START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
  Skoki
  Kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

     


KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Skoki
Maciej Kot w składzie na COC w Brotterode i Renie
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W najbliższy weekend na obiekcie HS-117 w niemieckim Brotterode rozegrane zostaną kolejne tej zimy zawody Pucharu Kontynentalnego. W konkursach tych wystartuje pięciu naszych reprezentantów, m.in. Maciej Kot, który powraca do rywalizacji w zawodach niższej rangi. Trener Maciej Maciusiak powołał również: Aleksandra Zniszczoła, Pawła Wąska, Andrzeja Stękałę oraz Przemysława Kantykę.   
( 19 Lutego 2019)
Trzy Polki w składzie na COC w Brotterode
(żródło: A.Karczewska PZN)

 23 i 24 lutego 2019 roku w niemieckim Brotterode odbędą się zawody Pucharu Kontynentalnego kobiet w skokach narciarskich. Trener Marcin Bachleda zdecydował, że na skoczni HS-117 wystartują trzy reprezentantki Polski: Kinga Rajda, Kamila Karpiel oraz Joanna Szwab. 
( 19 Lutego 2019)
Piotr Żyła na podium Pucharu Świata w Willingen!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Piotr Żyła powrócił na podium Pucharu Świata w konkursie indywidualnym i wywalczył trzecie miejsce w niedzielnych zawodach w Willingen. Wiślanin na Muhlenkopfschanze skakał dzisiaj 142 oraz 137,5 metra. Bezkonkurencyjny okazał się Japończyk Ryoyu Kobayashi, który tym samym przypieczętował swoje zwycięstwo w turnieju Willingen Five. Na drugim stopniu podium w niedzielnym konkursie w Willingen stanął reprezentant gospodarzy Markus Eisenbichler.
( 17 Lutego 2019)
Kamil Stoch na podium w Willingen!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Za nami wspaniały konkursu Pucharu Świata w Willingen, podczas którego mogliśmy oglądać dalekie loty najlepszych na świecie skoczków narciarskich. Znakomicie skakali również biało-czerwoni, którzy zajęli czołowe lokaty w sobotnim konkursie, a na podium stanął Kamil Stoch. Nasz mistrz dwukrotnie uzyskał 144,5 metra i wywalczył drugie miejsce. Lepszy od Polaka był tylko reprezentant gospodarzy Karl Geiger, który skakał 142 oraz 150,5 metra. Podium uzupełnił Japończyk Ryoyu Kobayashi.
( 16 Lutego 2019)
Piotr Żyła wiceliderem Willingen Five!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Piotr Żyła lądował dzisiaj najdalej w kwalifikacjach i zajął drugie miejsce w eliminacjach do obydwu konkursów Pucharu Świata w Willingen. Polak uzyskał 147 metrów i tym samym jest wiceliderem turnieju Willingen Five. Lepszy od Żyły okazał się tylko reprezentant gospodarzy Markus Eisenbichler, który wylądował na 146 metrze. 
( 15 Lutego 2019)
Biało-czerwoni nokautują w Willingen!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 To było wspaniałe zwycięstwo podopiecznych Stefana Horngachera w konkursie drużynowym Pucharu Świata w Willingen. Polacy skakali najdalej, odlecieli rywalom na Muhlenkopfschanze i pewnie wygrali piątkową "drużynówkę". Piotr Żyła, Jakub Wolny, Dawid Kubacki i Kamil Stoch o prawie 80 punktów pokonali reprezentację Niemiec, która stanęła na drugim stopniu podium. Trzecie miejsce wywalczyli Słoweńcy, którzy do biało-czerwonych stracili już ponad 100 punktów.
( 15 Lutego 2019)
COC w Iron Mountain: Zniszczoł w czołowej "10"
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Aleksander Zniszczoł po raz kolejny tej zimy wywalczył lokatę w czołowej "10" zawodów Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich. Nasz reprezentant po skokach na odległość 124,5 oraz 124 metry wywalczył ósme miejsce w niedzielnych zawodach w Iron Mountain. Na najwyższym stopniu podium stanął Norweg Marius Lindvik.
( 10 Lutego 2019)
PŚ w Ljubnie: Historyczny konkurs naszych skoczkiń!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 To był bardzo dobry konkurs w wykonaniu naszych skoczkiń. Polki w komplecie awansowały do serii finałowej niedzielnych zawodów Pucharu Świata w Ljubnie i po raz pierwszy w historii dwie nasze reprezentantki wywalczyły pucharowe punkty. Kinga Rajda po skokach na odległość 76,5 oraz 80 metrów zajęła 25. miejsce, a tuż za nią uplasowała się Kamila Karpiel, która skakała dzisiaj 73 oraz 78,5 metra. Zwycięstwo odniosła Japonka Sara Takanashi.  
( 10 Lutego 2019)
Piękne zwycięstwo Kamila Stocha w Lahti!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 To był wspaniały konkurs dla Kamila Stocha, który nie dał rywalom żadnych szans i pewnie zwyciężył w niedzielnych zawodach Pucharu Świata w Lahti. Podopieczny Stefana Horngachera w pierwszym skoku uzyskał 132,5 metra, w finale wylądował na 129 metrze i tym samym po raz drugi z rzędu stanął na najwyższym stopniu podium. Drugi Japończyk Ryoyu Kobayashi stracił do naszego mistrza ponad 17 punktów. Trzecie miejsce wywalczył Norweg Robert Johansson. 
( 10 Lutego 2019)
Pierwszy punkt Kamili Karpiel w Pucharze Świata
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Kamila Karpiel po skokach na odległość 83 oraz 81,5 metra zajęła 30. miejsc w piątkowych zawodach Pucharu Świata w Ljubnie. Tym samym Polka wywalczyła pierwszy w karierze pucharowy punkt. Po raz kolejny najlepsza okazała się Norweżka Maren Lundby.
( 9 Lutego 2019)
PŚ w Lahti: Polacy tuż za podium w drużynówce
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Polacy w składzie Jakub Wolny, Piotr Żyła, Dawid Kubacki oraz Kamil Stoch wywalczyli czwarte miejsce w sobotnim konkursie drużynowym Pucharu Świata w Lahti. Na najwyższym stopniu podium stanęli Austriacy, druga była reprezentacja Niemiec, a trzecie miejsce zajęli Japończycy. 
( 9 Lutego 2019)
PŚ w Lahti: R. Kobayashi wygrywa kwalifikacje, Kubacki piąty
(żródło: skijumping.pl)

