START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
  Skoki
  Kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Kombinacja
Składy Kadr Narodowych w kombinacji norweskiej na sezon 2022/2023
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Zarząd Polskiego Związku Narciarskiego zatwierdził składy Kadr Narodowych w kombinacji norweskiej na sezon 2022/2023. Powołane zostały dwie grupy szkoleniowe: Kadra Narodowa A i Juniorów.
( 14 Maja 2022)
Szczepan Kupczak mistrzem Polski w kombinacji norweskiej
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Szczepan Kupczak zdobył złoty medal Mistrzostw Polski w kombinacji norweskiej w Szczyrku Srebro wywalczył  Andrzej Szczechowicz a brąz Maciej Gąsienica Ciaptak
( 14 Marca 2022)
Historyczne złoto Szczepana Kupczaka
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W piątek, 14 lutego 2020 roku na obiekcie HS-104 w Szczyrku oraz na trasach biegowych Kubalonki rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Seniorów w kombinacji norweskiej. W pięknym stylu tytuł mistrzowski wywalczył Szczepan Kupczak z klubu KS AZS AWF Katowice, dla którego był to pierwszy w karierze złoty medal podczas zimowej rywalizacji w krajowym czempionacie. Wicemistrzem Polski został klubowy kolega Kupczaka - Adam Cieślar. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął Wojciech Marusarz z zakopiańskiego AZS-u. 
( 15 Lutego 2020)
Mateusz Jarosz na podium w Pucharze Niemiec
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Mateusz Jarosz po raz kolejny zaliczył udany występ w Pucharze Niemiec w kombinacji norweskiej. W niedzielnych zawodach podopieczny Tomisława Tajner wywalczył trzecie miejsce w rywalizacji juniorów do lat 17. W tej samej kategorii wiekowej piąte miejsce zajął Adam Skupień. Źródło: Anna Karczewska / PZN
( 15 Grudnia 2019)
Adam Cieślar mistrzem Polski w kombinacji norweskiej!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Adam Cieślar po raz kolejny w karierze wywalczył zloty medal w Letnich Mistrzostwach Polski w kombinacji norweskiej. Wicemistrzostwo Polski zdobył Szczepan Kupczak. A podium uzupełnił Paweł Twardosz.   
( 13 Października 2019)
Mateusz Jarosz zadebiutuje w zawodach FIS Grand Prix!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W najbliższy weekend w słoweńskiej Planicy rozegrane zostaną finałowe zawody FIS Grand Prix w kombinacji norweskiej. Podczas finału w Planicy zaprezentuje się czterech biało-czerwonych, a w zawodach najwyższej rangi po raz pierwszy w karierze wystartuje 17-letni Mateusz Jarosz.
( 4 Września 2019)
FIS Grand Prix w Oberhofie: Kupczak ponownie na podium
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Ten sezon letni jest wyjątkowy dla Szczepana Kupczaka, który osiąga najlepsze jak dotąd wyniki w karierze. Po historycznym trzecim miejscu w Klingenthal, Polak znów wskoczył na podium w zawodach FIS Grand Prix. W niedzielnych w Oberhofie podopieczny Tomasza Pochwały po raz kolejny stanął na najniższym stopniu podium. Zwycięstwo odniósł Francuz Antoine Gerard, a drugi był Fin Ilkka Herola.
( 2 Września 2019)
Życiowy wynik Kupczaka! Polak na podium w Klingenthal
(żródło: A.Karczewska PZN)

 To były znakomite zawody FIS Grand Prix w kombinacji norweskiej w wykonaniu Szczepana Kupczaka. Nasz reprezentant osiągnął życiowy wynik w Klingenthal i po raz pierwszy w karierze stanął na podium w zawodach tej rangi. Podopieczny Tomasza Pochwały trzecie miejsce wywalczył ex aequo z Japończykiem Ryotu Yamamoto. Najlepszy tego wieczoru okazał się Austriak Franz-Josef Rehrl, natomiast na drugim stopniu podium stanął kolejny z japońskich dwuboistów - Akito Watabe.   
