START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
  Skoki
  Kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Skoki
Mecz Gwiazd z udziałem skoczków narciarskich
(żródło: A. Kosman PZN)

 Wielkie i gorące serca sportowców i kibiców ponownie zabiły w Szczecinie, gdzie odbyła się jedyna w swoim rodzaju impreza sportowa, na którą od kilku lat przyjeżdżają ludzie nawet z południa Polski. Wspaniała atmosfera, no i główne wydarzenie: mecz gwiazd, w trakcie którego sportowcy bawią się i pokazują swój mistrzowski sportowy kunszt. "Pomagamy dzięki Twojej pomocy" to istota działania stowarzyszenia Siatkarze dla Hospicjum ze Szczecina.  
( 5 Czerwca 2017)
Polscy skoczkowie ćwiczą siłę na wyspie Fuerteventura
(żródło: A. Kosman PZN)

 W dniach 10-24 kwietnia 2017 Kadra Narodowa A w skokach narciarskich bierze udział w zgrupowaniu na Fuerteventurze. W dniu dzisiejszym poszła w ruch sztanga. Każdy z zawodników odbył kilka serii ze sztangą, ćwicząc w różnych konfiguracjach.
( 11 Kwietnia 2017)
Trzy konkursy Pucharu Świata na polskich skoczniach!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W piątek, 7 kwietnia w szwajcarskim Zurychu odbyła się konferencja kalendarzowa Międzynarodowej Federacji Narciarskiej, podczas której ustalono kalendarze zawodów Pucharu Świata na sezon 2017/2018
( 7 Kwietnia 2017)
Radek Žídek nowym trenerem Kadry Narodowej B!
(żródło: A. Kosman PZN)

 Czech Radek Žídek - dotychczasowy asystent trenera Richarda Schallerta w reprezentacji Czech będzie nowym trenerem Kadry Narodowej B w skokach narciarskich. Zastąpi on na tym stanowisku trenera Roberta Mateję. 
( 29 Marca 2017)
Finał dla Krafta, Polacy wygrywają Puchar Narodów!
(żródło: A. Kosman PZN)

 Finałowy konkurs Pucharu Świata w Planicy należał do Stefana Krafta, który po pięknym, 250-metrowym locie pewnie wygrał jednoseryjne zawody, czym przypieczętował triumf w klasyfikacji generalnej cyklu. Austriak wyprzedził Kamila Stocha o 141 punktów. Dla Polaków był to najlepszy sezon w historii - dzięki znakomitej formie pokonując Austrię o 247 punktów!
( 26 Marca 2017)
Polacy nie schodzą z podium także w Planicy, Kamil Stoch z rekordem Polski!
(żródło: A. Kosman PZN fot J.Piątkowska)

 Reprezentacja Polski w składzie: Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Kamil Stoch zajęła trzecie miejsce w zawodach drużynowych Pucharu Świata w Planicy. Tym samym Biało-Czerwoni dokonali prawdziwego wyczynu - w każdym konkursie drużynowym w tym sezonie wskakiwali na podium! Sobotnie zawody wygrali Norwegowie przed Niemcami. Od dziś nowy rekord Polski i zarazem rekord skoczni w Planicy to 251,5 metra uzyskane w serii finałowej przez Kamila Stocha!
( 25 Marca 2017)
Stoch i Żyła w czołowej "10" konkursu w Planicy
(żródło: A. Kosman PZN)

 Austriak Stefan Kraft był bezkonkurencyjny i pewnie wygrał piątkowy konkurs Pucharu Świata w Planicy, skacząc 243 oraz 240,5 metra. Drugie miejsce zajął Niemiec Andreas Wellinger (dwukrotnie 235 m), który do Austriaka stracił prawie 10 punktów. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął kolejny z niemieckich skoczków - Markus Eisenbichler (243,5 i 236 m). Lokaty w czołowej "10" wywalczyło dwóch naszych reprezentantów - Kamil Stoch (229,5 i 227 m) zajął piąte miejsce, a siódmy był Piotr Żyła (225 i 223,5 m).
( 24 Marca 2017)
Piotr Żyła drugi w kwalifikacjach w Planicy
(żródło: A. Kosman PZN)

