uroczyste podsumowanie XVIII edycji zawodów LOTOS Cup, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „LOTOS Szukamy Następców Mistrza”. Tego dnia nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy minionego sezonu, najlepsze kluby oraz trenerzy, którzy stoją za sukcesami następców mistrza. 
( 31 Maja 2022)
Laureaci XVIII edycji Programu LOTOS Cup
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Grupa LOTOS od blisko 20 lat wspiera rozwój skoków narciarskich, kombinacji norweskiej i biegów narciarskich w Polsce jako Generalny Sponsor Polskiego Narciarstwa. Dzięki współpracy Polskiego Związku Narciarskiego z Grupą LOTOS w 2004 roku powstał Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „LOTOS Szukamy Następców Mistrza”, który jest największym sportowo-społecznym przedsięwzięciem w historii polskiego sportu. Tej zimy odbyła się już XVIII edycja cyklu LOTOS Cup w skokach narciarskich i XII w kombinacji norweskiej. Po raz trzeci rozegrane zostały także zawody w ramach LOTOS Cup Kids.
( 23 Kwietnia 2022)
LOTOS Cup: Skoczkowie narciarscy zakończyli sezon zimowy
(żródło: A.Karczewska PZN)

 16 marca 2022 roku na Kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku rozegrany został finałowy konkurs zawodów LOTOS Cup, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Najwięcej zwycięstw w ostatnim tej zimy konkursie odnieśli reprezentanci zakopiańskiego AZS-u, którzy trzykrotnie stawali na najwyższym stopniu podium.
( 19 Marca 2022)
Medaliści finałowych zawodów LOTOS Cup Kids
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W poniedziałek, 14 marca 2022 roku odbyły się finałowe zawody dla najmłodszych uczestników Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Nastepców Mistrza". W ostatnich tej zimy zawodach LOTOS Cup Kids wystartowała najlepsza "30" rankingu w kategorii Chłopiec oraz skoczkinie i kombinatorki norweskie z kategorii Dziewczynka. Arenami zmagań była skocznia HS-44 w Szczyrku oraz trasy biegowe Kubalonki. 
( 19 Marca 2022)
Finałowe zawody LOTOS Cup 2022 na Kubalonce
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Duwboiści zakończyli rywalizację w tegorocznej edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Ostatnie tej zimy zawody LOTOS Cup rozegrane zostały na trasach biegowych Kubalonki. 
( 19 Marca 2022)
LOTOS Cup: wietrzne zawody w Beskidach
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Uczestnicy Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza" zakończyli rywalizację w III tej zimy edycji zawodów LOTOS Cup. W sobotę, 19 lutego na trasach biegowych Kubalonki odbył się bieg do kombinacji norweskiej, a w niedzielę rozegrane zostały zawody w skokach narciarskich.
( 21 Lutego 2022)
LOTOS Cup 2022: Dwa zwycięstwa dla TS Wisły Zakopane w KN
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Kombinatorzy norwescy zakończyli rywalizację w II edycji zawodów LOTOS Cup w Zakopanem, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Wśród dwuboistów najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci klubu TS Wisła Zakopane, którzy triumfowali w dwóch kategoriach wiekowych: Młodzik i Junior Młodszy. 
( 25 Stycznia 2022)
Rozdano medale II edycji zawodów LOTOS Cup 2022
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Skoczkowie narciarscy zakończyli zmagania w II edycji zawodów LOTOS Cup, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - LOTOS Szukamy Następców Mistrza. W piątek i w sobotę na Kompleksie Średniej Krokwi im. Bronisława Czecha w Zakopanem rozegrane zostały dwa konkursy skoków narciarskich, w których najwięcej złotych medali wywalczyli reprezentanci zakopiańskiego AZS-u. Skoczkowie z tego klubu pięciokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium.
( 23 Stycznia 2022)
Śnieżne zawody LOTOS Cup w Zakopanem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Skoczkowie narciarscy rozpoczęli zmagania w II edycji zawodów LOTOS Cup, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - LOTOS Szukamy Następców Mistrza. W piątek na Kompleksie Średniej Krokwi w Zakopanem rozegrany został pierwszy konkurs skoków. Ze względu na zbyt silny wiatr rywalizacja młodszych oraz starszych kategorii wiekowych odbyła się na skoczni HS-70.
( 22 Stycznia 2022)
II edycja zawodów LOTOS Cup w Zakopanem - komunikat organizacyjny
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Od 21 do 23 stycznia w Zakopanem odbywać się będzie II edycja zawodów LOTOS Cup, które rozgrywane w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Arenami zmagań po raz drugi tej zimy będzie: Kompleks Średniej Krokwi im. Bronisław Czecha oraz trasy biegowe Centralnego Ośrodka Sportu. 
( 20 Stycznia 2022)
LOTOS Cup Kids: deszczowe i mgliste zawody w Wiśle
(żródło: A.Karczewska PZN)

 30 grudnia 2021 roku najmłodsi narciarze zakończyli rywalizację w drugiej edycji zawodów LOTOS Cup Kids, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „LOTOS Szukamy Następców Mistrza”. Drugiego dnia zmagań zawodnicy walczyli o medale na kompleksie skoczni narciarskich w Wiśle-Centrum oraz trasach biegowych na Kubalonce. W czwartkowych zawodach najwięcej medali zdobyli zawodnicy z Klubu Sportowego Chochołów, którzy w sumie aż dziewięciokrotnie stawali na podium zawodów w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. 
( 31 Grudnia 2021)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022