Joasia Gawron czwarta w w Breitenberg- Rastbuchl.

Zawodniczka zakopiańskiej Wisły Joanna Gawron w minione sobotę i niedziele zajęła  dwukrotnie czwarte miejsce podczas 20 Miedzynarodowych zawodów w skokach na igielicie.
( 30 Czerwca 2009)
Polska Kadra A Skoczków w Zakopanem.

Do trenujacego  w Zakopanem pod okiem Hannu Lepistoe Adama Małysza dołaczyli we wtorek pozostali skoczkowie kadry A. W Zakopanem nieobecni są : kontuzjowany Stefan Hula oraz Rafał Śliż przebywający aktulanie na urlopie. Podczas zgrupowania w Zakopanem zawodnicy szlifują formę przed zbliżającymi się zawodami Pucharu Kontynentalnego w Velenje, które rozegrane zostaną 3 lipca.
( 24 Czerwca 2009)
Adam Małysz trenuje w Zakopanem

Adam Małysz pod okiem Hannu Lepistoe i Roberta Matei rozpoczął w poniedziałek treningi w Zakopanem. W planach treningowych jest m.in siłownia. Będa też zajęcia w hali sportowej i skoki na Wielkiej i Średniej Krokwi. W galerii kilka fot z poniedziałkowego treningu na hali!!!
( 22 Czerwca 2009)
Mistrzostwa Polski w skokach - drużynowy konkurs. Srebro dla TS Wisła Zakopane brąz dla Startu Krokiew .

W rozegeranym konkursie drużynowym skoków o Mistrzostwo Polski zwyciężył team Wisły Ustronianki na drugim miejscu wylądowali zawodnicy zakopiańskiej Wisły a trzecie wywalczyli skoczkowie Start Krokiew Zakopane.
( 26 Marca 2009)
PŚ w skokach Planica Adam Małysz drugi Kamil Stoch 8

Harri Olli wygrał finałowy konkurs Pucharu Świata w Planicy. Fin oddał najdłuższe skoki w obydwu seriach - 211 oraz 219,5 metra. Adam Małysz stanął na drugim miejscu podium a Kamil Stoch był 8-y
( 22 Marca 2009)
Srebrna drużyna Polaków na mamucie w Planicy.

Historyczny sukces polskich skoczków na skoczni mamuciej w Planicy  Drużyna w składzie: Adam Małysz, Kamil Stoch, Łukasz Rutkowski i Stefan Hula stanęli w sobotę na drugim stopniu podium w Planicy.   Polaków wyprzedzali tylko norwescy skoczkowie!!!
( 21 Marca 2009)
Jakub Kot mistrzem TZN na Wielkiej Krokwi.

W kolejnym dniu Mistrzostw Tatrzańskiego Związku Narciarskiego  rozegrano otwarty konkurs skoków na Wielkiej Krokwi. W zawodach wzięło udział 62 skoczków polskich i słowackich. konkurs zwyciezył Jakub Kot, który stanał na najwyższym miejscu podium w dwóch kategoriach seniorów i juniorów A.
( 15 Marca 2009)
Mistrzostwa TZN w skokach narciarskich. Bachleda najlepszy na Średniej Krokwi.

14 marca na Średniej Krokwi rozegrany został otwarty konkurs skoków o mistrzostwo Tatrzańskiego Związku Narciarskiego.  W zawodach wzięło udział ponad 84 skoczków z całej Polski i Słowacji.  Wgalerii fotoreportaz z zawodów!
( 14 Marca 2009)
MŚ w Libercu. Polska drużyna skoczków tuż za podium

Podczas drużynowego konkursu skoków Mistrzostw Świata  w Libercu  polscy reprezentanci zajęli czwarte miejsce. Do brązowego medalu zabrakło im  zaledwie 9,1 pkt
( 1 Marca 2009)
Uniwersjadaw Harbinie. Polacy tuż za podium w druzynowym konkursie skoków.

Polska drużyna w składzie Tomisław Tajner Tomasz Pochwałą oraz Marcin Bachleda zajęła w środowym  drużynowym konkursie skoków w Yabuli czwarte miejsce. Konkurs wygrał team  Korei, drugie miejsce zajęli Austriacy a trzecie Niemcy.
( 25 Lutego 2009)
MŚ w Libercu Stoch tuż za podium.

Znakomicie spisał się Kamil Stoch w mistrzostwach świata na normalnej skoczni. Polak, który po pierwszej serii był 9., w drugiej oddał świetny skok i zajął czwarte miejsce
( 22 Lutego 2009)
Kamil Stoch Mistrzem Polski w skokach narciarskich w Wiśle

Na nowej skoczni w Wiśle-Malince (HS-134) rozegrano konkurs indywidualny o Mistrzostwo Polski. Pierwszym Mistrzem Polski na nowej skoczni w Wiśle i jednocześnie jej rekordzistą (134m) został Kamil Stoch zawodnik LKS Poroniec Poronin. Srebro przypadło Łukaszowi Rutkowskiemu z TS Wisła Zakopane, a brąz reprezentantowi gospodarzy Piotrowi Żyle.
( 14 Lutego 2009)
Dwa konkursy PK w skokach- szczęśliwy dzień Czechów.

Z powodu wiatru  halnego dwa konkursy skoków Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem odbyły się w niedzielę. Pierwszy konkurs wygrał Słowak Thomas Zmoray a drugi Czech Lukas Hlava. W galerii fotoreportaż z dwóch niedzielnych konkursów!!!!
( 8 Lutego 2009)
PK w skokach odwołany. Halny wygrał w sobotę ze skoczkami.

Sobotni konkurs skoków pucharu kontynentalnego w Zakopanem został przesunięty na nieziele . Pierwsza seria rozpocznie się o godz 8.00  Powodem zmiany był wiatr halny , dodatnie temperaturi i mżawka.   W galerii kilka fot z pierwszej serii.!!!!
( 7 Lutego 2009)
PK w skokach kobiet. Amerykanki zdominowały Średnią Krokiew.

Podczas sobotniego konkursu skoków  Pucharu Kontynentalnego kobiet amerykanki zdominowały zawody. Cztery reprezentanki USA znalazły się  na podium.  W galerii fotoreportaż  zawodów kobiet.!!!