 Piotr Żyła po locie na odległość 226 metrów zajął drugie miejsce w dzisiejszych kwalifikacjach do piątkowego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Planicy. Naszego reprezentanta wyprzedził tylko Norweg Robert Johansson, autor 233-metrowego skoku. Pierwotnie kwalifikacje wygrał Johann Andre Forfang, jednak później został zdyskwalifikowany za nieprzepisowy kombinezon. Do konkursu awansował też 16. Dawid Kubacki (215 m). Maciej Kot i Kamil Stoch nie musieli się kwalifikować i po treningach wrócili do hotelu, by skumulować siły na kolejne konkursy.
( 23 Marca 2017)
Pięciu Polaków w składzie na finał Pucharu Świata
(żródło: A. Kosman PZN)

 Pięciu reprezentantów Polski zobaczymy podczas ostatnich w tym sezonie 2016/2017 zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. W słoweńskiej Planicy zostaną rozegrane dwa konkursy indywidualne (w tym jeden dla najlepszej "30" klasyfikacji generalnej) i jeden drużynowy.
( 21 Marca 2017)
Rusza sprzedaż biletów na FIS Grand Prix Wisła 2017
(żródło: A. Kosman PZN)

 W piątek, 17 marca ruszyła sprzedaż biletów na najważniejsze tego lata narciarskie wydarzenie w naszym kraju, czyli FIS Grand Prix w skokach narciarskich, które w dniach 14-15 lipca odbędzie się na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Wejściówki będzie można nabyć za pomocą platformy internetowej Kupbilet.pl oraz w sklepie Wiślaczek w centrum Wisły.  
( 20 Marca 2017)
Kamil Stoch wygrywa w Vikersund i jest drugi w Raw Air!
(żródło: A. Kosman PZN)

 To był wspaniały dzień dla Kamila Stocha! Reprezentant Polski wygrał niedzielne zawody Pucharu Świata w Vikersund i wskoczył na drugi stopień podium w turnieju Raw Air, plasując się tuż za Stefanem Kraftem. Konkurs obfitował w niespodziewane zwroty akcji - lider Raw Air Andreas Wellinger spadł w finałowej serii na 166 metr i zajął dopiero trzecie miejsce w turnieju. Stoch odrobił dziś wiele punktów do Stefana Krafta i przed kończącym sezon weekendem w Planicy traci do lidera klasyfikacji generalnej tylko 31 punktów!
( 19 Marca 2017)
PŚ w Vikersund: Polacy na drugim miejscu!
(żródło: A. Kosman PZN)

 Polacy w składzie Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Kamil Stoch po raz kolejny w tym sezonie stanęli na podium w konkursie drużynowym Pucharu Świata, zajmując w sobotnich zawodach w Vikersund drugie miejsce.
( 18 Marca 2017)
Kamil Stoch wygrywa prolog w Vikersund!
(żródło: A. Kosman PZN)

 Kamil Stoch wygrał piątkowy prolog Pucharu Świata w Vikersund. Nasz reprezentant poszybował najdalej - na odległość 226,5 metra i o 2,8 punktu wyprzedził Niemca Andreasa Wellingera (213 metra). W niedzielnym konkursie indywidualnym zobaczymy łącznie czterech Polaków: także Macieja Kota, Piotra Żyłę i Dawida Kubackiego.
( 17 Marca 2017)
Kamil Stoch piąty w Pucharze Świata w Trondheim
(żródło: A. Kosman PZN)

 Kamil Stoch powraca do formy! Mistrz olimpijski walczył dziś o podium, zajmując ostatecznie piąte miejsce w zawodach Pucharu Świata w norweskim Trondheim. Wygrał Austriak Stefan Kraft, powracając na fotel lidera turnieju Raw Air. Pucharowe punkty zdobyli dziś także Maciej Kot i Piotr Żyła.  
( 16 Marca 2017)
PŚ w Trondheim: Stoch wygrywa kwalifikacje!
(żródło: A. Kosman PZN)

 Kamil Stoch w pięknym stylu wygrał dzisiejsze kwalifikacje na skoczni w Trondheim. Polak skoczył 139 metrów i tym samym o półtora punktu pokonał Andreasa Stjernena z Norwegii, który również wylądował na 139 metrze. Trzecie miejsce zajął Niemiec Andreas Wellinger, który uzyskał 138 metrów
( 15 Marca 2017)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
 
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017