 Ryoyu Kobayashi został zwycięzcą kwalifikacji do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Lahti (HS130). Lider cyklu triumfował po skoku na odległość 127 m. Piąte miejsce zajął Dawid Kubacki (123,5 m). Polacy w komplecie awansowali do zawodów.
( 8 Lutego 2019)
Maciej Kot powraca do rywalizacji w Pucharze Świata!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Rywalizacja w Pucharze Świata w skokach narciarskich przenosi się do fińskiego Lahti, gdzie w najbliższy weekend na obiekcie HS-130 rozegrane zostaną zawody drużynowe oraz indywidualne. Do składu naszej reprezentacji powraca Maciej Kot, który będzie miał okazję powalczyć o kolejne pucharowe punkty tej zimy. Trener Stefan Horngacher powołał na te zawody również: Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Jakuba Wolnego oraz Pawła Wąska. 
( 5 Lutego 2019)
Skład Polaków na COC w Iron Mountain!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Amerykańskie Iron Mountain będzie gospodarzem kolejnych tej zimy zawodów Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich. W konkursach tych wystartuje czterech naszych reprezentantów. Trener Maciej Maciusiak powołał na te konkursy: Aleksandra Zniszczoła, Andrzeja Stękałę, Przemysława Kantykę oraz Klemensa Murańkę. 
( 4 Lutego 2019)
Znakomity konkurs Polaków! Wygrana Kamila Stocha.
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Wspaniałe loty biało-czerwonych mogliśmy podziwiać dzisiaj na skoczni w Oberstdorfie. Podopieczni Stefana Horngachera spisali się znakomicie i zanotowali najlepszy tej zimy konkurs. Pierwsze w sezonie zwycięstwo odniósł Kamil Stoch, który w pięknym stylu wygrał niedzielne zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie. Nasz mistrz w pierwszej serii uzyskał 214,5 metra, w finale wylądował 13 metrów dalej i tym samym o prawie sześć punktów pokonał Rosjanina Jewgienija Klimowa. Podium uzupełnił Dawid Kubacki, który skakał dzisiaj 207 oraz 228,5 metra. 
( 3 Lutego 2019)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019