( 29 Sierpnia 2019)
FIS Grand Prix: Dobry bieg Cieślara i Kupczaka
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Biegiem na dystansie 10 km kombinatorzy norwescy rozpoczęli rywalizację w zawodach FIS Grand Prix w Klingenthal. Najlepszy rezultat uzyskał reprezentant gospodarzy Fabian Riessle. Dobre wyniki na trasie biegu osiągnęli biało-czerwoni. Na półmetku rywalizacji 14. miejsce zajmuje Adam Cieślar, a 21. jest Szczepan Kupczak. 
( 28 Sierpnia 2019)
Dwuboiści wystartują w zawodach FIS Grand Prix
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Tradycyjnie już pod koniec sierpnia rywalizację w zawodach FIS Grand Prix rozpoczynają kombinatorzy norwescy. Tego lata zawody najwyższej rangi rozegrane zostaną w pięciu miejscowościach. Inauguracja sezonu letniego odbędzie się w najbliższy weekend w niemieckim Oberwiesenthal, natomiast finał sezonu będzie miał miejsce w pierwszy weekend września w słoweńskiej Planicy. 
( 20 Sierpnia 2019)
Marusarz mistrzem Polski w kombinacji norweskiej
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Wojciech Marusarz z zakopiańskiego AZS-u wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów w kombinacji norweskiej. Wicemistrzem Polski został Andrzej Szczechowicz z klubu TS Wisła Zakopane, a brąz zdobył jego klubowy kolega - Mateusz Jarosz. We wtorek dwuboiści walczyli na skoczni HS-106 w Szczyrku, natomiast w środę na trasach biegowych Kubalonki rozegrany został bieg na dystansie 10 km.
( 14 Marca 2019)
COC w Planicy: Marusarz i Twardosz w "30"
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Wojciech Marusarz i Paweł Twardosz wywalczyli kolejne tej zimy punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego. W niedzielnych zawodach, które rozegrane zostały w słoweńskiej Planicy, Marusarz zajął 19. miejsce, natomiast Twardosz uplasował się trzy lokaty za nim. Najlepszy tego dnia okazał się Austriak Paul Gerstgraser. 
( 28 Stycznia 2019)
Joanna Kil startowała w kombinacji norweskiej
(żródło: A.Karczewska PZN)

 12 i 13 stycznia w niemieckim Schonach rozegrane zostały zawody Alpen Cup w kombinacji norweskiej kobiet. W zawodach tych wystartowała Joanna Kil, która zajęła 15. i 14. miejsce. Pierwszego dnia zmagań najlepsza okazała się Słowenka Ema Volavsek, a drugiego triumfowała Włoszka Annika Sieff. 
( 14 Stycznia 2019)
Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej: Dwuboiści zainaugurowali sezon.
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W trudnych, ale zimowych warunkach dwuboiści zainaugurowali sezon startów w Narodowym Programie Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej. Miejscem zmagań były trasy biegowe na Kubalonce. 
( 8 Stycznia 2019)
PŚ w Lillehammer w KN: Trzech Polaków punktuje!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Podopieczni Danny-ego Winkelmanna znakomicie rozpoczęli zmagania w zawodach Pucharu Świata w Lillehammer i w komplecie wywalczyli punkty do klasyfikacji generalnej. Najlepiej z biało-czerwonych zaprezentował się Paweł Słowiok, który ukończył rywalizację na 19. miejscu. Sześć lokat za nim uplasował się Adam Cieślar. Natomiast 27. rezultat zanotował dzisiaj Szczepan Kupczak. Zwycięstwo w piątkowych zawodach w Lillehammer odniósł Norweg Jarl Magnus Riiber, który jako pierwszy przekroczył linię mety po biegu na dystansie 5 km. 
( 30 Listopada 2018)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022